• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

K

kadusic

Guest
pozzz imam case 4220 god 1997. zanjima me koji mu je princim ukljucivanja i iskljucivanja prve vuče.
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
pozzz imam case 4220 god 1997. zanjima me koji mu je princim ukljucivanja i iskljucivanja prve vuče.

Prednja vuca se ukljucuje na tasteru izmedju sjedala i mjenjaca, ako ti je case 4220 kao sto je moj
 
N

Neso_17

Guest
Trazim Sofer Sajbu,Instrument Tablu i oko Instrument Table sve plastike za Traktor Case IH CX 80 A.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Trazim Sofer Sajbu,Instrument Tablu i oko Instrument Table sve plastike za Traktor Case IH CX 80 A.

Nebi se sad htio pravit pametan ili neznam šta...ali to bi trebo nazvat otamo gdje si kupio traktor vjerovatno da oni u trgovini to imaju ili u onim trgovinama što drže rezerne djelove za traktore
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Pozdrav svima, posnebno ljubiteljima case traktora;) Nov sam na ovom forumu i odmah moram da vam postavi jedno pitanje. Znate,imam jedan problem, trebam kupiti traktor, od jedno 160ks pa navise (od viska glava ne boli) ali polovan naravno. razmisljao sam o magnumu, pa pitanje je kakvi su,jesu li izdrzljivi? Moram to znati jer radim jaaaako tesku zemlju! Imam starog ali pouzdanog Internacionala 1246, nevjerovatno je jak i izdrzljiv,ko tenk je. Zato se drzim case traktora.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
onda opet trazi starije modele jer su sigurno izdrzljiviji,i usput odakle si i kolko to zemlje radis kad ti trebaju tolki traktori
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Iz Bosne sam,kod Bosanske Dubice. ma mislio sam prodati ovog starog,pa onda kupiti nesto drugo. Radim oko 40ha zemlje, i pomalo povecavam svake godine, tako da ne mogu stici sa ovim sve.
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Pa razmisljao sam bas o njima, nego sta mislis i o 1455xl? Ja slusao i gledao svasta o njemu i moram reci da je sila od traktora. nije puno jaci al sam cuo da je isto prejak za svoju snagu!
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
danas dogovoren novi Case JXU 105,slike stavljam kad ga Agronom isporuči.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Čestitam na kupnji.ajd da za nekog nema recesije....
Zašto nisi uzeo malčice večeg..kaj planiraš s njim radit...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
U prvom navratu sam mislio kupiti JX95 ali kada sam malo pogledao koliko je komfornija kabina u JXU i koliko je JXU teži od JX-a,onda sam se odlučio na ovoga većeg jer sa njim planiram nositi prskalicu od 1200l koja bi trebala stići idući tjedan i rasipač od 1000l(a u skoroj budućnosti se nadam da će stići i novi amazone ZAM 1500).Sa njim ne planiram raditi previše teške poslove kao što je oranje iako će i on nekada morati uskočiti.OD 105-ice ima samo jedan veći četverocilindraš pa nisam htjeo da uzmem onoga iz kojeg se najviše snage moralo izvlačiti,a i jedan i drugi su iste težine i istih gabarita.
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
danas dogovoren novi Case JXU 105,slike stavljam kad ga Agronom isporuči.

I onda ljudi kazu "recesija i kriza":scratch
Cestitam na kupnji i da te dugo sluzi i zaradi novog i boljeg.:supz::gitarist:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Čestitam na kupnji,takvog što bi i mene zanimalo!
Što ima od opreme i koliko € te izašao? (ovo može i na pp) :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh