• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Zanima me kako ti se općenito pokazao, jesi zadovoljan strojem, servisom, cijenom, koliko zemlje radiš s njim, kako se ponaša u težim poslovima? Unaprijed puno hvala! Pozdrav!
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-ja imam oko 500 sati, u odmosu na IMT je "mercedes", solidan u težim poslovima ( za svoju snagu je dosta težak), oranje ok, za transport bi bilo bolje da je brži, ako radiš puno s kardanom nije loše da uzmeš verziju s eko 540, preko ljet ne možeš biti unutra bez klime velike staklene površine pa je unutra sauna a vrata se u vožnji ne mogu držati otvorena, jedini problem sam imao da mi se lijevi kotač u transportu htjeo sam malo zakočiti ali sad se izgleda malo razradilo i nisam osjetio problem, potrošnja se povećava kada su okretaji iznad 18-1900, prednja vuča se ne ištekav iedalno ali radi, ja imam uzane gume tako da mi u rajcovanju i sjetvi ok ,da je okretniji nebi škodilo ali ...,raspored brzina je ok, hidraulika meni je ok, servis u stepcu malo filozofiraje ali je ok ( bar za sada ), radim oko 20 ha i 2 ha voćnjaka, za te pare je bio najjeftiniji "zapadnjak" (turčin) mene je koštao oko 164.000,00 kunića pitaj ako ti nešta nije jasno
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
Mozel mala pomoc , nikako nemogu da skontam kako case 4220 kipa prikolicu. Da pojasnim danas sam probao da prikopcam prikolicu sa kipom imt jednoosovinku na casea kada sam pokusao da podignem kipu to nije islo nikako , inace imam 5 hidraulicnih izlaza nazad na traktoru i u traktoru valjda sa one dvije rucice se kipa, ma trebao bih postaviti slike al mi to nikako ne ide pa ako ima neko iskustvo sa tim neka sta napise.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-krki jesi li riješio krckanje u kotaču
-ja konnačno danas riješio kočnice što su me zezale ( lijevi kotač se sam zakoči ) ako budeš imao problema pitaj ....
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Nešto mi je taj traktor jeftin u odnosu na ostale traktore kod nas u BiH. Na oko izgleda odlično, vjerovatno unutar skriva kakvu veću manu.
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Nešto mi je taj traktor jeftin u odnosu na ostale traktore kod nas u BiH. Na oko izgleda odlično, vjerovatno unutar skriva kakvu veću manu.

Vidiš, čovjek je u oglasu i napisao da mu je hitno, zato je cijena takva.
Inače Case su dobri traktori, nema lošeg strojarstva kod njih.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
danas sam ga zvao, daje na probu, jedino se bojim da nije problem za odrzavanje (colovi ili neke druge stvari) , i druga stvar sto nisam ni razmisljao o Case, a planirao sam kupiti traktor za nekih 10 000 EURA
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
http://www.youtube.com/watch?v=9eAxKQju2cw

ja mislim da je to ovaj traktor ak se ne varam
ovak ne izgleda loš a ovo kaj dimi tak malo ga je lik u pre veliku brzinu stavil za kretanje!!

To je moj traktor, sto dimi toliko, to zato sto je prijatelj krenuo u velikoj brzini.
Sto se tice njega, nije los traktor, kod mene nema velikog ni puno posla, tako da neznam kako bi se u velikom poslu ponasao. ono sto sam ja u svom poslu vidio , dobro se ponasao, vuca, mjenjac i sve ostalo.
:partyman::partyman::)
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
To je moj traktor, sto dimi toliko, to zato sto je prijatelj krenuo u velikoj brzini.
Sto se tice njega, nije los traktor, kod mene nema velikog ni puno posla, tako da neznam kako bi se u velikom poslu ponasao. ono sto sam ja u svom poslu vidio , dobro se ponasao, vuca, mjenjac i sve ostalo.
:partyman::partyman::)

Kakva ti je potrošnja sa Caseom?
Recimo, koliko litara po jutru, za oranje u normalnim uvjetima?
 
H

Hurlimann86

Guest
Nije to njegov traktor njegov nema prednjih blatobrana ,a i plug je malo drugačiji.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
to nije moj case...i ne prodajem ga...niti svoj neču prodavat jer je preodličan za moje potrebe....bez greške...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
stepco je izgubio zastupništvo,a dobio ga je agronom iz požege.
23.11. smo navratili u tvornicu case i steyr u austriji,a ondje nas je vodio agronom iz požege.
ako si bio u gudovcu na sajmu sigurno si primjetio da stepco nije bio jedan od izlagača.
 

Najnoviji postovi

Na vrh