• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
marko93 kaže:
Onda kad se to staklo slomi na tim vratima uletavaš punim zaletom u banku da digneš kradit da kupiš novo :D
haha. :lol:
banka je bila slučajno, stvarno. a vrata su oko 5000 kn za moj traktor, a za druge neznam.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
daniel2356 kaže:
marko93 kaže:
Onda kad se to staklo slomi na tim vratima uletavaš punim zaletom u banku da digneš kradit da kupiš novo :D
haha. :lol:
banka je bila slučajno, stvarno. a vrata su oko 5000 kn za moj traktor, a za druge neznam.
a šta si ti več polupo vrata na svome pa znaš cijenu :scratch :scratch
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
ne, slupali su na landiniju 200 ks u AGROVLADISLAVCIMA, imaju istu kabinu kao i ja, čovjek ostavio otvorena vrata i išao pomaknut traktor i zapne za nešto sa vratima.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
opgvukovic kaže:
a..traktor je oko 58.000 a... hvala za savjet oo pluga... samo servo.. hh ¨!

cijena sa pdv-om ili bez?

lijep traktor :)
i može koja slika iz kabine, ako nije problem ? ;)
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Nešto mi je to jako malo za tolika vrata... :?:
Ja sam na mom polupao zadnje staklo , casko osiguran i priznali mi , a Stepco naplatio 2600 s PDV i ugradnjom
A u staklocomercu za 600 kn naprave...
 
B

bojandobricic

Guest
Pozdrav svima! Ja sam novi član na forumu ali čitam ga već neko vrijeme. Inače imam JX 80 star skoro dvije godine ima negdje oko 1000 sati i za sad nije bilo većih problema. Zadovoljan sam s njime, te ako koga šta zanima pitajte
 
B

Bobo

Guest
Daj malo slika traktora iznutra, izvana, napisi s kojim prikljuccima radis s njim i tako... Najbolje za to otvori novu temu u podforumu OSTALO>O nama i tamo se predstavi.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
daniel2356 kaže:
ne, slupali su na landiniju 200 ks u AGROVLADISLAVCIMA, imaju istu kabinu kao i ja, čovjek ostavio otvorena vrata i išao pomaknut traktor i zapne za nešto sa vratima.
a jebiga to nisu isti traktori marka trazi i cjenu, mi kat smo kupovali za mengelicu lezaj kostal je oko 350,kn,a isti takav po broju je kostal 42 kn,sad ti budi pametan.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
ne, landini i mccormick su cijenovno isti traktori, a i mehanički si jakooooo slični, tako da sve sa mccormicka paše i na landijina i obrnuto. ista firma ih je do sada prodavala. a što se tiče ležaja, kada kupujem za john deere-a ležaj, uvije odem u novocommerc kupiti makar su skuplji, ali toliko i duraju, imaju dvostruku zaštitu protiv prašine i smeća itd...
 
O

opgvukovic

Guest
A..slušajte...nemam šta lagat svi kažu da je traktor preljep... imali su ga na lageru pa je stigao sutradan nakon uplate... ima 120 radnih sati... i preljep zvuk... i pila je... ali... kako vam rekoh..nema šta lagat... nakon 2 tjedna prvi problem...naime..nakon pranja pukla je zadnja šajba... stroj je bio u šupi... neznamo točni uzrok... nismo se dugo dvoumili..naručili smo novu šajbu...nakon 3 tjedna stiže šajba s ugranjiom... cca 3000 kn... no... ono što ovaj traktor uvelike razlikuje od drugih jest razmak od traktora da stražnjih točkova... stvarno ima mjesta za ugurat manje dijete... ovako... stroj je izvrstan... ako vas šta zanima pitajte... ! ima još puno za razgovarat o mom traktoru... u i tzamo smo pogrješili... !
 
O

opgvukovic

Guest
TX75 kaže:
opgvukovic kaže:
a..traktor je oko 58.000 a... hvala za savjet oo pluga... samo servo.. hh ¨!

cijena sa pdv-om ili bez?

lijep traktor :)
i može koja slika iz kabine, ako nije problem ? ;)
nema problema... odmah...
 
O

opgvukovic

Guest
opgvukovic kaže:
TX75 kaže:
opgvukovic kaže:
a..traktor je oko 58.000 a... hvala za savjet oo pluga... samo servo.. hh ¨!

cijena sa pdv-om ili bez?

lijep traktor :)
i može koja slika iz kabine, ako nije problem ? ;)
nema problema... odmah...
e... nemogu sada... moram ga slikat.... hh
 
T

tomonh

Guest
Mislim da ti bude 4-brazde malo pretežak za taj traktor,da je bar 155 malo je jači od ovog,jel je imam tm 155 a to su isti traktori pa napred 1000kg uteg i jako ga ljulja plug je vogel not 4br vario.1900kg
Moj savjet ti je 3 brazde vario i piči...iči češ jednu brzinu više sa manje gasa,potrošnja če ti biti ista i manje češ proklizavat,a ti napred nemaš više od 500 -600kg uteg.Mislim da je na izvedbi 155 malo jači hidraulik poluge itd...
dobronamjeran savjet...
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
potpisujem....
ovo što je rekao ...tamonh... sam si i ja mislio reči da bi mu 4 brazde bilo previše i zbog težine pluga i zbog vrste zemlje...
uzmeš 3 brazde i piči oreš gdje očeš i kak očeš....
 
M

minajo

Guest
Prijatelji što se tiče stakla to vam je naj manji problem odete u osiguravajuću kuću i platite kasko osiguranje za traktor cca 1000,00kn onda ste sigurni od mnogih stvari.
Predlog za OPGVUKOVIC prvenstveno gledaj u gume da ti što manje guma gazi brazdu. Moj savjet ti je da ideš na 3 brazde rešetkaste okretač ali zahvat da bude veći (cca 18") jeste da je brazda malo veća ali je tu bolji učinak kada se uzme u obzir vrijeme, potrošnja goriva ili 3 ili 4 brazde je ista to ti kažem iz iskustva. Prijatelj mi ima 140 i vuče Lemken 4 brazde potrošnja cca 15l / kj.
Što se tiče traktora CASE MAXUM X-LINE to je isti STEYR PROFI 6125-6140. CASE za ove modele se radi isključivo u Austriji.
 
O

opgvukovic

Guest
minajo kaže:
Prijatelji što se tiče stakla to vam je naj manji problem odete u osiguravajuću kuću i platite kasko osiguranje za traktor cca 1000,00kn onda ste sigurni od mnogih stvari.
Predlog za OPGVUKOVIC prvenstveno gledaj u gume da ti što manje guma gazi brazdu. Moj savjet ti je da ideš na 3 brazde rešetkaste okretač ali zahvat da bude veći (cca 18") jeste da je brazda malo veća ali je tu bolji učinak kada se uzme u obzir vrijeme, potrošnja goriva ili 3 ili 4 brazde je ista to ti kažem iz iskustva. Prijatelj mi ima 140 i vuče Lemken 4 brazde potrošnja cca 15l / kj.
Što se tiče traktora CASE MAXUM X-LINE to je isti STEYR PROFI 6125-6140. CASE za ove modele se radi isključivo u Austriji.
Hvaal ti.. Traktor je u Proizveden u Austriji... :))
 

alkoholik

Novi član
Tu od
29 Srp 2009
Poruka
18
zdravo

zanima me vaše mnenje o CASE IH 685XL... kakav je to traktorj? jel valja? meni se jako dopada i želim da ga kupim...
 

Najnoviji postovi

Na vrh