• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

alkoholik

Novi član
Tu od
29 Srp 2009
Poruka
18
classares nije takav. nije skup. 8.500€ sa prednjim utiravačem. ima 40km/h, menjač sa strane, komfort kabin...

a neznam ništa o njemu...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
jel takav?

ca757ff1.jpg

3205cff3.jpg
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Stepco mi ne dolazi mjenjati ulje u mom jx 60, prošla mi garancija pa sam odlučio to raditi sam, međutim ne mogu naći identičan filter za ulje , inače štima od IMT-a samo je manji volumen , tako da sam uzeo jedan koji ima veći volumen od orginala , dali to pravi ikakav problem ... :!:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
DELO1 kaže:
dali to pravi ikakav problem ... :!:
Ne ako ti ne zapinje po cesti ili u šumi ..i naravno ako je iste finoće
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Ma ugradnja išla bez problema , promjer je jednak samo je duži oko 2 cm , ugrađeni filter je bio bjele boje sa brojem na sebi i nikakvih drugih oznaka, koje je oznaka za finoću...inače ugrađeni filter je UNICO FILTER, LI 10168, W 8005, AV 55, 190 1603
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
DELO1 kaže:
Ma ugradnja išla bez problema , promjer je jednak samo je duži oko 2 cm , ugrađeni filter je bio bjele boje sa brojem na sebi i nikakvih drugih oznaka, koje je oznaka za finoću...inače ugrađeni filter je UNICO FILTER, LI 10168, W 8005, AV 55, 190 1603
ej ! da je moj duži 2 cm , ako je dobro sjelo , promjer dosjeda i navoj odgovara -niš ne brini samo gas
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
DELO1 kaže:
Stepco mi ne dolazi mjenjati ulje u mom jx 60, prošla mi garancija pa sam odlučio to raditi sam, međutim ne mogu naći identičan filter za ulje , inače štima od IMT-a samo je manji volumen , tako da sam uzeo jedan koji ima veći volumen od orginala , dali to pravi ikakav problem ... :!:
Trebal bi biti isti kao za Universal ili Štore. Ti filteri imaju nepovratne ventile, jer stoje s navojem prema dolje. Kad si skinul filter, jel' dugačka ona cijev koja je iza navoja?
Potraži filter u ZAC-u u Osječkoj (Dubrava). Za Štore ti je filter tipa FT4670T (Fiaam), i nije skup. Možeš naručiti poštom.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Danas špricam travu u voćnjaku i na putu do, osjetim da mi nešto teško ide stajem na kvačilo a trakror naglo zastaje kao da mi se sam zakočio, dva tri puta udarim po nožnoj kočnici i kao da je popustila, to zakočivanje osjetim već neko vrijeme ima li itko iskustva s takvim problemom...
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
meni nista slicno se ne desava ali mi ovo sto se ne da spustiti hidraulika nize mi ide na zivce ni jedan prikljucak nemogu normalno prikopcati sve ostavljam na nekim klocnama
jel ima kakvo stelanje negdje
 
M

minajo

Guest
krki kaže:
meni nista slicno se ne desava ali mi ovo sto se ne da spustiti hidraulika nize mi ide na zivce ni jedan prikljucak nemogu normalno prikopcati sve ostavljam na nekim klocnama
jel ima kakvo stelanje negdje

Pa samo izvrti što više poluge. Desna podigneš malo one ušice a lijeva mora se onaj osigurač izvući gore sa ramena i onda. To se naj češće radi zbog transporta da poluge budu uvrnite.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
ma nije bas tak jednostavno

to kaj ti predlazes sam vec napravio i jos promjenio onaj navoj sa duzim jednostavno je to jos previsoko budem vidio jel se da rucica nastelat da ide nize a i da se prebacit sa fiksnih poluge na plivajuce samo mi to ne djeluje jako
 
D

domi

Guest
johnycaseih kaže:
ja nemam jx 90 nego jx 95 i dobro se pokazao on je 2008god. i kupio sam ga ove godine na sajmu i ima svega 6 meseci.
iako je ceo traktor pravljen u turskoj to je sve dobro napravljeno kao da ga je pravio italijan ili svaba... :D
prvi traktori kejs koji su pravljeni od 2004 do 2007 su imali motore iveko 3,9l italijanske i sa plocicama made in italy i menjace koji idu 40,i siromasnu standardnu opremu.
ali posle 2008g motori su pravljeni u turskoj i nose oznaku turk traktor ali to su isti ti motori iveko 3,9l koji su pravljeni i u italiji,i razlika je samo u plocicama,a kvalitet isti tako da ja u to nesumljam i motor na mom kejsu je izuzetno jak i pouzdan i netrosi ni gram ulja dok mu je potrosnja goriva u proseku 10lit/sat pri oranju,a zvuk ima perfektan. :mrgreen:
kao sto sam rekao moj kejs jx95 je 2008g i ima bogatu opremu kao sto je dodatni rezervoar za gorivo sa desne strane(90l s leve i 30l s desne = 120lit),4zadnja reflektora,gramer sediste,klima,tegovi,4 izvoda hidraulike,klizna poteznica made in germany,i jedino sto sam doplatio je rotaciono svetlo i radio sa sd plyerom.
jedino sto nisam uzeo je kompresor koji kod nas kosta jos oko 2000evra ali nisam ga uzeo jer mi za sad netreba a kasnije ako zatreba stavicu i kompresor i traktor ce biti kompletan.
na mom kejsu jx95 je menjac koji ide 30km/h,motor 95ks,jaka hidraulika i dobre vucne sposobnosti.
ja sam za sada zadovoljan i videcu kako ce se pokazati.
evo i par slika


E I DALI SI ZADOVOLJAN SA NJIM??????JEL SE KVARI???????? JEL DJELOVI SKUPI?????.
KUPIO BI JEDNOG JX 90 PA ME ZANIMA DALI TO UZET ILI NE.TRAKTOR JE 2007 IMA 313 RAD.SATI.156.000.KUNA :D



Ne citiraj nepotrebno sve slike bez potrebe.
i molim te ne piši velikim slovima jer se to smatra vikanjem.
zbalija
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Pozdrav, danas mi je jaran kupio CASE-a Interbnacional Hydra Shift ...72 KS TURBO. oznaka 1394, sta mislite o njemu koje su mu mane, a koje prednosti..??
Unaprijed hvala. :D
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
ivan33 kaže:
Dali itko ima iskustva sa jx60?
Pozdrav!
ja ga imam nešto više od jedne godine napravio sam 200 sati s njim kaj te zanima
 

Najnoviji postovi

Na vrh