• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
Vozdra ljubitelji i ponosni vlasnici Case-a.
pretrazio sam ovu temu al nisam pronaso ovaj model da netko spomonje
pa ako netko zna nesto o ovim modelima neka slobodno napise saznanja ili iskustva.
Case 4215 95-godina oko 6000 sati.kosta oko 12000 eura.
hvala unaprijed..
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
Vozdra ljubitelji i ponosni vlasnici Case-a.
pretrazio sam ovu temu al nisam pronaso ovaj model da netko spomonje
pa ako netko zna nesto o ovim modelima neka slobodno napise saznanja ili iskustva.
Case 4215 95-godina oko 6000 sati.kosta oko 12000 eura.
hvala unaprijed..

imam ja case 4220 on je isti kao 4215 samo sto je 4215 nejaci jedno 5 ks, inace su dobri traktori nemaju puno elektronike i jednostavni su za upotrebu, ako te nesto posebno zanima pitaj konkretno
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
imam ja case 4220 on je isti kao 4215 samo sto je 4215 nejaci jedno 5 ks, inace su dobri traktori nemaju puno elektronike i jednostavni su za upotrebu, ako te nesto posebno zanima pitaj konkretno

Vucko hvala na odgovoru.
mene zanima opcenito,kako je za dijelove kakva im je potrosnja i kakvi su u radu jesul okretni.Posto meni treba i za vocnjake i za obradu zemlje ono oranje silaza i tako.A ovaj mi s cini bas pogodan za to nije puno dug a ima i dovoljno snage za sve te poslove koji meni trebaju.Jedino mi je malo poskup ili se varam.
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

evo samo da vam kažem ja sam inače zaposlenik Agronom Požega firme i prve ture Casea i Steyera nam trebaju doći iza nove godine
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-dali imate formiranu servisnu službu
-trgovina u požegi je gdje !!!
-hoće li se djelovi u svim agronomovim apotekama (trgovinama ) npr. Našice moći
naručivati ili to nije u planu ....
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

servisna služba če biti,traktori bi se trebali raspodijeliti po trgovinama u tvom slučaju najvjerovatnije našički markovac jer ima preko 25 maloprodaja u cijeloj slavonij pa sada zavisi koliko če doči u prvoj turi traktora ali vjerujem da če biti u 70% trgovina izloženo po par primjeraka,čim stignu potruditi ču se pa da vam obavjestim cijene,uvijete plačanja i te šeme
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

trebali bi doči od voćar-vinogradar pa do ovih preko 200 konja znači biti če svakakvih serija i dimenzija jer Step coo koji je bio zastupnik je propao pa smo mi preuzeli posao s tim da vjerujem da bi trebali biti i polovni traktori u ponudi trenutno nisam upoznat s tom solucijom ali je bilo riječi
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
Vucko hvala na odgovoru.
mene zanima opcenito,kako je za dijelove kakva im je potrosnja i kakvi su u radu jesul okretni.Posto meni treba i za vocnjake i za obradu zemlje ono oranje silaza i tako.A ovaj mi s cini bas pogodan za to nije puno dug a ima i dovoljno snage za sve te poslove koji meni trebaju.Jedino mi je malo poskup ili se varam.

dijelovi mi zasad nisu trebali ali valjda ih ima evo tu je i novi zastupnik za case pa vidi sa njim, sto se tice okretnost dobar je , ja sam sa njim radi silazu ma ide i ne osjeca i u oranju je dobar jer ima izuzetno preciznu hidrauliku, mozda za vocnjaka i nije jer ima kabinu ( ako se ne varam taj 4215 sam vidijo na PIK-u ) ma i nije toliko ni skup jer sam ja svoj kupijo u Francuskoj i tamo sam ga platijo 9000 eura pa sad na to dodaj prevoz , pdv, spedicije, itd..u siliranju je trosijo oko 40 lit. na 1 hektara u oranj zavisi od dubine oranja ,vrste pluga, vrste zemljista itd ma i nije neki potrosac u teskim poslovima ( mada nije bas ekonomican za "vozanje" po cest).
 

Prilozi

  • Slika0056.jpg
    Slika0056.jpg
    26.8 KB · Pregleda: 272
  • Slika0048.jpg
    Slika0048.jpg
    49.4 KB · Pregleda: 288
Posljednje uređivanje:

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
a jesam sretnik kupio case samo zato kaj je jako blizu mene servis tj stepko i on propadne sad bum moral u pozegu po filtere
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-prijatelju ne moraš koristiti "orginal" jer i njihov orginal nije orginal samo odgovara po šifri za filtere, jer meni kada su mjenjali stavili drugačiji filter nego što je bio
-ja kad sam mjenjao na 600 h otišao u trgovinu i našli po broju filter koji odgovara

-ha meni su se sada dosta približili, samo koliko će biti funkcionalni...

.....POZDRAV....
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
a jesam sretnik kupio case samo zato kaj je jako blizu mene servis tj stepko i on propadne sad bum moral u pozegu po filtere

ma vidim ja nikad da mi isporuce zracni i hidraulcni filter , ja narucijo ima mjesec dana sve kazu sledeci tjedan , dali ih (filtera) ima gdje blize Zupanji znal ko?
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
a jesam sretnik kupio case samo zato kaj je jako blizu mene servis tj stepko i on propadne sad bum moral u pozegu po filtere

to je u redu samo bez panike xd
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
mislim da će agronom imati prodaju traktora i rezervnih dijelova kod nekoga što je imao zastupništvo za kverneland,a čini mi se da je taj negdje oko koprivnice ali nisam 100% siguran.
što se tiče agronoma oni su prava firma i sigurno će prodaja traktora i rezervnih dijelova biti na više lokacija u hrvatskoj.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
918
valda ce biti i blize zagrebu jer je stepko ovdje prodal dosta traktora

ali ako sam kupil novi traktor 10 godina sam miran samo mi treba potrosni materijal

stepko je bil bezobrazno skup npr zadnja sajba na kabini 2000kn s pdv a ja ju po sablonici dao napraviti kod lokalnih staklara kaljeno izbruseno za 300kn ,,fala DELO1
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

nadam se da hoče ali ja vjerujem da pošto mi imamo silose da češ moči platiti i plačati traktor preko žitarica znači ajmo reč jedan dio keš,kreda ili nešto slično,a drugi dio kompezacijama žitarica jer smo na tu šemu prodali dosta poljoprivrednih strojeva ali i traktora kojih smo imali i imamo i naručujemo npr.eurowolf,yto,tafe,zetor,...
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
ma najbolje ti je da probas a i ja sam ti tu u blizini pa mozemo zajedno otic pogledat ako si zainteresovan za njega

Kolega Vucko jel to znaci da si i ti negdje u blizini?
 

Najnoviji postovi

Na vrh