• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Da, panexov je. To ima za čišćenje svoje zemlje. Al skoro ništa ne radi.
Nema problema, ako šta zatrebate samo pitajte..
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kaj je delal kaj uslužno s traktorom okolo? Cijenu neznaš koliko ga je platil?
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Nije, samo za sebe to nešto sitno kaj ima svojega, većinu vremena traktor stoji. A a negdje oko 22000 eura tak nkj kolko se sjećam,, kolko je cijena sad uopce?

Pozdrav,

Pardon ova cijena je bila... to je taj traktor mislim.. Kod Vrabca je kupljen..

 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
21 700, možda bi išal eventualno za 21 500, nema puštanja.... nije mi jasno zašto se želi riješiti i malčera na ruci s njim? kaj ga je htel prevrnuti jer mu je bil preteški? jedino je to valjda problem kad je mašina nova....

To nije taj traktor, ovaj kaj on prodaje je 2015. godina, 2100 sati, ima brzo kopčanje na rukama i nekakav krom na blatobranima...
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Aham,, al mislim da je isto kupljen kod njega..
A bi pristao i na manje sigurno..pa tu kod nas su problem brda i uski putevi, a pogotovo ovaj malčer stoji daleko iza što doprinosi većoj težini pa mu je to malo problem. A bio mi je jedanput rekao da je dao previše novca za traktor koji mu praktički stoji samo pa valjda zato hoće kupiti nešto jeftinije a opet da mu ostane novca.. Ne laže vas sigurno, kod njega je sve tip top kao što ste i sami vidli.. Ne znam jedino što je mijenjao je možda bio prekidač od prednje vuče..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Traktorcic ko bonboncic.Ako ti se sviđa kupuj. Da je cijena malo jaka je. Barem nije skuplji od novog kao zetor nakon 20 godina. Ja bi se raspitao u agronomu ili agrariji kako s dijelovima i servisom i sta misle serviseri.
Da mi sirinom ulazi u vinograd bio bi mi u uzem izboru za kupovinu između dorada, nh t4 i hattata c3080
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Novi je 38 t€ to sam zval, a dijelova ima vise manje po narudžbi...

ima jedan kolega istog steyera, neznam koji je tam broj, identični su samo 75 ks, cca 5500 sati bez kvarova
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Koliko ima brzina: 12?
Ima li dvije brzine kardana?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Skuplji nego jxu nekad.
Kod nas se taj model zove farmall c, ne znam jel ima kakvih razlika s ovim. Vjerovatno su gume zasarafljene u Italiji pa pise made in Italy.
Vjerovatno ima 540/540e
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
4+4 i neke super spore na drugom mjenjaču znaci valjda 12 ili se i super spore dijele na brze i spore? Hmm. i kardan 540 i 540 e birač na jednoj strani te ima ukljucivanje na drugoj strani. Do sad sam samo znal za 540 a kaj je 540e?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
4+4 i 40 km/h? Nema polovičke?
Ove puzajuće "se ne broje".

540E(conomy) je 540 pri manjoj brrzini motora. Služi za lake priključke, da ne ganjaš motor bez veze kad nema potrebe.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Koliko sam shvatio nema polovice. Nema nikakav gumb za kalanje. Ide pa ko vrag, ali nema brzinomjer na vuri i neznam brzinu, trebal bibizmheriti sa mobitelom. I inverter mehanički na volanu
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Evo pital kolegu koji je bil s menom kaj je probaval, veli nema ni jedne ni druge. Kaj mi trebaju?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Rijetke su brzine. Taj problem ima Sonalika npr.
Premalo stupnjeva za raspon brzina. Isti problem ko i Štore ;)
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Je, to je jedini problem koliko mi se čini na tom traktoru, za sad barem. No, još uvijek su dvije napred vise nego kaj ima štore i 6 dodatnih rikverc. E dva rikverca na štoretu je katastrofa, još napred 6 kak tak ide ali rikverci... ili prebrz ili prespor
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Te dvije su zato kaj traktor nejde 25 nego 40.
Inverter je dobra stvar.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Inverter je zakon, to je najbolja stvar kaj su inžinjeri na novim makinama razvili, ma preporod. E a kak dela 540e? To ne kužim kak traktor balansira 540 i pri niskim i pri visokim okretajima motora?
 

Najnoviji postovi

Na vrh