• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Može i to, odakle si? problem su propusnice...

Može i nekoliko slika pluga?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570

Isto ovakav. Visina 65 cm, razmak između brazdi 95 cm, 12 coli.

Ako te zanima javi se u PP, tema je Case...

Ja sam kod Županje, a propusnice su ukinute.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja bil sad na tehničkome, pa došel iza mene neki case, reko da poslikam, pa se malo pospominamo i tak ja velim kak imam raketu, i sad pa da dobar je traktor ali nije baš za sve, reko stari priznaj da ti žal kaj ga nemaš😂
Ima ga veli, e onda znaš kaje raketa.






Jer sam mislil da bu rekel možda da se menjamo ključ za ključ, a zna da nemre dobit raketu bez doplate.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kakve gluposti ja drobim? Pa sigurno nebi mogel dobit raketu samo tak🤭
A došel je jer ide odma orat, pa nebu sad sim pa tam, pa kapči plug, da ima raketu došel bi go gospon čovek, u odjelu čak. 😉Ovo neki veliki plug mi se čini, taj niš s takvim traktorom nemre zaslužit, prebrzo je gotov, evo opet raketa dolazi do izražaja, da ju ima polako i dugo delaš snjom i naplatiš kak spada. 👌
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
A to kaj je došel s plugom, pisali su ljudi negdi da često kapče neki priključak za traktor dok idu recimo na tehnički jer su znali dobit kaznu kaj se voze s praznim traktorom na plavcu... A sad baš da je blatni plug prikladan za takvu egzibiciju 🤷‍♂️
A to pak da ne valja dok su plug i traktor preveliki nisam čuo, ko voli polako i sigurno samo nek maže, ja ću odradit na vrijeme pa ga gledat kroz prozor po malo kak se brazde okreću. :D
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Nebi se baš složil... Nije baš ni svaka raketa ista jer sam ih imao i koristim ih više, al' ovaj kaj imam je živčanoća na kvadrat.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Ja sam išao prije dvije godine sa traktorom i malčerom na registraciju pa sam ga prije pregleda otkapčio sastrane, pa mi je ovaj koji je pregledavao rekao da ne trebam i da čemu sam otkapčivao malčer, da ništa ne smeta. A išao sam sa njim jer sam imao u blizini nešto za malčati.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A to kaj je došel s plugom, pisali su ljudi negdi da često kapče neki priključak za traktor dok idu recimo na tehnički jer su znali dobit kaznu kaj se voze s praznim traktorom na plavcu... A sad baš da je blatni plug prikladan za takvu egzibiciju 🤷‍♂️
A to pak da ne valja dok su plug i traktor preveliki nisam čuo, ko voli polako i sigurno samo nek maže, ja ću odradit na vrijeme pa ga gledat kroz prozor po malo kak se brazde okreću. :D
To je pak žešča glupost da dobiš kaznu ak se voziš solo traktorom na plavu.
A pusti ove penzionere,oni bi sve polako i sigurno 😎
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Žešća glupost, ali bilo je slučajeva, pogotovo ovi koji su si u šumu išli po drva.
 

Najnoviji postovi

Na vrh