• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

Abc

Novi član
Tu od
16 Svi 2022
Poruka
1
Pozdrav!tražim osobu koja posjeduje dijagnostiku za provjeru radni sati na traktoru case MXM120,2004g ako je moguće provjeriti RS
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Moguće je proveriti radne sate na CNH dijagnostici. To znam sigurno jer je posedujem samo ste možda malo daleko jer idem samo 50 km u krugu oko Novog Sada.
 

Dragan 87

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
74
Pozdrav, kako su se pokazali motori 3.9l tier 3 s8000, izdrzljivost, potrosnja, snaga... naime, gledam nove traktore i ponudjen mi je case serije M90 koji ima ovakav motor? Molim savjete. Traktor ima ehr, menjac 16x16, hidraulicni reverzer....
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Uh koji zmaj, čestitam na kupnji neka te dugo, sretno služi i puno novaca zaradi....

Ako nije tajna koliko je koštao?

Mene Case emocionalno veže, imao sam turčina sa 8 brzina jx55 2015. godina sa 2000 sati rada, kao novi....kabina identična uz puno manje ručki :cool: znam da je to za tebe igračka, ali meni je bil cijeli svijet :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
I sam gledam traktore po malo i uopce nisam pametan kaj kupiti.
Kod mene bi taj "veliki" traktor radil cca 200 rs godisnje.
E sad, za tih malo sati mi je nekak puno dati pol milje.
A opet, htel bi osjetiti miris novoga dok udem u kabinu. 😊
 

Dragan 87

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
74
BiH, Motoremont. Menjac 16x16 semi power shift ili electro comand kako ih zovu u New hollandu. 110 ks i 40 km/ na 2300. Steta sto nema 17-tu brzinu da bude 40 eco

I sam gledam traktore po malo i uopce nisam pametan kaj kupiti.
Kod mene bi taj "veliki" traktor radil cca 200 rs godisnje.
E sad, za tih malo sati mi je nekak puno dati pol milje.
A opet, htel bi osjetiti miris novoga dok udem u kabinu. 😊
Sve zavisi koliki posticaj možes dobiti. Kod nas je ove godine po prvi put 50% za mlade poljoprivrednike tako da smo to iskoristili
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
@Ivan KC objesis mirisni boric u polovnoga i dela i mirisi kak novi, a bunt ostane v žepu😁 negda ak me vidis na polju slobodno dojdi probaj krug u mojemu, a stroj 2002. godina i radi izvrsno.

@Dragan 87 ali Vama svaka čast, ipak je kupiti novi traktor danas veliko postignuće (bar u mojim očima), sretan rad!
 

kristijan

Član
Tu od
7 Velj 2015
Poruka
80
Pozdrav svima. ja sam kupio international 955. zanima me, gdje nabavljate rezervne djelove ( treba mi obratomer i par malenkosti). Ja sam iz Slovenije, ali pri nas neznam, gdje bi se nabavilo djelove. Hvala vam za odgovore.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,893
Ima na facebook grupa IHC/Case-IH. Možeš se javiti Torsten Rettemeier, on je admin grupe i prodavač dijelova. Ima novo ima i polovno. Šalje poštom dijelove i govori engleski, ako ti je njemački problem 😉
 
Na vrh