• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

B

Bobo

Guest
Robi, preskup kazes?

Pa da je preskup, tko bi ga ziv kupovao? Valjda i on ima svoje adute u rukavu, osim zvucnog imena koje i djedovi po mom selu znaju. Svi veliki traktori su "Dzondiri" ;)

Uglavnom, svi imaju svoje ZA i svoje PROTIV, tako da uvijek dodjes na otprilike isto, samo malo vise kosta ;) (al' ga i ja kenjam)

Uglavnom, ako ti nisu popravili traktor, ne moras nista placati... Koliko znam da ti kao kupac placas potrosni materijal, a ruke se pod garancijom ne naplacuju, pa makar ga i 50 puta rastavljali...

Mozda da si otisao sam negdje i kupio remen koji tebi odgovara, ne bi bilo problema, jer gdje oni sparaju, ne moras i ti...
 
R

robert

Guest
sto se tice djonija 6920s je bez pdv-a oko 73000e,a case 155 49000e.jd definitivno nije toliko bolji.kod casea je problem samo servis.a u italiji taj isti case bez njihovog pdv-a je oko 68000e
 
R

robert

Guest
zvona u pravu si.na kraju sam ga servisiras,jednostavan je.ne trebaju ti lopovi.... :evil:
 
B

Bobo

Guest
tako je! Tom idejom sam se i ja malo vodio, kad sam birao novi traktor. Jeftini dijelovi i da ga mozes sam popraviti, ako nije nesto zesce u kvaru...


Svi istocni traktori su takvi ;)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Jel imao netko iskustava sa večim Mtz-ima, kad več pričate o tome... npr 1523, 1221 itd...1523 solidno izgleda, jel to tko kupio, probao?
 
B

branko

Guest
na gorici ima jedan 1021 , a druge nisam videl nigdje u nasem kraju. od ovog imas slike na Obrisan neispravan link. , nisam malog pital kako ga sluzi , kupili su ove zime, a imaju doma vec jednog 821
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Å teta što moj nema takvi prednji most...bolje mi izgleda, a i mislim da ima bolje karakteristike, bar prianjanje za podlogu
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
znam ja za jednu zadrugu oni su imali nekoliko tih ruseva od 105 i mislim da su imali i od 122 ks uglavnom bili su nesto veci od ovih od 105. Nedavno sam prolazio pokraj te zadruge. Ni jedan rus vise nije bio tamo bili su JD serije 20
 
R

robert

Guest
u selu do mene ima jedan 120 il 130 ks.vidjam ga cesto,ne znam vlasnika,kupljen mozda prije godinu dana
 
B

Bobo

Guest
Napokon jedan pametan traktor koji nema auspuh bas na sredini haube...
 
B

branko

Guest
build by steyr Obrisan neispravan link. ovisno o godini proizvodnje ima mwm motor 95-98 (taj na slici) a od 98 ima sisu motor i onda izgleda Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
zadnji puta kada sam vidio tog Case-a ispod sebe je imao ogromnu svjezu fleku od ulja.ti strojevi su u remont servisu vec sigurno godinu dana
 
R

ROKI

Guest
Taj mali Case ima 97 ks i sa istim takvi traktorom i utovarivačem sam tovario djubre prije tri tjedna. Dobar je, ali mu je zadnji kraj jako lagan tako da se kolega u jednom trenu skoro izvrnio(skoro nas je traktor poklopio jer smo stajali tik do njega, živ sam se usro :shock: ) dok nismo stavili tegove na zadnju hidrauliku. A i taj model Angelonijevog utovarivača je malo slabašan za veće terete.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
@krx:istina je,dok sam ja razgledao tog steigera,čovjek je bio u njemu, i raspitivao se,te se dogovorio da mu pošalju predračun!svaka mu čast!
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
ajd da i to vidimo da se desi...steiger u Slavoniji..

A koji si ti ... neki naš član ...nisam te prije vidio ? ;) :blackeye :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh