• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

B

Bobo

Guest
Ja mislim da bi Big Bud 16v-747 povukao taj tenk i do Zagreba ako treba... Samo je problem sto postoje samo dva komada...
 
R

robert

Guest
novi magnum(12 500kg) 280ks/2000okr nazivne snage.kabina mi se ne svidja
Obrisan neispravan link.
eto okupilo se svijeta,pa su malo dimili sa njim
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Pa niti hauba mu nije dobra .
Sve u svemu dizajnerski NE ukus.
Apsolutno svaki traktor u klasi 300 KS mi je ljepši od Casea .
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
meni privlaci ono sto se ne vidi,pod haubom....

Zašto ?
Kada si čuo da se pokvario motor na nekom 300 KS traktoru , bilo koje marke , nikada jer su svi dobri pogotovo dok su relativno novi ?
 
R

robert

Guest
zato sto je ovo case-cummins motor.najjaci,na najnizim okretajima.cuo sam da je na jd 8-ici otisao motor u hr.gotovo novoj
nije stvar u tom da ce su pokvarit,nego koliko ce potrosit i koliko snage motor daje..
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
zato sto je ovo case-cummins motor.najjaci,na najnizim okretajima.cuo sam da je na jd 8-ici otisao motor u hr.gotovo novoj

Eh , i čorava koka zrno pronađe ...
To sa JD 8 je peh , nema lošeg motora u toj klasi od 300 KS .
 
R

robert

Guest
i na kombinatu u vu-piku su imali neki problema,jedan il dva su se stalno kvarila
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
i na kombinatu u vu-piku su imali neki problema,jedan il dva su se stalno kvarila

Može biti ali ipak mislim da je to peh jer na tisuče osmica vozi po Evropi , ne žale se ljudi na njih , makar po tim stranim forumima nisam došao do takvih informacija .

Priznajem da sam negdje pročitao da je Case 310 bolji od največeg Massey Fergusona , puno bolji . Dosta ljudi je to reklo na jednom Engleskom forumu .
 
R

Ratarko

Guest
Ajde više da sam pronašao neku lošu sliku sa Case traktorom , dobro sam se namučio ali evo je :wink: :lol:
... i to baš sto pedesetka od svih ...:wink:

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ma nije tako loša,pa malo zapo čovjek...

Ma to je užasno , ja sam naravno zgrožen , hehe :wink:
Još čemo sačekati da se jedan čovjek javi jer puno sam tražio ovaku sliku i sada da mi propade ne bi bilo u redu :wink:
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ajde de..a ja ču probat nač tak nešt sa mf 7495... :lol:

Ma nema toga na internetu , mogu ti jedino ja poslati jednu iz moje tajne arhive , LOL :wink:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a tako znači...a nečeš da se pohvališ!!
eee ljuudiii ratarko zapo sa masseyom!!! :lol: :lol: :lol: 8)
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
a tako znači...a nečeš da se pohvališ!!
eee ljuudiii ratarko zapo sa masseyom!!! :lol: :lol: :lol: 8)

Vidi ga sada , kao zračna uzbuna se razvikao :lol:
Ma zapao sam ali sam se malo kasnije izvukao kada sam izašao van i pogledao kako stvari stoje . Naravno tu komprimitirajuču sliku nitko neče vidjeti :shock:
 
R

robert

Guest
evo da se javim,to je stari model 150,tog je McC kopirao.meni su prednji tockovi bili u zraku,plug podignut,a tri brazde orale,a zadnji diferencijal guro brdo blata pred sobom,pa nisam zapao,premda mi je trebalo 20 min da se izvucem iz kaljuze,mislio sam da je gotovo.znam,pitat ce te za slike,nema ih,desilo se prije 2 godine...
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
evo da se javim,to je stari model 150,tog je McC kopirao.meni su prednji tockovi bili u zraku,plug podignut,a tri brazde orale,a zadnji diferencijal guro brdo blata pred sobom,pa nisam zapao,premda mi je trebalo 20 min da se izvucem iz kaljuze,mislio sam da je gotovo.znam,pitat ce te za slike,nema ih,desilo se prije 2 godine...

Pa gdje si našao to blato , na njivi ili putu ?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
:lol: robert upo u onu baru sa slike gdje je i rus osto :lol: :lol:
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
:lol: robert upo u onu baru sa slike gdje je i rus osto :lol: :lol:

Haha , neki ljudi stvarno povezuju niti polako i ništa im ne promakne , ha zvona :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh