• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene usluga?

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Kod nas u Zagorju rijetko tko da bi tu povrsinu malciral ispod 1000- 1200kn i to obicne livade, a kamoli da bi u sikarinje isel. Tak da po mojem misljenju, ispada ti mala racunica. Napominjem, takve cijene se krecu kod nas. :smile:
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Dugo nisam radio uslužno i dns me covijek koji ima zemlju do mene trazio da mu po malciram tu povrsinu....

te na kraju nekaj nabrzake zbrojim gorivo i nekaj sitno sebi i dođem do iznosa 650kn..... Ovaj covijek inace ne obrađuje tu zemlju i čudio se kada sam mu reko njegov dug.... malo se prepiro i platio. Onda sam bio zbunjen i pitao se kako ono idu cijene i vidim sad da sam dosta nisko i naplatio... :/

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Nema se kaj cuditi, dobro je prosao. Takvi su mi najbolji kaj se svemu cude. Svi racunaju koliko si nafte potrosil, a nitko ne racuna da traktor i stroj treba odrzavati. Ulje, filteri, gume... Nista se nebude samo obnovilo ko gusterov rep, sve to kosta. A na kraju, i ti trebas nekaj zaraditi.
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Ja sam jednom susjedu izmalčirao istu toliku površinu po istoj cijeni kao MARIETO88, ali nekako mi je puno naplatiti 13 lipa po kvadratu. To ispada za istu površinu skoro 1200 kn.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
hellboy152, tako sam isto i ja miss, ali jbg.... to su nam susjedi. Dobro ja nisam ni znao koliko su cijene dok nisam ponovno pogledao, ali bar sam troskove goriva pokrio.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
neko naplati premalo, al neko bome i pretjera...
susjed naplatio drugom susjedu 1000m2 - kosnja + oranje --- 1500kn...
sta reci:icon_hang:
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Loncin, prije 5-6 godine mi je susjed orao i tanjurao... jedno 2000-2500m2 te tražio 4000kn za to.. wtf?

jsvetak2, kod mene dosta ljudi tako radi, ali nije to kako neki kazu sporohodna... nego se radi, ali malo sporije...
te su po meni "ok" cijene, zato sam i kupio traktor xS
nego po satu si sam moras izracunati... troskovi goriva, amortizacija traktora, potrosnja batova na malceru, svoj profit, servis itd.
Jel nije isto kod maloga i velokoga traktora, a ni kod npr.. JD i Fendita. :)


Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Radim ti ja.
Trava ali samo trava 10-13 lipa m2 ista cijena kuruznica,drugačija je cijena za brijeg
Kupina od 20 -35 lipa
Grmlje od 35 lipa pa sve do 1.30 m2
Ili možemo po satu to je 400kn
 
Posljednje uređivanje:

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Bolje đabe ležati nego đabe raditi. Teško je ali i neophodno naplaćivati. EU diesel je skoro po 10kn.

Poslano sa mog LG-P710 koristeći Tapatalk
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja livadu i kuruzovinu 500 kn po jutru,a sve ostalo 400 kn sat,pa tko hoče neka plati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Poišči malo.
Već je to bilo sto put napisano.
 

Najnoviji postovi

Na vrh