• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cirkular za drva (remenice)

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
3,384
ZJ ovaj sad radim da vrti standard, onaj prvi sam vrtio u lijevo na gornji kardan di su okretaji direkt od motora, tu su drugačije remenice omjer je da cu imat oko 1500rpm i stavit cu fi600 gore...
Lee zašto samoubistvo?

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
2,419
Pa kad složiš sve i onda skužiš da se vrti kontra..
Jedan kod mene je imal taj problem :unsure:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
3,384
Istina je da sam u početku htjeo da vrtim u lijevo ga ali bi preveliki okretaji bili i ja sam samo reduktor okrenuo na drugu stranu i imam dobar smjer i u desno, zato i stojj ovako na stranu pomaknuto a nije sve u liniji...

Nema nikakvih komentara na cirkular, predlozi zamjerke? Dok je još u procesu da pilam i mjenjam heh

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
3,384
Nisam još zaštitu slozio,to cu ovaj tjedan prvi ju je izabcivo dole na dnu,nije letilo po remenju...vidit cemo ali dobra opaska za obratit pozornost, tnx

Najnoviji postovi

Na vrh