• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Crna slavonska pasmina svinja

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Evo kako su odličan poučan filmić napravili jedni osnovnoškolci. :D

[YT]v=4hSA1mbmXf0[/YT]
 

Dominik

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
520
Evo kako su odličan poučan filmić napravili jedni osnovnoškolci. :D

[YT]v=4hSA1mbmXf0[/YT]

Odličan filmić. Šteta što je deda iskrižo. Vidim da se kuži i voli to.
 

nikola75

Član
Tu od
16 Stu 2009
Poruka
210

10 malih slavončića 8 ž i 2 m!


Odlično Medolina,za prvo prašenje je 10 komada izvrstan broj...
Sva sreća da ste ju ostavili kod sebe,sada ćete imati kompletnu gastronomsku ponudu,uz romanovsko janje sa ražnja,crno slavonsko prase ispod peke,pa malo kulena i seka,ma milina za gurmane,a imate i sve uvjete za seoski turizam s obzirom da vam je mjesto stanovanja idealno za tako nešto... Već vidim Vaš uspjeh !!!
Sretno
 

Dominik

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
520
Odlično Medolina,za prvo prašenje je 10 komada izvrstan broj...
Sva sreća da ste ju ostavili kod sebe,sada ćete imati kompletnu gastronomsku ponudu,uz romanovsko janje sa ražnja,crno slavonsko prase ispod peke,pa malo kulena i seka,ma milina za gurmane,a imate i sve uvjete za seoski turizam s obzirom da vam je mjesto stanovanja idealno za tako nešto... Već vidim Vaš uspjeh !!!
Sretno

10 komada za prvo prašenje je malo prevelik broj al nije nemoguće. Prvo prašenje bi trebalo bit 5 ili 6 kom a kod starijih krmača taj broj raste na 9 ili 10 a rijetko i preko 10. Sve ovisi o načinu držanja i naravno hranidbi.

Svakako Medolina samo naprijed.
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Hvala Dominik i ja sam se iznenadila brojem praščića ali važno je da su svi zdravi i veseli!!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Evo i ja sam se ponovio za još jednog crnog člana... Kupio sam nerasta od jednog našeg člana foruma. Nerast je odmah 3. dan i isproban.Test je položio.

Slika0366.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh