• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Crna slavonska pasmina svinja

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Pitanje za sve koji drže CSS dali uspijete prodati sve svinje/odojke/nazimce koji su namijenjeni za prodaju, jako mi se sviđaju i ozbilno razmišljam d se počnem time baviti.
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Mislio sam na Vrbanac ispravak sory,(nije prvi puta da izvalim glupost hahaha)
 
Posljednje uređivanje:

tunja golub

Član
Tu od
10 Stu 2012
Poruka
57
Pitanje za sve koji drže CSS dali uspijete prodati sve svinje/odojke/nazimce koji su namijenjeni za prodaju, jako mi se sviđaju i ozbilno razmišljam d se počnem time baviti.

pa do sad što se tiče prodajje nije bilo većih problema bar kod mene jer uvijek kao i svakom drugom poslu imaš poslovni rizik i jedni izlaze dok drugi ulaze u taj posao kao i u svaki drugi tak da uvijek se može prodat samo moraš imat šta prodat stalno neko nešto traži
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pitanje za sve koji drže CSS dali uspijete prodati sve svinje/odojke/nazimce koji su namijenjeni za prodaju, jako mi se sviđaju i ozbilno razmišljam d se počnem time baviti.

Evo da ti ja napišem pokoje iskreno slovo o CS svinji i našem kraju kod nas ta svinja nije prihvaćena ne još zašto zato jer ljudi ne znaju dovoljno o toj svinji i kvaliteti tog mesa koliko i znaju znaju da je svinja masna i neće jer ima puno masti a gospoda ko gospoda bi papala samo suho meseko ono gdje se svinje hrane sa kojekakvim smećem ali nema veze u trgovačkim lancima je meso jeftino a to je najbitnije kak da prihvate CS svinju kad ne drže niti do svoje auktoktone pasmine Turopoljske svine koja je u Turopolju u izumiranju.
Jednom riječju stara narodna kaže da ko iz opanaka uđe u cipele misli da je gospodin a gospoda papaju meseko a ne masnoću samo neka im bude blagoslovljeno to meseko ....
 

Dominik

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
520
Evo da ti ja napišem pokoje iskreno slovo o CS svinji i našem kraju kod nas ta svinja nije prihvaćena ne još zašto zato jer ljudi ne znaju dovoljno o toj svinji i kvaliteti tog mesa koliko i znaju znaju da je svinja masna i neće jer ima puno masti a gospoda ko gospoda bi papala samo suho meseko ono gdje se svinje hrane sa kojekakvim smećem ali nema veze u trgovačkim lancima je meso jeftino a to je najbitnije kak da prihvate CS svinju kad ne drže niti do svoje auktoktone pasmine Turopoljske svine koja je u Turopolju u izumiranju.
Jednom riječju stara narodna kaže da ko iz opanaka uđe u cipele misli da je gospodin a gospoda papaju meseko a ne masnoću samo neka im bude blagoslovljeno to meseko ....

Fajferica je sve samo ne masna svinja. Po ne znam koji put naglašvam da je ona kombinirana točnije masno mesna pasmina ( postoje i mesno masne ) pri čemu prevaga više masti ili više mesa ovisi o hranidbi i načinu držanja. Npr. ako držite svinju zatvorenu u objektu i hranite sa napojom, kruhom i čistim kukuruzom imat ćete brutalno masnu svinju. Sa druge strane ako ju držite ekstenzivno na pašnjaku sa neograničeno zelene mase i kombinacijom žitarica imat ćete savršene rezultate.Ovdje također moram naglasiti da pravi ekstenzivni način nije isto što i svinjac sa ispustom. U našem donjomiholjačkom kraju ljudi su naučili na prasce CSS-a sa pašnjaka naravno i sa prodajom nema nikakvih problema. Naravno ovisi sve i osobi koji odrađuje pečenje jer je pečenje savim drugačije od bijelih mesnatih pasmina. U zadnje vrijeme nam se ljudi čak bune da je presuho pečeno meso.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dominik nas dvoje možemo na taj način komunicirati šta se tiče ishrane i kvalitete mesa kak ćeš to objasniti nekoj osobi koja nema veze sa takvom ishranom koja je naučena na hranidbu u zatvorenom prostoru i samo šopanjem da se dostigne šta veće težina za kratki rok .
Takve snobove ne interesira kvaliteta nego kvantiteta danas ljudi nemaju mogućnosti držati na ispaši to kužim već šopaju sa koncentratima oni koji i mogu jednostavno im se neda.
Oni koji kupuju njima je bitno da je meso jeftino i čisto bez masnoća o takvim neću niti raspravljati i sam znaš kakvi su to ljudi.
Na žalost ljudi su pomalo neinformirani pa nemaju niti pojima o kakvoj se svinji radi ili kvaliteti mesa u današnje vrijeme ljudi izbjegavaju mast i masnoće životinjskog porijekla jer su navodno štetne .
A pitam se ja zar su naše prabake ,bake,mame koje su kuhale i pržile na masti bile lude i zaostale jer su naši preci bili zdraviji i doživjeli duboku zdravu starost jedeči to masno svinjsko meso pa i mi koji smo stariji na neki način se toga sjećamo ili to koristimo još i danas i imamo zdraviju prehranu od onog kupovnog mesa kojem je kvaliteta ispod razine ,
čitam u novinama kak se vani muški odojci ne škope nego se daju inekcije za sterilizaciju koje štete ljuckoj ishrani pa se pitam zašto sve više bračnih parova nemože imati potomke baš zbog toga jer se sam čovijek ubija sebe i svoje potomstvo radi profita i da neduljim previše sa glupostima snobovi su bili i ostače snobovi i njima se ništa nemože dokazati nažalost bitno je da je jeftino a koga briga za kvlitetu
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
Ja ipak mislim da sve više ljudi gleda na kvalitetu,mislim da polako opet dolazi vrijeme kad će snobovi kupit odojka sa nekog seoskog gospodarstva,nebitno crno ili neko drugo,nego u nekom trgovačkom lancu!!
 

nikola75

Član
Tu od
16 Stu 2009
Poruka
210
Ja ipak mislim da sve više ljudi gleda na kvalitetu,mislim da polako opet dolazi vrijeme kad će snobovi kupit odojka sa nekog seoskog gospodarstva,nebitno crno ili neko drugo,nego u nekom trgovačkom lancu!!

Doći će ta vremena, samo se pitam da li će uopće postojati seoska gospodarstva i dvorišta!!!!?????
 

stankec

Novi član
Tu od
20 Tra 2014
Poruka
18
Fajferica je sve samo ne masna svinja. Po ne znam koji put naglašvam da je ona kombinirana točnije masno mesna pasmina ( postoje i mesno masne ) pri čemu prevaga više masti ili više mesa ovisi o hranidbi i načinu držanja. Npr. ako držite svinju zatvorenu u objektu i hranite sa napojom, kruhom i čistim kukuruzom imat ćete brutalno masnu svinju. Sa druge strane ako ju držite ekstenzivno na pašnjaku sa neograničeno zelene mase i kombinacijom žitarica imat ćete savršene rezultate.Ovdje također moram naglasiti da pravi ekstenzivni način nije isto što i svinjac sa ispustom. U našem donjomiholjačkom kraju ljudi su naučili na prasce CSS-a sa pašnjaka naravno i sa prodajom nema nikakvih problema. Naravno ovisi sve i osobi koji odrađuje pečenje jer je pečenje savim drugačije od bijelih mesnatih pasmina. U zadnje vrijeme nam se ljudi čak bune da je presuho pečeno meso.

tako je dominik,prekjucer se kod mene "crnac" vrtio 5 sati,,,i ipalo je:icon_pidu:meso je kud i kamo socnije nego od bijele pasmine...
 

Dominik

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
520
tako je dominik,prekjucer se kod mene "crnac" vrtio 5 sati,,,i ipalo je:icon_pidu:meso je kud i kamo socnije nego od bijele pasmine...

Naravno da je socnije. Nema tu usporedbe. Crno kad pecete nemojte se ustrucavat dat mu po tamburi. Masnije je. Ne mozete tu nista zezniti. Nema tu laganog grijanja sat vremena pa onda zar. Po tamburi od pocetka do kraja. Sam se podmazuje. I da vam otkrijem tajnu. Bez ugljena nema ni dobrog pecenja.

A sto se tice prodaje. Pa ljudi prosla su vremena kada se stavila tabla pred kucu prodajem prasce i ekipa samo dolazi. Vi danas morate naci put do kupca. Kucati na vrata. Podijeliti dio prasaca ako ce vam to povecati prodaju. Koliko je samo Udruga Fajferica ispekla i podjelila praseceg mesa ne znam ni sam. I rezultati se vide. Na jednu degustaciju na nekoj manifestaciji vam idem bar 10 novih kupaca.
 

tunja golub

Član
Tu od
10 Stu 2012
Poruka
57
Pozdrav,
imam jedno pitanje...koji preparat bi bio najbolji protiv glista?

nilverm inekciono i to je to kasnije ponviš iverktinom i imaš svoj mir sigurno 6 mjeseci

Pozdrav,
imam jedno pitanje...koji preparat bi bio najbolji protiv glista?

PA NAJBOLJE NILVERM INEKCIONO I KASNIJE DATI IVEKTIN I ONDA IMAŠ SVOJ MIR ALI IMAMO MI TUDE STRUČNU OSOBU PA ĆEMOI PITATINJEGA AJDE IMENJAČE DAJ SAVJETE ČOVEKU KANI SE CURA IZ STAROG PETROVOG SELA VIDIŠ DA GLISTE STVARAJU PROBLEM A TI DOBIJO TELEĆU BOLEST PA SAMO TRČIŠ ZA SISOM:(wasntme):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Imenjače, nisi ni ti u onoj skupini ozbiljnih momaka. Možda ne boluješ od teleće bolesti, ali da ti sisa fali, u to sam siguran. I da, meni toga ne fali kad već zaj... hehehheheeh ;)

Ja koristim piperazin, jer je jeftin, ali i najkraće karence od samo 4 dana. Nije toksičan, pa nema brige oko doziranja, što je inače problem kod dodavanja lijeka u hranu.

Nilverm je praktičniji za aplikaciju, i ima širi spektar djelovanja, ali je i karenca 28 dana, pa ako ga daješ prascima, a dođe kupac za pečenku, ne možeš prodat.

Zato radije dadem 3 puta prašak Piperazin, vrećica za 150 kg je 9 kn. Ionako nikad ne možeš potpuno očistiti životinju od parazita.

Moja je filozofija da se radije pristupa holistički cijelom stadu. Održavati zdravlje pravilnim uzgojem i hranidbom i nema velikih problema. Ne kažem da ne treba primjenivati antiparazitike, ali... Ako je životinja mršava, to ne znači nužno da je puna parazita. Aplicirati antiparazitik, a životinje držati u blatnom toru i dati im da jedu iz blata pljesnivi kruh i natrule jabuke sa sijenom nema smisla. Pogotovo kod svinjske gliste. Samo jedna glista dnevno može izbaciti do milijun jajašaca. A jajašcima odgovara vlaga, tama i toplina što su uvjeti u većini svinjaca. Napraviti bar jednom godišnje dezinfekciju objekta sa prethodnim detaljnim mehaničkim čišćenjem jako bi doprinijelo smanjenju infestacije svinja jajašcima gliste.
 

tunja golub

Član
Tu od
10 Stu 2012
Poruka
57
Imenjače, nisi ni ti u onoj skupini ozbiljnih momaka. Možda ne boluješ od teleće bolesti, ali da ti sisa fali, u to sam siguran. I da, meni toga ne fali kad već zaj... hehehheheeh ;)

Ja koristim piperazin, jer je jeftin, ali i najkraće karence od samo 4 dana. Nije toksičan, pa nema brige oko doziranja, što je inače problem kod dodavanja lijeka u hranu.

Nilverm je praktičniji za aplikaciju, i ima širi spektar djelovanja, ali je i karenca 28 dana, pa ako ga daješ prascima, a dođe kupac za pečenku, ne možeš prodat.

Zato radije dadem 3 puta prašak Piperazin, vrećica za 150 kg je 9 kn. Ionako nikad ne možeš potpuno očistiti životinju od parazita.

Moja je filozofija da se radije pristupa holistički cijelom stadu. Održavati zdravlje pravilnim uzgojem i hranidbom i nema velikih problema. Ne kažem da ne treba primjenivati antiparazitike, ali... Ako je životinja mršava, to ne znači nužno da je puna parazita. Aplicirati antiparazitik, a životinje držati u blatnom toru i dati im da jedu iz blata pljesnivi kruh i natrule jabuke sa sijenom nema smisla. Pogotovo kod svinjske gliste. Samo jedna glista dnevno može izbaciti do milijun jajašaca. A jajašcima odgovara vlaga, tama i toplina što su uvjeti u većini svinjaca. Napraviti bar jednom godišnje dezinfekciju objekta sa prethodnim detaljnim mehaničkim čišćenjem jako bi doprinijelo smanjenju infestacije svinja jajašcima gliste.

pa imenjače kako mi neće falit kad su me sedamnajsti dan odbili od nje pa sad još proživljavam traume iz ranog djetinjstva čim vidim dobru sisu i kratku suknju zbogom pameti a ovo ostalo si dobro obrazložio slažem se u potpunosti sa tobom samo ja ne prodajem prasce za pečenke pa onda nemam problema sa karencom a tebe sam namjerno prozvo jer sam znao da ćeš to stručno objasnit onim uzgajivačima kojima je to još nepoznanicaa ko sve dolazi u gudovac na izložbu ii sa kojim grlima dali se zna ja se nadam da ću doć sa svojim velikim vijetnamcima :(bow):
 

Dominik

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
520
pa imenjače kako mi neće falit kad su me sedamnajsti dan odbili od nje pa sad još proživljavam traume iz ranog djetinjstva čim vidim dobru sisu i kratku suknju zbogom pameti a ovo ostalo si dobro obrazložio slažem se u potpunosti sa tobom samo ja ne prodajem prasce za pečenke pa onda nemam problema sa karencom a tebe sam namjerno prozvo jer sam znao da ćeš to stručno objasnit onim uzgajivačima kojima je to još nepoznanicaa ko sve dolazi u gudovac na izložbu ii sa kojim grlima dali se zna ja se nadam da ću doć sa svojim velikim vijetnamcima :(bow):

Ove godine je raznoliko drustvo i ljudsko i svinjsko tako da bude sve fer. I Margeta kao clan ziria nije vise u Udruzi tako da bude sto transparentnije.
 

tunja golub

Član
Tu od
10 Stu 2012
Poruka
57
Ove godine je raznoliko drustvo i ljudsko i svinjsko tako da bude sve fer. I Margeta kao clan ziria nije vise u Udruzi tako da bude sto transparentnije.

pa evo ako neko bude od uzgajivača tio sam reći uzgajivačica css ja ću vrlo rado ustupiti pola kreveta za prenoćište samo nek se javi jer za vrime ovih poplava koje su nas zadesile sam se naučijo biti solidaran i ako su kreveti relativno mali di čeljad nije bjesna nema ni kreveta tijesna :p:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo mojeg malog stada
PICT0065.jpg


I pašnjak
PICT0071.jpg
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Jel mogu biti CSS na običnoj livadi, ali naravno posadile bi se nekakve vočke, imam do kuče ral zemlje i preko bi kupil još jednu manju livadu i ogradil, jel bi bilo to to ili treba tak nekaj do šume?
 

Najnoviji postovi

Na vrh