• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čuvari i radni psi

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
,,Pored njega moze svatko uc u dvoriste i ne moram se bojat da ce nekoga ugrist,, što če ti takav čuvar?

Nije mi cuvar nego ljubimac,a i svojom pojavom tjera strah u kosti pa ionako nitko ne ulazi. Ne treba mi pas za kojeg cu se bojat da ce ugrist nekog i na kraju krajeva da ce ugrist mene. Pas je tu da mi bude ljubimac i da javi kad neko dodje ,a javi svaki put. Neznam ko se nece uplasit tog laveza i pojave.
 

Daljac

Član
Tu od
13 Ruj 2012
Poruka
220
Nije mi cuvar nego ljubimac,a i svojom pojavom tjera strah u kosti pa ionako nitko ne ulazi. Ne treba mi pas za kojeg cu se bojat da ce ugrist nekog i na kraju krajeva da ce ugrist mene. Pas je tu da mi bude ljubimac i da javi kad neko dodje ,a javi svaki put. Neznam ko se nece uplasit tog laveza i pojave.

Slažem se s Vama, takvog psa i ja volim da ne moram misliti oće nekog ugristi dok sam ja tu, ali i da ne dopusti da u dvorište uđe ko kad oće. Dobro Vam je ono štene bijelog HO.
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Moji cuvari

Evo i mojih cuvara. Ovog crnog ni za 1000 evra nikom ne bi dao , priastao mi za srce. Niko ne moze da udje u vocnjak ili dvoriste a da ga ne najavi. Kad je pusten ide uz samu nogu gostu a jos crn, samo cvikaju dok mu ne naredim da ide na mesto. Ovaj zuti Irski terijer tvrdoglav kao mazga i neposlusan.

 

Toma083

Član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
102
evo i mog ćuvara star 6 mjeseci
 

Prilozi

  • motorke 007.jpg
    motorke 007.jpg
    59.1 KB · Pregleda: 130
  • motorke 008.jpg
    motorke 008.jpg
    60.5 KB · Pregleda: 137

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo,neko je htio sliku s boka



68597_466546506725178_562554628_n.jpg
 
S

staffmen

Guest
stavi ga na povodac i postavi. I drzi ga a neko drugi nek slika :D
Al sve u svemu ljep je
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
evo da i ja postavim slike svog psa..

Uploaded with ImageShack.us zove se Ben i star je negdje oko jedne godine..našli smo ga u šumi sa još jednim (brat i sestra) bili su velki kao mačka..išli smo rušit drva i vidli ih i bilo nam ih je žao ne uzeti...mi smo njega zadržali a ženku smo dali susjedu.. neznam koje je pasmine.. jako je zaigran i poslušan ali neda nikome da uđe u dvorište dok nas nema u blizini
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
SELJAČIĆ tornjak ti je preljep i strašno me podsjeća na mog kojega nažalost više nema.
slika od prije 8 mjeseci

Uploaded with ImageShack.us
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
SELJAČIĆ tornjak ti je preljep i strašno me podsjeća na mog kojega nažalost više nema.
slika od prije 8 mjeseci

Hvala na zapažanju.Šta se desilo sa tvojim Tornjakom?
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Da navikne, moj se meni uvukao pod kožu.
Sad opet tražim da nabavim tornjaka
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Da navikne, moj se meni uvukao pod kožu.
Sad opet tražim da nabavim tornjaka

znam kako je to.

Teško je naći dobrog Tornjaka,ima ih ali treba vremena.
 

Najnoviji postovi

Na vrh