• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Da IMT ne krči kod šaltanja

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,167
Ak getriba more trpit na 558, može i moje šaltanje
U nižu s međugasom nije brat snimio :(:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti otkril sem kak IMT ne krči kod šaltanja , nesmije biti upaljen i u pokretu i mijenjaš a ne krči :icon_fU:
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Dongfeng to je istina, ali zato ima prigodno smješteni onaj veliki šraf kraj mjenjača, za koji neki misle da je tak veliki samo zato da se ulje tu nalijeva :icon_blackeye:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
hm. dobro pitanje ...bitno da postoji projekt koji bude jednog dana realiziran
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Neznam kako je kod vas ali moj 549 ne krči ništa(barem dok ga ja vozim) :icon_weed: :wink:
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Pala mi jedna ideja na pamet.da se mesingani polumjesec pomiče preko poluge gasa.na leru je stisnut uz osovinu,a uz što više gasa se više odvaja
 

Stipo59

Novi član
Tu od
20 Tra 2021
Poruka
11
Evo ja bum od onih kaj budu rekli da to nije potrebno :D:

Ako je mogel krčati zadnjih 25 godin, nek krči još koju :)
Evo da vam i ja kazem nesto o imt-ju. Radim sa 533 od 1974 g.,a542 od 87 g. S vaki mjenjac nebi smio krciti ako je kvacilo dobro nastelano.kvacilo je potrebno pregledati ipo potrebi dostelati jednom godisnje .Ako je dvostepeno oba stepena nastelati i. nesmije KRCITI mjenjac.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
kvacilo je potrebno pregledati ipo potrebi dostelati jednom godisnje .Ako je dvostepeno oba stepena nastelati i. nesmije KRCITI mjenjac.
Koju taktiku koristiš za štelanje prvog stepena?
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Ja nemam taj problem. moj je jednostepeni. krči kada ubacuješ prvi put . kada se kotrljaš onda ne. ali moj krči 50 godina sa starim uljem vec 10+ godina. i nakrčal bu se još tolko. tako da to uopče nema veze .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Tak je, jako rijetki su oni koji su uspeli uništiti mjenjač 3 brzine na IMT-u.
 

Najnoviji postovi

Na vrh