• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr Agrofarm 100

S

seljaček

Guest
Re: Agrofarm 100

Meni isto padnu obrtaji čak mi je jednom puko šaraf na kardanu u takvom slučaju baš je bilo puno kukuruzovine na hrpi tu mi se plug zaštopal poslije sam sa 1 radnom prešao preko toga i nema ni traga hrpi a ni kukuruzovini.Stvarno rastura probo sam na cjelini livadi ide bez greške ali sporije.
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: Agrofarm 100

seljaček daj mi reci kakvu knjigu uputstva si dobio mislim na jezik ,meni su uvalili na engleskom ,nisam se ni žalil jer ne vjerujem da bi koristilo.
 
P

Picek

Guest
Re: Agrofarm 100

breza kaže:
seljaček daj mi reci kakvu knjigu uputstva si dobio mislim na jezik ,meni su uvalili na engleskom ,nisam se ni žalil jer ne vjerujem da bi koristilo.
žali se "Potrošaču"..
po zakonu uputstva za korištenje moraju biti na hrvatskom...
 
S

seljaček

Guest
Re: Agrofarm 100

Pa naravno na engleskom jel smo evropa il ne nismo valjda tamo neke seljačine da neznamo engleski pogotovo stručnu terminologiju u engleskom jeziku sve mi to kužimo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,692
Re: Agrofarm 100

Dečki, recite Vašim trgovcima da ima tamo jedan ZJ koji zna prevoditi stručnu literaturu, i da će im on to rado napraviti, ako mu daju knjigu u PDF-u ( i određene beneficije pri kupnji novog traktora :lol: ).
Osim toga pozna traktore, zna terminologiju i uređivanje teksta ;) ...
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: Agrofarm 100

seljaček kaže:
Pa naravno na engleskom jel smo evropa il ne nismo valjda tamo neke seljačine da neznamo engleski po gotovo stručnu terminologiju u engleskom jeziku sve mi to kužimo.
sad mi je odmah lakše pri srcu :lol: :lol:
 
R

ROKI

Guest
Re: Agrofarm 100

Danas sam išao gledat jednog Agrofarma 100 i mogu reć da je dosta bučan u kabini. :( U kabini kao da je netko stavio dječiji vrtić, sve je šareno i nekako šuplje zvuči. Zgodan je izvana, kratak, okretan i kaže tip da motor ima snage i da jako malo troši. Razočaran sam kvalitetom materijala u kabini i obradom istog. Zvučne izolacije kao da i nema u kabini.
 
K

krx pozega

Guest
Re: Agrofarm 100

ROKI kupi mf 4455 to je stroj za tebe...snage ima koliko ti treba..mal,brz,okretan...klasu bolji od agrofarama
 
R

ROKI

Guest
Re: Agrofarm 100

Je sve to stoji, al ima jako malo brzina i nemožeš ih polovit bez kvačila. :( I ima jako malo opreme.
 
K

krx pozega

Guest
Re: Agrofarm 100

Ima ama baš sve bolje od agrofarma,nama power al brzina ima dosta vjeruj mi ja sa svojim sve radim i nisam se još požalio...ide ti oko 45 što je fantastično ma strava i sve to za ....ja koda prodajem...ma samo ti hoću reći da za te novce nema boga kupit bolji traktor..i dobio klimu..sve kuke..utege..zračni sic..unutra je strava tih...vidio je Bobo...hoće malo popit u obrtajima al ima brate snage da se usereš za svoju kilažu

A ovo za EHR i te stvari izdvoji još 15000eura :roll: pa si kupi stroj iz te kategorije traktora,ti se nebaviš puno ratarstvom?...ti imaš puno voćnjaka i on bi bio za tebe strava samo neznam jel ima opcija prednjeg hidraulika...vjerujem da ima
 
B

Bobo

Guest
Re: Agrofarm 100

Nikada nisam vidio deutz 100ks u radu, niti sam imao prilike, ali da takav traktorcic (pricam o krx-ovom MF-u) tako dobro prima gas u 3. radnoj pod 3x16" plugom, se stvarno nisam niti nadao...

Ide ko blesav, samo ne znam do kad ce tako ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,692
Re: Agrofarm 100

Paaa, dok ne stane ;) :lol: :roll:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Agrofarm 100

ROKI kaže:
Danas sam išao gledat jednog Agrofarma 100 i mogu reć da je dosta bučan u kabini. :( U kabini kao da je netko stavio dječiji vrtić, sve je šareno i nekako šuplje zvuči. Zgodan je izvana, kratak, okretan i kaže tip da motor ima snage i da jako malo troši. Razočaran sam kvalitetom materijala u kabini i obradom istog. Zvučne izolacije kao da i nema u kabini.

Mislim da to što se tiče izolacije će ispavit uskoro.
Vozio sam Lamborghini R3 i mogu reć da je tih u kabini.
 
K

krx pozega

Guest
Re: Agrofarm 100

ZJ kaže:
Paaa, dok ne stane ;) :lol: :roll:

Kad stane kupit ćemo drugi i dobro... :p :D 8) ...ja samo kažem nek odradi koliko je odradio i zaradio 577 dajem ga mukte...
 
B

Bobo

Guest
Re: Agrofarm 100

E, nemoj ta dva traktora uopce niti usporedjivati...

MF nema sto traziti kraj 577 ;)


uglavnom, neces ti MF-a dati nikome dzabe, jer ce 577 istrunuti, a MF ce jos kako-tako raditi. U ovo sam 100% siguran. U MF imam puno vise povjerenja nego u SDF, ali opet tu su oni negdje...

U svakom slucaju, kad budes 577 bacao, sjeti se mene ;)
 
S

seljaček

Guest
Re: Agrofarm 100

Da nije baš pretjerano tih u kabini za te novce su ga mogli bolje izolirat. Što se tiče snage na usponu od oko 10% sa 3x14" na dubini 35cm u 3radnoj lijepo prima gas bez gušenja recimo sa 4,9 na 7 km/h velika mu je mana što je kratak i lagan nije baš nešto za mješovito ratarstvo više je za lakše poslove Prednji utovarivač , kosa, balirka i tako u oranju dosta proklizuje kod večeg opterečenja sa težom rotodrljačom se prednji kraj osavlja obavezni su utezi mogli su ga napravit i bolje mana mu je što je kratak. i da nakon 6 mj auspuh mu je uredno prohrđao otpala boja štitnik zvoni kod 1800 o/min teško se šalta 2 i 3 brzina . inače je traktor sasvim ok.
 
S

seljaček

Guest
Re: Agrofarm 100

u navedenim uvjetima oko 15 l/rali nisam uspio točno izmjerit prekidala me kiša itd pa je bilo dosta vožnje do parcela i po 2 put na istu parcelu. u transportu i kod laganih radova 4,5-5,5 l/radnom satu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,692
Re: Agrofarm 100

Mario, zakaj uvijek pitaš za tu potrošnju? Ko da je to važno! To ti ovisi o teretu i osobinama motora.
Pri punoj snazi bi moral trošiti do 20 lit/satu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh