• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Mario, plug je tri brazde, želi probati s njim odma jer ga živo zanjima
može li to vuči, a plug je sa rešetkastom daskom.
mjenjač je običan sa 20 brzina, 4 grupe po 5 i s lijeve strane napred nazad.
Dobro si se sjetio ratarko, moj sjetvospremač nek zakopči i nek
mi odma pripremi 9 jutara za kukuruz.
Hvala za savjete, sutra ga zovem sebi nek si sve ovo sam pročita.
 
K

krx pozega

Guest
Ma kao moj traktor slabijim nego tvoj..ma šalim se naravno
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Sad idemo po traktor, za koju minutu
Navečer budu slike kad mi se nečak vrati iz škole, on mi to prebaci u komp.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ok! Slikaj čim više! Snimi video zapis pa čemo ga nekako staviti na internet!
 
K

krx pozega

Guest
Sad kad vidim ovog Deutza i svu tu provjerenu SDF klapu odmah me zaboli nešto u trbuhu...ratarko ti si kriv... :roll: :( ... :wink:
 
R

Ratarko

Guest
krx pozega kaže:
Sad kad vidim ovog Deutza i svu tu provjerenu SDF klapu odmah me zaboli nešto u trbuhu...ratarko ti si kriv... :roll: :( ... :wink:

Kako , kako .. ?
Ja sam nevin , negdje sam i napisao da je najpametnija kupnja traktora od 100 KS upravo iz SDF-Lambo-Hurli grupacije a i obrazložio sam to .
Isto tako sam napisao zašto sam ja uzeo MF-a , zbog vario tehnike.

Dobro vidim i onog smajlija što namiguje na kraju tvoje poruke ali kod nas ako ne vičeš na sav glas da si nevin to znači da si kriv :roll: :wink:
 
K

krx pozega

Guest
Ma zbog tih govana iz zastupništva..traktor mi je gut, ali uzmi da budem imao problema nekih s njim šta ču ja s njima ili bolje s njim(traktorom).. a to mi se nekako javilo onog trenutka kad sam vidio ovo dvorište na slici od poljonove..i sjetih se kako sam lijepo pregovaro s njima kad sam bio zagrijan za (SDF)traktor..sve sami školovani ljudi koji drže do ugleda firme a ne samo sebe...evo i nekidan kad sam zvao za taj Kuhnov plug..Odlično je rekao Robert kad je pričao o Mcomickonu koliko je bitan servis i sve ostalo
 
Å

Željko

Guest
Ja imam farmu muznih krava, kapacitet farme je za 50 krava + staja za suhostaj i staja za podmladak...
 
R

Ratarko

Guest
Željko kaže:
Ja imam farmu muznih krava, kapacitet farme je za 50 krava + staja za suhostaj i staja za podmladak...

Super , da li imaš izmuzište 5x2 ili kako se to več kaže kada 10 krava odjednom muzeš ?
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
Evo Ratarko, i u stočarstvu svakoga dana u svakome pogledu sve više i više napreduješ.
 
R

Ratarko

Guest
tine kaže:
Evo Ratarko, i u stočarstvu svakoga dana u svakome pogledu sve više i više napreduješ.

Ma jok , ne volim ja raditi pa ču stočarstvo ipak ostaviti vama drugima :wink:
A kada bi se i odlučio na taj suludi korak izgradnje farme i početak od nule mislim da ne bi loše prošao . Vidim da tko ima volje i tko je vrijedan taj može u stočarstvu uspijeti. Zemlju imam i tu nebi bio problem , par strojeva mi fali i dobar kredit , sitnica :wink: :roll:
 
Å

Željko

Guest
Ratarko kaže:
Super , da li imaš izmuzište 5x2 ili kako se to več kaže kada 10 krava odjednom muzeš ?

Imam lauf staju i izmuzište je 2x4 riblja kost.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Vinogradarski
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh