• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Gle meni ne troši agroplus ni inu ni akros ali mi ina vec na 100 sati ma u biti i prije izgleda razbijeno ko voda i to mi smeta.

Šta je najgore i zetor i 539 ini turbo ili ini 5 to isto naprave jer probao sam i jedno i drugo i nema neke razlike.

Akrosovo je 500kn 20 litara i to u odnosu na cijenu ininoga ulja ako ga kupuješ po standardnim cijenama nije baš nešto osjetno skuplje.

Imam naviku redivito kontrolirat ulje na autima i traktorima tako da brzo se skuži na stangici kad je baš mrtvo ulje, ako gledaš trajnost strojeva trebalo bi svakako ulje mjenjat prije nego bude baš razbijeno potpuno a to je na ini valjda 100 sati jer zao mi je i 539 sa takvim uljem a kamo ne ovih vecih.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Akros nije skup u odnosu na INU, to stoji, ali da je baš toliko kvalitetniji neznam.

Ja ulje kontroliram u svim traktorima gotovo svakodnevno, prije prvog palenja izvučem štangicu i pogledam, tak skoro svaki dan, čista navika, isto kak i pogledati u kiler.

Za sad ostajem na INI, a dalje budemo vidjeli.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja koristim akros ulja,( u 3 traktora 22 000 radnih sati- tu neracunam fendtove sate odprije) nisam nikad morao dolijat ulje. Glupo mi je i gledati na sipku kad nikad ne fali.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Masa crijeva i lajtunga je svuda,nikad ne znaš jel ce koji počet puštat,kako motor tako i getriba.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Masa crijeva i lajtunga je svuda,nikad ne znaš jel ce koji počet puštat,kako motor tako i getriba.



Istina, samo mislim da ce se to desit u radu da necu ni skuzit, jedino preko lampice.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
I dalje tvrdim da je INA Super Turbo ulje u najmanju ruku jednako kvalitetno kao i AKROS Turbo 15W40, sve drugo je u glavama i marketingu. Pogledaj si MSDS i TDS jednog i drugog ulja pa ćeš vidjeti koliko je navedena INA robustnija, ima viši TBN, jači paket aditiva za neutralizaciju kiselina koja u ulju nastaju kao produkt izgaranja goriva, a utječu na korozivost metala što povećava trenje i tako dalje, da ne pišem roman ponovo, ionak nema tko čitati.
A INA Super Max je za klasu bolje ulje.

Javi se kad odradiš jedan-dva servisna intervala, teško je sad priznati da nije bolje ulje kad si sam sebe uvjerio da je, ali kad prođe neko vrijeme čovjek postane objektivniji,
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Pričaš o nekoj objektivnosti meni koji koristim ta inina ulja godinama i kroz godine se vidi razlika u uljima.

Pred 5-10 godina to isto ina 5 ulje u zetoru nije bilo tekuce ko voda u 100 sati,sad je a na traktoru se ništa nije pokvarilo i dalje ne troši ulje tako da je očito da se ulje promjenilo.

Pretpostavljam da ceš i ti priznat da ako istačeš ulje van na 100 sati i ono se pjeni i žubori ko voda da je to razbijeno ulje?

Poznaniku u sameu inu turbo do 70 sati ne troši i onda ga počne trošit i do izmjene na 150 sati nadolije litru do dvije, to po meni znači da se ulje na 70 sati razbilo djelomično vec.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,904
... da ne pišem roman ponovo, ionak nema tko čitati.
A INA Super Max je za klasu bolje ulje.
Nemoj podcjenjivati čitatelje, već se radije spusti na njihovu razinu, da te mogu razumjeti.
Na sličan način je pisao i član panonstib, pa nije dobro završilo. Nisu svi kupci stručnjaci za ulja, ali bi zato rado razumjeli o čemu se piše. Na akademskoj razini nebu to nitko ni čitao.
 

lukavtc

Član
Tu od
2 Ruj 2016
Poruka
34
Pozdrav svima, pošto u dogledno vrijeme mislimo (otac i ja) kupiti traktor, zanima me Deutz DX 3.10.
Znači okvirno, koliko bi bila realna cijena, jesu li bolji sa ili bez prednje vuče? Vani u Europi ih se jako malo prodaje, kao i u RH, a cijene su im ogromne, je li to zbog kvalitete ili nečega desetog? Do sada smo koristili djedovog Deutza 4506, ali eto spletom okolnosti moramo polako, kroz koju godinu, oformiti svoju mašineriju. Traktor bi radio oranje, tanjuranje, kultiviranje (špartanje), transport, našu zemlju + uslužno.
 

igorkc91

Novi član
Tu od
24 Kol 2016
Poruka
9
Ima netko Agroplus 95. Naišao sam na jedan zanimljiv 1999. godište za dosta pristojne novce pa ako ima ko koju riječ za traktor bio bi zahvalan :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,904
Nije isto. Stariji ima manje osjetljiv motor, originalni Deutz :)
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Isto godište traktori, praktički identični, pogledao 20ak 85-95-100 komada prije kupnje mojeg.

Razlika 85-95 je minimalna po viđenom.

Agroplus 85 1998 - 2004 84 BF4L 1012EC
4
Wasser 3192 Turbolader, Intercooler
Agroplus 95 1998 - 2004 94 BF4L 1012EC
4
Wasser 3192 Turbolader, Intercooler
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,904
Razlika je u euro normi, pa je zato manje osjetljiv motor.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Koliko sam informiran euro norma je ista na agroplusevima do 2004 godine kao i motori, normalno osim 6 cilindarske stotke.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Jel mi može netko reć za šta je ova lampica, pali mi se kad stisnem kvačilo i kad je vruć motor na ler gasu svijetli?



 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,904
Prenizak tlak ulja za podmazivanje mjenjača.
Zaštopan ti je filter možda?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Forumaši imam problem na dajcu agrofarmu uvjek mi gubi gorivo. Svako paljenje moram napumpat gorivo i ozračivat ga.To mi se desi ako recimo traktor nepalim dan-dva. Znači izgubi komplet gorivo iz filtera i svih crijeva,sve ode u rezervar nazad.
Vidjeli smo jedno crijevo koje je malo slinilo puštalo naftu i njega smo zamjenili,i sad nevidimo dalje ni jedno drugo crijevo koje bi moglo bit oštećeno.Filtere smo promjenili i onda nas je to počelo zajebavat,vratili smo nazad stari filter ali opet isto.
Mislili smo mu stavit nepovratni ventil na crijevo od rezervara ako bi to pomoglo.
Znači kad ga upalim onda nema problema radi bez greške,nema trokiranja ili da gubi gorivo,nego je samo problem dok ga neupalim a to potraje nekad 5min nekad 20min.
Acepumpa da nevalja onda nebi uopce vukla gorivo kad bi se upalio,pitali smo jednom majstora kaže ako to nisu bosch pumpe,jer on ima na svakom klipu po jednu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh