• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Same Explorer...sa svim vrlinama (i manama).
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Dodao sam samo.. A kakav bude bude, baš nešt preteško ne bude radil, ali bude šaroliko, mehanika je sve, pa budemo vidjeli... Uglavnom me ljudi upozoravaju na kvačilo, za ostalo ne znam, kad nemam iskustva sa tim modelima.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Mislim da bi to trebalo ići bez greške, pogotovo ako u dosadašnjem životu nije radio plug i sl.
Za tu namjenu za koju si ga kupio je tip top traktor, rođen za prskalicu, rasipač, prikolicu.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Znam samo da je iz Mađarske i da je 3-4 godine ovdje kod vlasnika. Izgleda original traktor, nije ništa spigano, stučeno, uništeno, nefarban, kabina, u odličnom stanju, čine mi se i realni sati 5400, prve gume su nove zbog utovarivača. Zadnje 50 posto Continental, znam da su one bile prva ugradnja i ima opremu manje više koju sam htio za cijenu koju sam platio, klima, klizna kuka automatska, kompresor, tri para izvoda.
Hidro reverzer nema, a zbog potencijalnih kvarova možda i bolje što je sve ostalo mehanika. Utovarivač mi je također plus...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Čestitam na kupnji, koliko je ks traktor? Baš mi je nekako po mojoj mjeri.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,622
Stize novi clan...
View attachment 39262
Ne daj se strašiti.... To je super traktor. U mojem kraju ih ima 3, s tim da je jedan te sate natukel u 2.5 godine. Pod plugom, rotodrljačom, utovarivač, prikolicu vozil.... I tako 3 godine dok mu nije JD došel upomoć. Traktor je uz neko minimalno održavanje zaslužil za 3 nova
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
A čuj, ako je to Same Explorer, kod nas je Explorer 95 natukao cca 8t rs u 14 godina, ne znam točnu brojku kad sat nije radio jedno vrijeme.
Da ne valja nebi ga nitko kupovao, dobar je traktor bez pogovora, ali on nije da u cijelom svojem radnom vijeku bude max. našpanan.
Takvom traktoru, uz malo pažnje i normalno održavanje na laganijim poslovima, smrti nema a dušu je dao za takve poslove.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,622
I još jedna stvar, možda nebitna.... Uz JD najljepši zvuk traktora koji sam čul mi ima taj DF
 

Matić

Novi član
Tu od
8 Stu 2020
Poruka
20
Odličan traktor.Takvog i ja merkam, videćemo da li ću njega ili Agrotrona K100.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Možda bi bil odličan da poslije dogovora vlasnik ne kaže da ga više neće prodat... dogovorimo sve, zovem tjedan dana da ispostavi račun i da vozim traktor i nakon tjedan dana ne javljanja, on je odlučio odustat od prodaje... Koju ja jebenu sreću imam...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Nije ti bil suđen...možda je i bolje tak...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Sad imaš priliku da uzmeš neku malu šesticu 6_10 ili 6_20😁
 
Na vrh