• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tako je, Zoran ima isto Agroplus 100, ali s Stoll utovarivečam i bez PVH!

ZJ, meni je to naj serija DF-a traktora, baš zbog tih svojih malih gabarita, a 6 cil. zrakom hlađen motor, to obožavam tak! A sve ostalo isto ko i na našem Same-u!
Još ovaj ima PVH i prednji utovarivač i to bi mu bila realna cjena s tim svim, no pošto su ostali s ne takvom opremom skuplji 20-40 tkn čudi me kak je ovaj tak "realan" cjenjen?!!

A stvarno vrhunski traktor koji može odraditi posao i s priključcima za 120 ks traktor!!

Agroplus 100 :)

EDIT: izgleda da je več prodan! Prava roba nađe svoga kupca!!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Gore ti je vodom hlađeni Deutz. Nisam siguran, ali rekel bi da je na ovom getriba od Silvera (dakle, još bolje).
Pa nije to bilo puno novaca, samo ak je sve u redu. Ak nije, još bu pol toga koštal popravak.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
željac, dobar i dobro opremljen traktor si je kupil, svaka čast!!

ZJ, imaš pravo, pomješao sam sa serijom Agroplus 60-70-80 koji imaju zračno hlađane Deutz motore 3 i 4 cil.
Agroplus 75-85-95-100 je vodeno hlađen motor i to 75-95 su 4 cil. turbo, pa to puca od snage, a 100 je 6 cil.
Po meni strašno izdržljivi motori. Imam original prospekt od tih serija doma iz 2000. godine kad smo bili na sajmu u Veroni otac i ja, od tad sam zaljubljenik u te serije traktora, a bil sem klinec balavac dok sam ih prvi puta tam videl.:)
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad stigne budem rekel mišljenje gazda ga treba registrirati i onda ide u KŽ .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel se zna razlog prodaje, propast gospodarstva ili nešto drugo??
 

Pilic

Novi član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
17
ok hvala puno, meni se taj traktor jako sviđa, vidjet cemo kad dode ponuda sta ce rec... :)
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
jel ima tko iskusta sa deutz fahr agroton 105...kakvi su itd...u planu je ako bude kakvi novaca kupovina tog ili steyr 8110 ili8130 ovisno o koliko se zemlje bude radilo....mislim da je red da malog 533 zamjeni kakvi veći brat ili bar da mu društvo pravi
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel se zna razlog prodaje, propast gospodarstva ili nešto drugo??

Došao traktor , razlog prodaje prodao krave i sve strojeve traktor je plačen 53 000 eura sa svom opremom . Sad ima 2600 rh od opreme prednji hidraulik prednji utovarač sa korpom krokodilkom i hvataljkama za rolo bale od tog ništ ni je bilo u upotrebi getriba koja se jako lijepo mijenja jedino ne radi ventilator grijanja ni je radil ni kad je bil nov videl sam da nema osigurača pa čemo sutra provjeriti kad je došel doma dobivao je 30 000 eura ako ga hoće prodati .platio ga 22 000 eura .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
uuu,prakticki badava! prednji hidraulik i utovarivac vrijede pola tih para!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nismo našli nikakvih greški osim kaj sam napisal ne radi ventilator grijanja ali na kutiji u gornjem dijelu kabine nema osigurača možda je to razlog ostalo sve radi svjetla sva radna svjetla oba brisača (imaju nekoliko brzina i intervala ) itd .
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Došao traktor , razlog prodaje prodao krave i sve strojeve traktor je plačen 53 000 eura sa svom opremom . Sad ima 2600 rh od opreme prednji hidraulik prednji utovarač sa korpom krokodilkom i hvataljkama za rolo bale od tog ništ ni je bilo u upotrebi getriba koja se jako lijepo mijenja jedino ne radi ventilator grijanja ni je radil ni kad je bil nov videl sam da nema osigurača pa čemo sutra provjeriti kad je došel doma dobivao je 30 000 eura ako ga hoće prodati .platio ga 22 000 eura .

To je braco blizanac od mog.isto godiste I moj ima ph I kardan sam moj ima preko 3650 sati.stroj je strava.plug leopard 3.br. nije ni osjetio kao ni rd.od 3 metra.no vec par godina to neradi jer ga je zamjenio u tome stariji brat,on je malo u postedi.cak mu jenije bilo tesko ni terati mengelicu big balericu jedino gaje lo mucilo sto je ona teza od njega.svako dobro rodaku sa traktorom I nek mu je sa srecom.kupio pravi stroj za malo para.:icon_super: e da onda je za prednji hidraulik I kardan bila nadoplata 3600 eura,utovarivac nije sigurno bio bez 5000 tisuca a korpa krokodilka kosta 13000 kuna znam jer sam uzeo novu u poljonovoj.znaci traktor je ispod svake moguce cjene.
 
Posljednje uređivanje:

matija_a

Novi član
Tu od
19 Kol 2013
Poruka
27
bok ekipo !
Imam deutz 4.50, 89 godište. Stroj i pol.
Da li netko zna koja što označavaju označene lampice, 1 i 2 na kontrolnoj ploči ?
Lampica br. 2 mi je neki dan počela žmirkati.
attachment.php

Unaprijed zahvaljujem !
 

Prilozi

  • deutz lampice.jpg
    deutz lampice.jpg
    70.3 KB · Pregleda: 2,904
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Prva je zacepljenost filtera zraka a druga mislim voda u filteru goriva,isti znak imam na dzipu kad ima vode onda isto ta zmirka.nemoj me uzimat da je stoposto tako.
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
Pozdrav svima.
Zainteresiran sam za traktor deutz fahr 4.85.
Da li itko sa foruma ima takav traktor i kakvi su dojmovi?
Kakav je motor, getriba, hidraulika?
Od čijeg je proizvođača getriba na tim traktorima, da li je ZF getriba?
 
Na vrh