• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
A sudari i udari, jel ga i tu šiješ?
U udarima je nenadjebiv :icon_rolleyes:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ajme užasa! Da je originalna limarija gore, još kak-tak.
Problem su dijelovi prednjeg pogona: toga nema.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Kolega ide gledat CASE 1390
kakvo imate misljenje o njem i na sta treba pazit?

Nitko?? :icon_cry:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
824
Ha gle to su rijetki traktori CASE Dawid Brown i čisto sumnjam da ima za njega dijelova, ako ima jako su skupi sigurno tak da mislim da ga se ne isplati imati.
 

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
Ajme užasa! Da je originalna limarija gore, još kak-tak.
Problem su dijelovi prednjeg pogona: toga nema.

Tnx da takve stvari hebiga treba znati
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Negdje sam pročitao da ti plavi nisu bili baš nešto...al ne sječam se gdje.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
E, da . . . Pitanje je da li je ovo njegova originalna boja ?! Kojeg god sam, 820, vidio na youtubu, svi su crveni. Obzirom da ne poznam te traktore, a u namjeri sam kupnje, nadam se da se bude oglasio netko sa znanjem i savjetom !!?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Bilo je i nešto plavih, ali svjetlije boje.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Onaj Zetor vrijedi bar dva 560 dijelovi za prednju vuču pašu od nekeg vojnog kamina a plavi rusi navodno nisu rađeni u CCCP-u .
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Mislim da je onaj rus preferban , jer njihova orginal plava boja nije tak svjetla , videl sam ih v mađarski jedno par takvih na jednoj ogromni parceli su orali.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Mislim i ja da je prefarban, a i auspuh mu je novi. Možda je sredjen za prodaju ? Viđal sam plave, ali svjetlije boje pa mi je zato i sumnjiva ta tamnija boja, a pogotovo ove bijele trake...
Al dobro, otom potom jel farban, jel prpreman za prodaju i l sve to nije ....
Našao sam drugog koji mi izgleda "ozbiljnije" . http://www.njuskalo.hr/traktori/prodajem-belarusa-82-oglas-14107005
Pitanje je, kakvi su to traktori po kvaliteti ?!
Znam.... Rus je... Tenk u šumi .... al kao i svaki drugi, ima neke mane . Koje ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
...
Pitanje je, kakvi su to traktori po kvaliteti ?!
Znam.... Rus je... Tenk u šumi .... al kao i svaki drugi, ima neke mane. Koje?
Podere tri vozača :D:

Kupuj onoga koji je već dva poderal :eek:::icon_rofl:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
E da je takvog najti .... Pa nek ja budem treći i da me tak dobro služi dok ne odem tam nekam gore ...
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Ovaj crveni zgleda puno bolje dobre su to serije , imal je moj šogor sličnoga , ak ne i potpuno istog i kolko znam imal ga je 3 godine teral je sve živo s njim i šuma i jako jako puno baliranja ovih večih okruglih bala , i jedini kvar mu je bilo nekaj na kardanu al to nije bil skupi kvar neka sitnica koja je bila brzo složena . A kaj se tiče šume fakat de taj ne prejde nebu ni jedan , imal sam prilike delati v šumi z rusom t-40 koji je bil malo življi na gasu taj je tragal ak nije mogel povleči , prednja vuća mu se sama uključivala i konstanto su mu sva 4 kotača vrtela s tim da je teški povleče sve živo .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Neki od plavih su bili poljski Pronar. MTZ "usavršen" u Poljskoj.
 

Najnoviji postovi

Na vrh