• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Je u svakom slučaju je bolji hidraulični, to svakako gledaj ako ga uzimaš. A sad neko veli stariji si bolji, pa nisu al iskreno sve je na kaj naletiš, isto ko sa autima. Moj stric ima 445 i nema nikakve brige snjim.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,699
A gle, kak za većinu traktora tak i za njega vrijedi da su do početka 90-tih bili puno kvalitetniji, kasnije je kvaliteta počela padati.
Probat nać neki model plave boje sa kraja 80-tih, oni su išli većinom na zapadno tržište i slove kao kvalitetniji.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,699
Ne znam baš da su bili jači, imali su bolju završnu obradu i jaču i bolju kontrolu u tvornici prilikom sklapanja.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,939
Na zetoru pogledat papučice kuplunga, gasa, mjenjač..
Ne mogu gume bit potrošene za 900 sati. Nikako..

Kaj se tiče univerzala ima jako dobro volan složen, i ak su gume napumpane i na mjestu se dobro volani..
Hidraulični imam na U530. 3 put mjenjali ulje, i jednom se klipnjača odšarafila. Drugih problema nije bilo. Skoro 6000 sati odrađenih ima
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Što se tiče ovog Zetora, i da jesu originalni radni sati, ja bi se bojao uzeti tako nešto.
Znam za nekoliko slučajeva gdje su zbilja trakori služili za vozanje do pijace i doktora i bili super očuvani i sa malo sati, a kada dođe kod sljedećeg vlasnika i taj ga upregne u posao, motor propiša na sve strane, i izvana i iznutra.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,701
Damirko, 445DT ti baš nebi savjetoval. Taj most je malo nježan,a ti traktori su toliko stari da buš teško našel nekoga u dobrom stanju.
Ak već tražiš, bolje je malo noviji model DTC. Ti obično imaju 4 brzine, ručni kuplung za kardan i nezavisnu ručnu kočnicu. Možeš poiskati i 530/550 (ovaj zadnji je 4-cilindraš).
Moraš znati da su prilično neokretni, jer most ima relativno mali kut zakreta (pogotovo DT).

Svaki traktor s prednjim pogonom ima kočenje prednjih kotača dok je uključen prednji pogon, pa tak i Uni.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Jedan moj susjed je kupil novoga 550dt plavoga, 90i neke godine, i još je novi. 😉
Traktor nema 100 sati ma kakvi, samo manje, jer još se nije odlučil kaj bi delal snjim a neće ga prodati. I tak mu stoji doma ko svi poljoprivredni strojevi, novi ali baš svi novi.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Nebi reći gledao sam na tim traktorima orginal sjedala zetor piše i drukčija.
Al eto i slabo se vidi na slikama.
 
Tu od
28 Kol 2019
Poruka
40
EKIPA, molim pomoć :)

Ima li itko iskustva s New Hollandom serije ''L'' ? Konkretno L85

Kakvi su to traktori?Kvaliteta, cijena rezervnih dijelova....?

Koliko RS mogu napraviti ti motori?

Puno hvala!
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Gledam i te dtc i novije modele 530, nadam se da nisu baš toliko neokretni, to mi je dosta bitno u redovima. Moj ursus je taman dovoljno okretan za malčiranje između redova. Kočenje 4x4 bi mi dosta značilo ako iskoči iz brzine, a to posebno kočenje 4x kod unija onda pada u vodu...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,701
Zakaj? Pa ako i iskoči iz brzine, ne isključuje prednji pogon. Još uvijek pedalama kočiš sve kotače. A i ručnom kočnicom također.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,699
Tako je, bez obzira jel u brzini ili ne ako je uključen prednji pogon on koči na sva 4.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Znači kad je prvi pogon uključen onda postoji čvrsta veza između zadnjih i prednjih kotača, i blokiranjem/kočenjem zadnjih ujedno blokiraš i prednje?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,701
Ako iskoči iz brzine i počinješ panično kočiti, ne smiješ dozvoliti blokiranje zadnjih kotača, jer si onda zaustavil okretanje ulazne osovine prednjeg mosta.
Kad se to dogodi, onda se prednji desni kotač vrti naprijed, a lijevi unatrag i kočenje je znatno slabije. Tada, na travi i mekom blatu kao da kočenja i nema.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Pošto ih ima puno po zagorju, pretpostavljam da su pored AC i sl, najbolji izbor za brdo u tom cjenovnom rangu? Ili ima još koji brand koji sam previdio?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,701
Za ono kaj si naumil ti je i Štore 404 i IMT549 dobar izbor, samo je teško najti neizrabljenoga, jer su najmlađi stari 36 g.
Isto pogledaj rabljen male FIATE 45-66 i slične modele.
Zanimljiv bi ti bil i Zetor 5243, samo ih je teško najti.
 
Na vrh