• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pošto su pojedini muški prozvani o nekom cicanju i lizanju kak drugo nemogu nemrem a da moja jadna duša to ne prokomentira samo neznam kak da se izrazim a da nelupim neku prosto pristojnu riječ.Sad smo u najboljim godinama kad su sve karte bačene na stol i nema ustezanja ni migoljenja najbolje godine za te stvari a tu naravno dolazi i cicanje i lizanje lizalica sve se to desi kad popusti sigurnosni ventil... Johabice pa zar tak bolesna možeš prićati takve stvari........
ZELENO ZAGORJE bil ti jedan stariji gospon ovak kak Johabica sada:mrgreen:a ja 20 godina mlad visok zgodan plav sad sam pocrnil od godina:lol:kad je on popil litru konjaka pa mu išlo na povračanje a on jadan sjedi na trosjedu cijelu noć samo da nebi išel povračati čovjeku bilo žao onog šta je popil a šta možeš ima nas svakakvih na svjetu božjem
 
Z

zeleno zagorje

Guest
jadni mali farmervg nisi ti bil niš kriv več onaj gospodin u godinama , on je izgleda malo više treniral , to z godinama znam dojde
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo sam se probudila skoro živa i zdrava.Vidim da se bockalo nekoga dok je taj netko umiral i rigal,hvala,hvala,uzeti ćemo to u obzir dok iskrsne kakva prilika za vratiti.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Farmervg,ti me svaki put iznova iznenadiš,ja mislila,evo, fini pristojan,ajd,dečko već odavno nisi,ali bi mogao biti drago stvorenje,kad ono tebi se po glavi motaju svakakve nepristojne misli.Ne usudim se niti pomisliti,a kamoli napisati što ti je palo na pamet,a ja sam samo mislila na "SEPTOLETE"Evo,pitaj Buču,veli dečko da je kupil pol apoteke,između ostalog je sigurno imal i Septolete,a one se moraju držati u ustima,cicati i lizati,jer kada nešto premečeš u ustima i jezik ti radi moj farmervg.Kud ti ode čovječe,malo pomalo budemo mi saznali još puno toga o tebi....:idea::rolleyess::p.Daj se malo ugledaj na Ajkulu,vidiš kak je čovjek lijepo zabrinut za mene,i želi mi dobro i pun je dobrih savjeta,tu se vidi da mu je stalo i da je dobronamjeran,evo,vidiš,zašto njemu nisu na pamet pale nekakve ideje,sve mi se čini da netko ovdje nije kakav smo mislili da je,netko krije nešto ko zmija noge,ha farmervg,joj,joj,joj.:rolleyess::rolleyess::lol::lol::lol:

Ups,mala nadopuna,sad mi je palo na pamet da je tu bilo nekakvih aluzija na moje godine,a, gospon iz VG?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
Evo sam se probudila skoro živa i zdrava.Vidim da se bockalo nekoga dok je taj netko umiral i rigal,hvala,hvala,uzeti ćemo to u obzir dok iskrsne kakva prilika za vratiti.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

evo ga na...ja johabicu prozvao zmajem, a oni kao što je poznato rigaju vatru, dok je izgleda johabica nova vrsta zmaja koji samo riga...:rolfer::rolfer::rolfer:
johabica, izgleda da si probavila salmonelu...umjesto da bude obrnuto...:twisted:
idem si ja sad nekaj :drinkers: jer od brige za johabicu nisam dobro spal...:rolleyess:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O Darijus,kak si ti dobar prijatelj,ono o zmaju ti budem oprostila,ali moram napomenuti da si me pogrešno okvalificiral,točne naznake moga karaktera bi bile-dobra,mila,pristojna,senzibilna,nježna,suosjećajna,dobrodušna,tolerantna...neću više navoditi iako bih mogla ispisati još tri reda.
Pošto vidim da sam ti draga pa brineš o meni,evo da ti reknem-ja znam napraviti lijepe cvijetne aranžmane.Pa bih za tebe,pošto si tako dobar prijatelj, napravila besplatno.Mogla bih ti napraviti rođendanski,ili neki bidermajer,ali mi nadgrobni najbolje leže,pa bih ti perporučila da izabereš taj.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@jaohabica nam se vratila ziva i zdrava to je najbitnije a vidim da se odmah vratila pisanju nadam se da ce bit uskoro neka nova prica:supz:
Mislio sam ja na septolete i na sve ostale tablete sta se cicaju al svi smo mi malo na nesto drugo pomislili:D
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
O Darijus,kak si ti dobar prijatelj,ono o zmaju ti budem oprostila,ali moram napomenuti da si me pogrešno okvalificiral,točne naznake moga karaktera bi bile-dobra,mila,pristojna,senzibilna,nježna,suosjećajna,dobrodušna,tolerantna...neću više navoditi iako bih mogla ispisati još tri reda.
Pošto vidim da sam ti draga pa brineš o meni,evo da ti reknem-ja znam napraviti lijepe cvijetne aranžmane.Pa bih za tebe,pošto si tako dobar prijatelj, napravila besplatno.Mogla bih ti napraviti rođendanski,ili neki bidermajer,ali mi nadgrobni najbolje leže,pa bih ti perporučila da izabereš taj.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

no pa da si onda popevamo jednu johabica i ja...
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_ZmlMLfwyxw[/YT]
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ISPRAVAK NETOČNOG NAVODASad ispada da sam ja prost od ku tebi Johabice takve misli ja sam ljepo prićal o cicanju i lizanju samo chupa chups lizalica pošto znam nekad djetetu maznuti koju iz vrečice pošto to ne priliči baš starijima ko meni pa ja isto pocuclam koju a nisam mislil na ono šta si ti mislila jer ovo čitaju i djeca pa ne pišem gluposti jer ja sam sasvim ozbiljna i zrela osoba:roll:šta se tiće ono za godine ma ništa nisam mislil loše samo malo da te bocnem da prije ozdraviš...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No dobro,evo ja prihvačam objašnjenje kakvo si dao i vjerujem ti 8)8)8).Zadovoljan?Ali ne znam što će ti reći zelenkica kada naiđe na ovo.:confused::confused::lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajde ,kada smo već u štihu,da ispričam,iako to nisam imala namjere, nešto o svojim izletima na sajmove cvijeća po stranim zemljama.Volim ja tako otići dva tri puta godišnje nekamo,nešto vidiš,nešto doživiš,bitno je da se makneš od svakodnevnice,a možeš se uz to i dobro nasmijati.Moj suprug ne voli ići na takva putovanja,put ponekada traje i po sedam sati,a njemu sjedenje u autobusu tlaka,em ga bole koljena,em mu se ne hoda(ili uživa kada ostane cijeli dan sam doma,tko će ga znati,jednom sam ga pitala ali ne želi priznati)Zato me uvijek šalje samu,evo,u martu ću ići u Italiju,već se sada veselim i jedva čekam.Ako bude upola dobro ko ljetos u Beču...
Je,već sam rekla da se to putuje autobusom.Svi koji idemo se već više manje znamo,tu i tamo se pojavi netko novi ali se brzo uklopimo tako da je raspoloženje uvijek na nivou.Obično se najprije odradi sajmišni dio,zato se uostalom i ide,a onda se ide na razgledanje znamenitosti,grada,pa nakon toga tko kamo hoće.Volim ja rezgledavati,druga zemlja,druga kultura,vidiš razlike među njima.Tako sam ja lijepo uočila,valjda zato što uvijek sjednem uz prozor točno mjesto kada smo iz Mađarske ušli u Austriju iako nigdje nisam uočila nikakvu obavjest niti znak.Po izgledu sela.Razlika ko da si ušao iz devetnaestog stoljeća i dvadeset i prvo,da čovjek ne povjeruje da sam ne vidi.No dobro,nije to ono što me se najviše dojmilo,ima nešto drugo čemu se i danas smijemo kada se sjetimo.Ja nešto njemačkoga znam.Učila sam u školi prije četerdesetak godina,pa mi nešto ostalo u sjećanju,tek toliko da se,ako se izgubim,na ulici mogu snaći.No dobro,i nešto malo uz to,zapravo više razumijem nego znam pričati,čak mi i pisanje još kako tako ide.No,puno mi se toga pogubilo,pa onda znam iz konteksta riječi povezati i shvatiti značenje i sporazumjevanje nekako ide.Ako pričaš sa ljudima.Ako čitaš prometne znakove,to je već nešto drugo.E,bilo je to ovako-vozili se mi nekom lokalnom cestom prema jednome vrtnom centru,i ja sam,kao i obično zvjerala kroz prozor.Vidim ja u daljini nekakav mali znak,niski,onako do pojasa, žuti,i naravno,nešto je na njemu pisalo.Ja radoznala,kakva već jesam,već sam se iz daljine trudila razaznati slova na njemu,a kada se autobus približio,lijepo sam pročitala-KURVE I.Najprije sam zinula,a onda se počela ogledavati na sve strane.Nikakve dame nije bilo u blizini,niti naznaka životu,sve neke livade,šumarci.Naravno da sam trknula kolegicu do sebe i pokazala joj znak,i za čas se cijeli autobus smijao.Vozili smo se dalje,i nakon stotinjak metara smo ugledali drugi znak-na njemu je pisalo KURVE II.E,sada smo poludjele.Onih par muških koji su bili u autobusu su vikali šoferu neka stane,i još se nismo niti prestali smijati kada smo naišli na treći znak-KURVE III.Kaj,moram uopće pričati što se u autobusu punim baba događalo?Tako se nismo nasmijale na svim putovanjima zajedno ko u tih pet minuta.Pogotovo kada smo nakon dvijestotinjak metara došli do isto takvoga maloga žutoga znaka na kojemu je pisalo-FUCKS KURVE.E,nakon toga se nismo smirile sve do izlaska iz autobusa.Nije pomoglo ni to što nam je voditeljica objasnila da Kurve znači zavoj,ali veli,njemački joj neide,pa nije znala što znači Fucks.Kaj nam je uopće i trebala objašnjavati,mi smo si to same razjasnile onako kako nam je pasalo.Da se možemo smijati.
E tako je to bilo u Austriji,ali u Slovačkoj smo imale malo veće nepoznanice sa jezikom.Bilo je to ljeti,išlo se kao i uvijek punih ruksaka,natovariš si za gricnuti usput i sendviče i grickalice i voće i sokiće,iskustvo te nauči da je sigurnije kada je nešto u torbi,jer ta usputna odmarališta ponekada znaju imati jako lošu ponudu,pogotovo u zemljama tipa MAĐarske,a nakon par sati puta čovjek ogladni,to se već zna,oko šest,pol sedam želudac traži svoje,vade se najprije sendviči,pa se častimo međusobno keksičima i tako jedno dva puta prije izlaska iz autobusa.I onda nisi više gladan,možeš bez problema odraditi sajmišni dio,a kasnije se može nešto kupiti ili sjesti u restoran i najesti se kako spada.Ali...Toga smo jutra stigli u Bratislavu rano,sajam se otvarao u devet,voditeljica je kuplila karte,podjielila nam ih,i mi smo polako ulazili.Bio je to sajam i cvijeća i tradicijskih proizvoda,a imao je i onu prateću ponudu,ko kod nas na Zagrebačkom velesajmu.Miris smo osjetile već sa ulaza.Miris kotlovine.Valjda smo i nesvjesno krenule smjerom mirisa,tko će ga znati,Nas pet.Ja i moje četiri kolegice.Začuđujuče smo brzo prošle štandove sa cvijećem na toj strani i došle do gastronomske ponude.Štanda sa raznom kotlovinom,pićem,sve se šarenilo,lepinje su bile ko malo brdo,narezani kruh pune košare, a miris......I iznad štanda,na špagi zavezan cjenik-Između ostaloga je pisalo-KOLBASI-2,5 E-Kaj bumo mi u Bratislavi jele kolbase.Kobasice možemo jesti kad god i gdje god se sjetimo,taman posla da si to dozvolimo,i još k tome za pola para dati dva i pol eura.Nebu išlo.A onda sam ja pročitala slijedeću ponudu.*****TKI-2,5 E.Oho,kaj pa je sad to.Gledale smo mi to što se nudilo,bilo je tu svačega,i ona hrpa odrezaka što se naokolo rezala,neko meso što nismo mogle odrediti porijeklo,pljeskavice,nešto čudno,ma bilo je jedno desetak vrsta svega i svačega,ali nikako nismo mogle odrediti što su *****tki Bem ti te ...ctke.Ah,kaj da farbam,odluka je pala u sekundi,jele budemo *****tke.Makar nismo znale što je to.Ili baš zato što nismo znale.A jesmo se smijale kada smo naručivale.Ovi za štendom su nas gledali ko da smo skrenule.Dobro,naručile smo mi svaka jednu porciju i otišle za klupu pričekati da nam se donese.Donjelo nam se.Došao konobar,stavio ispred svake na papirnatoj salveti jedan kruh i jedan odrezak.Pilečih prsiju.Gledale smo mi u taj komad mesa i nismo mogle vjerovati.A jesmo došle jesti u Slovačku pileča prsa.Pa to ja bar jednom tjedno jedem doma.Bem ti *****tke.Za dva i pol eura.Bem ti i jezik.I slovački i njemački i....
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Jel vidiš ti Johabice šta jezik može napraviti kojekakve gluposti od samog izgovora do govora a nekad je i brži od pameti a nekad napravi čuda u svakom smislu jezik je nepojmljiv ko govor ili organ zato živio jezik
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabica nam se oporavila skroz kad smo dobili dvije price i u svakoj prici neko je pomislio na nesto drugo:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
evo ga na...ja johabicu prozvao zmajem, a oni kao što je poznato rigaju vatru, dok je izgleda johabica nova vrsta zmaja koji samo riga...:rolfer::rolfer::rolfer:s:

valjda je stigla stavit ruku na usta da joj gusto ne utekne..:(rofl):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Samo da se zna da se nisam još oporavila,samo je bolest prešla u fazu podnošljivosti.Tak da bi malo suosječajnosti doibro došlo,umjesto da me se bocka pletačim iglama.Sada bih stavila neki smajlić ali su ovi novi svi ružni pa neću.

Bem ti moju sreću,jednom u "karijeri" napišem prostu riječ(iako se ona u domicilnoj državi svakodnevno izgovara javno)i odmah me iscenzuriraju.Ajde da pojasnim one zvijezdice u priči koje su zamjenile izvorna slova.Riječ koja fali označava intimni dio tijela muške osobe izgovorene u žargonu.Tak.Zvjezdice mi pokvarile dojam priče,sram ih bilo.Nisam ja kriva što se u Slovačkoj piliči zovu ku,,,zki.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sad bih ti ja obmah rekla da sam nepristojna da lažeš,ali pošto nisam,reći ću to ovako-ne govoriš istinu.Tak.A zbog negovorenja istine možeš :fiery: u paklu.
Ovo je bilo oštro,ha? :icon_thumright:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
Sad bih ti ja obmah rekla da sam nepristojna da lažeš,ali pošto nisam,reći ću to ovako-ne govoriš istinu.Tak.A zbog negovorenja istine možeš :fiery: u paklu.
Ovo je bilo oštro,ha? :icon_thumright:

oooo vidim da se ipak snalaziš s novim smajlijima...:(:
e pa neću gorijeti dok ima :drink::icon_pidu::icon_jook:...pa bumo kolega :(devil): i ja to polijevali...:p:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Izgleda da nam je johabica jos uvijek bolesna:icon_oak: kad nista ne pise nadam se da ce brzo ozdravit!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da se nije :icon_hang:nedaj bože onda bi završila u:fiery::(shake):

Ma nije nedaj boze ma jaka je ona nemoze nju tak lako bolest nadvladati nadam se da ce se brzo oporavit:eek::
 

Najnoviji postovi

Na vrh