• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@LER,znaš kaj,ja sam povrčarka,pa ću reći ovako-više meni znači jedna mandarina nek da mi daš flašu vina.:roll::roll::roll:
@Darijus,sad si gotov.Samo da znaš da ja volim kuruzu,ak je šečerac još bolje,dok sam bila mala i pasla krave sam ju pekla na štapu iznad vatre.Najbolja mi je bila srednje izgorjela.Pa jedeš,crni zubi,crno lice,ali uživaš.
Očeš ti da te kvoknem?:axe::axe::axe::axe::axe:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
johabice darijusa ti stavi preko koljena i sa batičem ga malo izmasiraj to bude za preventivu da i on ne oboli od služavkinih koljena
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
Čitam Johabicinu nešto raniju priču sa zelene tržnice i problema s naplatom krumpira pa se sjetio kako smo ja i žena donijeli zelenu salatu na tržnicu,navalili nakupci i proda žena između ostalog i 10 gajbi nekoj babi pa će ona kasnije platiti kad se raščisti gužva ,ja babu nisam ni vidio jer sam istovarao kombi,kad se malo razišla gužva mi se smjestili baba ne dolazi,kaže moja žena -odo ja nju potražiti-.Poslije nekog vremena ide ona sva tužna i veli -kaže baba da nije ni uzela salatu od nas-.Šta sad, ja ljut ,kud nije kaki muškarac da odem sad razbit i njega i salatu ,ma nemogu ja svejedno izdržati ,odo ja sad pobacat onu salatu i izgazit nogama, nemam ja neš imat ni ti,pitam ženu kojaje to baba ,objasni ona meni i ja krenem ,došo ja do pola puta kad trči moja žena za mnom -joj ja se zabunila,nije to ta baba ni bila ,eno došla ona kojoj sam ja prodala platiti salatu-E ljudi kad je tad nisam .....,pa ja umalo ,pa moš mislit sramote ,nebi se mogo više na pijaci pojavit.Kaže moja žena jebiga ja se zabunila ,slične su baba ko baba.Od tad dobro pazimo kome dajemo robu .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
johabice darijusa ti stavi preko koljena i sa batičem ga malo izmasiraj to bude za preventivu da i on ne oboli od služavkinih koljena

Zelenkice,kak si ti brižna,vidi se da ti je Darijus drag,znaš ti da su koljena bitna u životu,ali jesi li razmislila,stavim li ga preko koljena da bi mu mogla nastradati ritica?:rolfer::rolfer::rolfer:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj Kils,vidim da znaš kako je to kad se radi u tržnici.Imamo mi svakakvih iskustava,jel?Meni su ovi što kupuju i preprodaju još kako tako,sa njima sam još lako izlazila na kraj.Ali,kada počinju dolaziti građani,ima da te nema.Nekada sam voljela raditi sa građanima,bilo je ležerno,opušteno,popričalo se, nasmijalo,ali otkako je počela kriza,postali su tlaka.Ajde,malo sam pretjerala,zapravo,valjda mi je sa godinama i tolerancija pala,ali znaš i sam kako to ide,dok se roba prodaje svi smo sretni i zadovoljni,a kada stane ima do ti se kosa digne na glavi.Pa onda još dođe neka picajzla i totolno te prožvače i za taj si dan gotov.Ne znam da li se znamo,ja već par godina ne radim,šaljem u osinjak supruga,ali,ako si dolazio prije desetak godina,sjećaš li se Vešljige?Onoga prigorca,on je kupovao robu,umro je jadan,ima već puno godina,ali sa njim se uvijek dalo nasmijati od srca.Sjećam se dok je pričao kako je on kupovao salatu za Novu Godinu pred dvadesetak godina.Kaže,taman kupio novi kombi,mercedes,sprinteri su u to doba bili hit,i kada si došao u tržnicu,kam se god okreneš,sve sprinter do sprintera parkirani jedan uz drugiSvi isti,bijeli.Pa je on isto tako došao,parkirao uz još neke i išao tražiti salatu.U to doba je salata prije Nove imala cijenu više od petnaestak kuna.Bila su to vremena,kad se sjetim,da se čovjek rasplače od miline.I otišao on,kupio petnaest gajbi kristalke,platio,odvezao u kombi,istovario,pa se vratio po petnaest gajbi puterice.Kupio on i to,opet si natovario na kolica,otpeljal do kombija,istovario,pa se vratio po par gajbi endivije.Veli,jeftinija bila,a uvijek se netko nađe tko hoće i nju,pa da ima.I kupio on i endiviju,platio,natovario,i otišao istovariti.Kada je došao do kombija,otvorio vrata,oće istovariti,kad kombi prazan.Trideset gajbi salate-niti traga.Gleda on okolo-kad vidi,onaj što je bio parkiran uz njega-otišao.Svu je salatu stavio u tuđi kombi,a ovaj,ili je primjetio,ili nije,po gasu i ode.Sa petsto kila salate.Veli Vešljiga-ma kaj, vrag mu mater,svi su kombiji bili isti,kaj sam ja znal da tovarim u tuđi.A mogel se čovjek razveseliti kad je otvorio vrata i našao salatu za osam hiljada kuna.
Pa bi si i ti tako lijepo zaboravio deset nenaplačenih gajbi,znaš kak to ide,najprije smo malo ljuti,pa nas prođe.:lol:Meni su oni koji te pokušaju totalno preveslati još kako tako,paziš pa im ne daš priliku,ali oni koji ti ne žele dati pet ili osam kuna u računu,e,ti mi popiju zadnji živac.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
johabice kaj taj Vešljiga je kupac ili kaj je taj, da nije on iz kraja kaj slučajno
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Zelenkice,kak si ti brižna,vidi se da ti je Darijus drag,znaš ti da su koljena bitna u životu,ali jesi li razmislila,stavim li ga preko koljena da bi mu mogla nastradati ritica?:rolfer::rolfer::rolfer:
pa na to sam i mislila , da mu se odužiš zbog kukuruza:axe:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Čekaj dok ti dojde Darijus,ak dojde,ak ga Kupa nije poplavila.Valjda zna plivati,ne bu se valjda vtopil.:toimonster:Baš sam zločesta.:axe:
A možda je čovjek otišel loviti ribe pak ga žena prijela.Pak mu je ona već dala po ritici.:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Vešljiga je bio kupac,imao je nekakav dučan ili voćarnu tu u prigorju u nekom selu.gdje točno ne znam,ali znam da je imao bijeloga sprintera,i da su imali i nešto svoje proizvodnje povrća,jer je zadnjih godina i on nešto prodavao,ponekada.Bio je jako draga osoba,je,imao je i zeta,koliko se sjećam.Ima već dosta godina kako je umro,barem su meni rekli da je umro.
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
Čitam Johabicinu nešto raniju priču sa zelene tržnice i problema s naplatom krumpira pa se sjetio kako smo ja i žena donijeli zelenu salatu na tržnicu,navalili nakupci i proda žena između ostalog i 10 gajbi nekoj babi pa će ona kasnije platiti kad se raščisti gužva ,ja babu nisam ni vidio jer sam istovarao kombi,kad se malo razišla gužva mi se smjestili baba ne dolazi,kaže moja žena -odo ja nju potražiti-.Poslije nekog vremena ide ona sva tužna i veli -kaže baba da nije ni uzela salatu od nas-.Šta sad, ja ljut ,kud nije kaki muškarac da odem sad razbit i njega i salatu ,ma nemogu ja svejedno izdržati ,odo ja sad pobacat onu salatu i izgazit nogama, nemam ja neš imat ni ti,pitam ženu kojaje to baba ,objasni ona meni i ja krenem ,došo ja do pola puta kad trči moja žena za mnom -joj ja se zabunila,nije to ta baba ni bila ,eno došla ona kojoj sam ja prodala platiti salatu-E ljudi kad je tad nisam .....,pa ja umalo ,pa moš mislit sramote ,nebi se mogo više na pijaci pojavit.Kaže moja žena jebiga ja se zabunila ,slične su baba ko baba.Od tad dobro pazimo kome dajemo robu .

možda se i poznamo...

i ja dolazim u brod na tržnicu,naravno natkrivenu kako piše na računu od naplate mjesečnih klupa.
ja sam imao sličnu dogodovštinu,potražnju svojih para,ali nisam krenuo kao i ti sa namjerom razbacivanja i gažrnja :lol::lol::lol::lol:

care :supz::supz:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Draga johabice citam tvoju pricu iz bolnice koja je i na kraju prosla dobro samo malo odricanja i sve ok dok je moja bila malo drugacija ostanak u bolnici na infuziji i pencilinu skoro tjedan dana!!
Bili je to prije 5 godina isto zimsko vrijeme i mene je lovila prehlada meni je to bilo normalno jer sam radio po cijele dane vani dok nije pocela upala grla isto normalno to ce tablete rijesit kakav doktor treba radit a ne ic na bolovanje, u tih tjedan dana kolko sam se ja vuko bolestan na poslu profitirale su ljekarne jer sam se nakupovo razno raznih tableta protiv prehlade i tableta za cicanje protiv grlo bolje i nikakve pomoci a moj organizam i moja kilaza svaki dan sve losije jer par dana nisam mogo nista jest ni pit.Tak sam se ja vuko cijeli tjedan do petka navecer oko 10 sati u noci vise nisam mogo izdrzat jer me pocelo grlo gusit i zavrsio na hitnoj di me doktorica fino ispotala da nisam normalan sta sam tak dugo ceko i kak sam mogo trpit takve bolove i kao secer na kraju mi veli ti imas takvu gnojnu anginu da si osto jos pol sata doma kod mene nebi doso ziv i sad nebi mogli ti pomoc tak da sam se jedva izvuko ja i moja tvrdoglavost najbolje od sveg sta su me svi tjerali kod doktora a ja se nisam dao,zato sam za tvrdoglavost bio od petka navecer do srijede u bolnici na lijecenju dobro u svemu tome sta je ekipa u bolnici bila super a i doktorica i sestre zgodne i spremne za zezanciju pa mi je bilo lakse!
zato se sad malo vise pazim i cim osjetim grlo idem kod doktora!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj Bućo,evo,ja sam sada promijenila mišljenje.I bolje da si otišao odmah doktoru(bila bi šteta za takvoga dobroga dečka da mu se nekaj dogodilo):rolleyess:,ja sam prošlu cijelu noć klečala iznad wc školjke.Došla maca na vratanca.Ne sjećam se kada mi je zadnji puta bilo tako loše.Ako si pročitao kako sam u snu opandrčila muža u trbuh pa je ponavljao -joj.joj,e,tako sam ja sinoć sve do jutra ponavljala joj,joj.Još danas nisam ništa jela osim dvije jabuke,ali i one su se odavno izmjestile iz moga želuca.Sada kuham rižu,ali se bojim da je nećemo pojesti.Jesam li rekla da i moj suprug od jutra isto grli školjku?Nisam?E,i on.Tak smo bolesni da ne možemo otići na hitnu.Samo ležeći položaj.Ako sutra ne bu mojih postova na forumu,možeš me mirne duše oplakati.Bem ti život.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
e ti bučo, ti moraš imat puno stvari za cicat i lizat i neće te grlo bolit...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
johabica, za želučane smetnje nema bolje od rakije s borovicom...
ne borovnicom nego borovicom, to je ona biljka s kojom se dimi meso...;)
ajd nabrat tih njenih bobica i bit ćeš opet ona stara...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice drz se bude proslo sigurno neka viroza brzo se oporavi da mi dobijemo jos koju pricu a to oplakivanje ostavit cemo jos postrani nije jos vrijeme za to!
@darijus ma bilo je i tog samo nije mi pomagalo za to sam uvijek nalazio vremena iako sam bio zatrpan poslom preko glave!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Daj Johabice neče grom u koprive malo viroze nikom ne škodi a grljenje školjke mi je poznato i bez bolesti:rolleyess:kad sam molil dragog boga da me uzme sebi:prayer: pa vidiš život ide dalje kad ozdraviš sve zaboraviš i opet bolest dođe i prođe to je samo sastavni dio života...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj,da i imam borovicu,rakiju u životu nisam pila,zapravo jesam u nekakvim likerima voćnim,i onda je bilo jako veselo,smiješno,a i nisam morala nikamo hodati,sve je samo hodalo oko mene.
Ima već pola sata kako je riža u želucu i još nema naznaka da želi van.Možda bude dobro.
E,imam jedan savjet za sve one koji se nađu u stanju ko ja i moj suprug -ni u kom slučaju ne jesti ništa finoga i skupoga-kavijar,teletinu,biftek,piti skupa pića...Kako dođe,tako prođe......I samo si bez veze potrošio pare.:rolfer::rolfer::rolfer:
Joj farmervg,kad bu prošlo,evo,pet minuta sjedim i već moram ići leći.
Bučo,nedaj da te zezaju,i oni bi lizali i cicali da nisu poraubani.Sada više niti nemogu drugo raditi nego davati savjete.Jesam bolesna,ali još uvijek mogu biti zločesta.:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
johabice ajde brzo ozdravi da nam ponovno pošalješ neku priču , možda u ovom smjeru skupih pića i jela , a darijus i farmer vg , a kak bi prošlo bez vaših komentara kad je johabica u pitanju , samo i bučo je dobio neki komentar, a farmervg jesi ti onda neke skupo pil kad si grlil školjku ili skupo jel
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice znam ja sve i bez savjeta sta moram a o tome da su oni porabani i da bi rado a nemogu nebi htio ni komentirat i pitat jel mogu ili nemogu to oni sami znaju sta mogu:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
@zeleno zagorje mora se malo i mene komentirat
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice samo domaća rakija za želudac,ubija sve viruse,ti i johabi mrknete cijelu litru ali svaki pola ,lijepo se zagrlite i pod jorgan planinu,ne budite se do sutra popodne,ne morate se grijati,preskočite 2-3 obroka,budete kao novi,malo nježnosti i odmah se preznojite da vas slučajno nije i virus gripe napao i budete kao novi,za slučajne nus pojave upitati ovdje:rolfer::rolfer:,malo šale johabice,ajde samo lijepo u krpice i odmor,svijeće ćemo paliti u neka druga vremena:drinkers::drinkers:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Daj malo vedrije teme.Dosta mi je više bolesti i onih zgodnih teta u medicini.
 

Najnoviji postovi

Na vrh