• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice dali je pala koja čaša gverca na kramu i dali je i johabi dobio barem lizalicu
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe ljepo si ti to smislila :) bio sam i ja na proščenju,i naravno cura neda mira pa kupi ovo kupi ono ,pa to bi moral imat bankomat u džepu heheh da uspiješ sve kupit ,a ima podosta toga...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@ajkula,pol litre sam ja gverca spila,podmuklo je to piće,piješ bez problema,hodaš sa problemom.
blago tebi @muhaničar,ja na Bistrici nisam bila sigurno dvadeset godina.A svake godine govorim da ćemo ići.Niti ja ne volim gužvu,ali je mogu podnjeti ako treba.
@mali plavi,curi se želje moraju ispuniti.Za to se štedi i uvijek,uvijek nastoj ugoditi joj.:icon_syda:
E@puknuti,ako ti se baš ništa u životu ne događa,daj da ti ja stanem na nogu.Ako ništa drugo,budeš poplavil,a rekel budeš jedan lijepi jooooj,a osim toga budeš se i napravil ko štrumf mrgud (pošto budeš od jooooj prigodno plavi,moreš biti štrumf mrgud mirne duše).Imaš i drugi izbor.Ako si daš truda i pročitaš prvu priču koju sam ovdje napisala,mogu ti i na onakav način pomoći da ti se nekaj u životu dogodi,Budeš mogel dvije stranice događaja ispisati.a imam je toga još ak ti baš treba.:biggrin:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@muhaničar ja sam bio danas na Mariji Bistrici svake godine idem oko Gospe danas je bilo vrijeme fenomenalno i nije bila velika guzva!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@bučo,evo mi ovaj čas sinulo,ja se tamo u priči ispred hvalila kako dobar pire od krumpira napravim,a ti si taj pire kod mene jeo,i koliko sam vidjela,dobro ti išlo,i čak si si doometao,i jooooš jeeednom,a niti riječi tu nisi rekao.Ma ću ti mali stati na nogu kada te vidim,a pire više dobiti nećeš.Za tebe od sada kod mene ima samo tjestenina,nezahvalniče mali.:icon_weed::icon_weed::icon_weed::icon_weed::icon_hang:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jesam ja reko da sam zaboravio sve i kak je kuhinja izgledala i kak se fino jelo sprema u njoj da moram opet vidit i probat da bi znao a sta se tice stajanja na nogu i to jos cekam nisam ja tak slabasni:icon_weed::icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529


Evo,moja tri dana odmora u slici.Mislim da riječi netrbaju,ali ako slučajno ne izdržim,budem rekla što je bilo i kako je bilo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
iskrenul sam vrat gledajući......
pa nisi valjda prešla toliki put za 3 dana?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
sva sreče da na mobitelu morem okrenuti sliku,pa da ne iskrivljujem vrat hehe
nego prvo sam pomislil da imaš čarape i unda sandale heheh
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bem mu tehniku da mu bem-slike nikako okenuti.Hvala Bogu da nisu naglavačke pa da mi haljina preko glave spala,pa da mi se gleda ispod.Uh.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

@puknuti,nema mjesta ljubomori,pa ak se ne varam,i ti si bio u Omišu.:icon_winkle:
Ma preljep je to gradič.A bila ja i u Splitu,i u Kaštel Kambelovcu i u Trogiru,i u Vodicama i u Zadru i negdje Bogu iza leđa s druge strane Karina gdje možeš biti mirne duše na dijeti kolke su im cijene-e,znam gdje,iako ne znam kako se mjesto zove-baš nasuprot Male Paklenice.Tako su mi bar rekli.

Lako je običi sve što se hoće-sedam sati puta i tamo si.U jedan dan obiđeš prijatelje-e,sada sam se sjetila,dobro da još nisam stavila @frikijeve brancine na gradelama ,i ta bi slika ispala naopačke pa bi svi poispadali sa gradela i rasuli se po forumu.Budem ih koji dan dok dođe sin pa vidi koji je vrag u pitanju.Za nas naviknute na vožnju u tri dana napraviti tisuću i tristo km je sitnica.I k tome se odmoriti,zabaviti i kupati.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jel ono guma od 24 cola .dica samo propadaju kroz nju:icon_thumright:
ma puknuti pa ono je guma od yugića a ne od traktora,pa nije baš johabica tak u lošem stanju iako joj je tek pola stoljeća,kak bi rekli još se drži kak mlada sneha,bitno je srce barem za mene,vanjština me nikad nije zanimala,nego johabice kada se rade takva duža putovanja dali se vodi kakva pisana priča ili se samo krene i putuje
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eto,idemo opet ispočetka-ja već godinu dana govorim-ne vjeruj slici-slika laže.I ne vjeruje mi se.I sada ću opet reći-ne vjeruj slici -.slika laže..........:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::

A sad,kako god kome paše....:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajd da nešto reknemo o mome godišnjem od tri dana prije nego opet završim u plasteniku-ma moram paprike nabrati,a šta ćeš,živi se od toga,mora se,nije da se hoće,a i hoće se,ja bila snaha deset godina,kravu prvi puta muzla sa sedam,krave sama upregla u kola i u polje išla za mamom sa osam,pa mi nekako logično bilo da se radi,a i ko snahu me učili da ak se ne radi da si vucibatina,bitanga,niš koristi ,ma mogla bih i neke epitete pobrojati,ali shvatilo se valjda kakav mi svjetonazor ugradili,jel.Bem ti svjetonazor da ti bem.Sve mi se čini da je tu nešto iskrivljeno.Nema veze,ajmo mi dalje.Kolko se samo tih tri dana odgađalo,Bogu za plakati,nikako da se spremi i ode,uvijek nešto iskrslo,a onda odluka pala u trenu-ajmo.I mi ošli.Pobacala ja u torbu malo veša,haljinicu,kupače,ošla kupit poklone za prijatelje,bez viška prtljage,minimalista sam postala načisto-ništa mi ne treba,svukuda kuda ideš imaš sve što ti treba,jedino što je bitno je imati novčanik sasobom i papiriče unutra.Pa se ja toga i držala.I tako mi lijepo ustali u dva ujutro,potrpali to malo stvari,dvije putne male-jel rekoh da sam minimalista-rekoh-jedna meni,jedna mužu,poklone ,e bome su pokloni zauzeli više mjesta nego sve ostalo-zašta pokloni?,pa za prijatelje,imamo mi tih nekoliko razbacanih po obali,ma bi ih se našlo i više da se stiglo sve ih obići,ali bude drugi puta,neka ih,doći će na red i oni,pa sjeli u auto,pa po gasu.E,taj moj muž-šofer on da ti pamet stane,vozi on bez problema- a sam ga poslala popodne na spavanje da dođe k sebi i da odradi furu kako Bog zapovjeda-a to je tako da ja ostanem suvozač cijelim putem,ugodnije je to,je ugodnije je,ali ima to svoju cijenu.Jer deviza je moga muža da klima u autu mora biti onako kako šoferu paše,a ne suvozaču,a šoferu je u tri izjutra pasalo dvaestidva.Da mu se nespava.Bem ti dvaestidva.Na dvaestidva u tri ujutro imaš osjećaj da te koze ližu po golim rukama i nogama,sve ti se ježi i diže. Hvala Bogu da sam ja obrijala dlake na nogama dan prije pa mi se dizati nije imalo što,a i žensko sam,pa,jel,a kako je on sa dizanjem stajao,neznam,provjeravala nisam,a i imao je duge hlače pa nisam mogla vidjeti.Dlake,naravno.Na nogama,naravno.Ne odmah misliti na prostote.Inače sam ja veoma bistra,i već na pola puta,tamo negdje blizu Macole je meni palo na pamet da bih mogla na gole ruke obuči onu vesticu dugih rukava i prestati drhtati i ježiti se i u mislima izgovarati riječi dostojne za ispovjedaonicu na račun klime i imbecila koji ju izumi i i onog kom je palo na pamet ugraditi ju u auto.A takve iste i par sličnih sam izgovorila i kod Macole u šeset ujutro kada sam dok sam pila kapučino digla glavu i pogledala u prozor i shvatila odakle i zašto tu isto puše ko i moja klima-netko je komplet skinuo gornji prozor,pa me isto koze lizale i isto mi se sve diglo. Spustio me račun kada sam shvatila da kapučino nije ništa skuplji kod njega nego kod nas doma,pa sam konobarici u ime oduševljena ostavila tih šest kuna povrata,nek cura sakupi za pošteni mercedes prije nego dođe do penzije.
Joj,što da velim,vozili se mi po staroj cesti,ima već par godinica kako nismo,ne računam ono prije dvije kada jesmo,volim ja uvijek zvjerati naokolo,diviti se ljepotama lijepe naše,i stigli konačno do Omiša.Jel sam rekla da smo stali u Primoštenu-tek da virnemo i evociramo nešto iz minulih dana,a stali samo na tren i u Splitu,bolje da nismo,jer reko meni Miro-aaaaaaaa,kolko te ima,pa šta radiš,kako šta radim ubio te Bog,pa šta ti misliš, tih deset kila viška od prije deset godina odkako si me vidio je nešto?to je tek kila na svaku,a kila je ništa, i tko je vidio pošteno žensko sa šezdesetipet,kila naravno,sa pedestidvije,godine,naravno,a kada me vidio zadnji puta,ja imala četerdeset i dvije,godine naravno,i kile smo rekli kolko, nismo?-pa šezdesetipet, pa je to normalan slijed ako računamo da svake godine prođe jedna godina i dobiš jednu kilu.Bem ti logiku Miro nelogičnu,po čemu si ti zaključio da to nije logično?I tako spustio mene Miro na zemlju bolje nego marica nakon koke narkomana,pa mi ošli put Omiša do prijatelja koje nismo vidjeli deset godina.Od svadbe našega sina.Ah što smo se izgrlili,izljubili,ispričali,u dva sata nadoknadili deset godina-a onda put plaže.Da ne muljam puno i ne pričam bajke-da reknem odmah -ja morska vila nisam.U more ja ulazim na nogama tako dugo dok se sva ne potopim,a kako mi se more penje,tako se ja na nožne prste dižem i sva se ježim i kostriješim,skupim se i zgurim sve dok se potpuno ne smočim,a to traje.Tko izmisli more,bem ga blentavog, i to oduševljenje morem.Nema tu uživancije,no,priznajem,kada jednom uđem do kraja,onda je već dobro, prilagodljiva sam ja,plivam leđno,ali samo tamo gdje nogama mogu dotaknuti dno,prsno nema šanse,ulazi mi voda i u oči,i u nos i u usta,pola bih mora popila(e,to se baš lijepo nadopunjuje,kada uđem,razina se mora digne za pola-to zahvaljujuči onih deset kila viška koje je Miro konstatirao,iako ja odgovorno tvrdim da viška nikakvoga nema- kada otvorim usta,pola popijem,pa razina zapravo ostaje ista i ne primjeti se naravno da sam ja ušla),a moraš misliti i na druge kupače,neće se ljudi valjda kupati na suhom,pa ja radije plivam leđno.Zašto me ovo -leđno-sada podsjetilo na krepanu ribu? A ja žvahna ko princeza na zrnu graška.Kada je žulja.Grašak,mislim. Pa se backa,pa se namješta i premješta svuda naokolo.
Posjetili mi i moga novoga prijatelja,u Kaštel Kambelovcu.Ljudi moji,ja mu tri brancina izjela.TRI.Ma ajd,imam opravdanje.Tri brancina imaju tri glave,a ja glave ne jedem,pa to onda ispada kao da sam izjela dva.a to je već ljepše za čuti i primjerenije za gosta koji baš i ne bi trebao iskorištavati gostoljubivost.Jelte?A smokve sam pojela sve.Brojkama i slovima-sve.Mislim da me više neće zvati u goste.Hi,hi.A smo posjetili i staroooog prijatelja u Trogiru,e,o njemu sada neću ništa,on zaslužuje posebnu priču,jer ono,kako smo se mi upoznali vrijedi da se rekne.Pa ću reći sutra.Ili koji dan.Valjda neću zaboraviti.Ma neću.
E,a onda smo završili u Zadru.Bilo to u petak.Pa ošli tamo negdje u Posedarje,na obalu,neko mjestašce sa marinom,a koje je tamo nema,jel-rekli meni da preko mora gledam u Malu Paklenicu.Ja im vjerujem,iako lakovjerna nisam.Naivna ponekada jesam,ali to sa ovime nema nikakve veze.Uzeli tamo neki apartman za preko noći,jesam rekla da smo silom prilike jednu noć morali prespavati kod prijatelja,a zaklela sam se da neću nikoga opterečivati,ali u Trogiru niti u Okrugu nismo uspjeli naći ništa slobodnoga,niti apartman niti sobu, pa smo kapitulirati morali-a i ovdje soba nije bilo,a apartman meni ne treba,kuhati ja na odmoru nemam namjere,ma niti apartmana nije bilo,nego nam konobarica u hotelu iznajmila svoj ,a gdje je ona spavala,pojma nemam,nama dobro došlo.Tamo u nekom restoranu gdje cijena ne prati ono što viri iz sredine tanjura se lijepo najeli,a najeli se samo zato što nam kćer dan ranije kod njih rezrvirala stol pa onda ne gledaš na to oćeš li se najest nego ti zadovoljstovo radi to što si uopće dobio mogučnost pojest,Kod njih.Ma bi oni šipak bili tako razvikani i cijenjeni da hrane međimurce.Sa onim što na tanjuru nude.Bem mu mater,što se nisam sjetila naočale staviti kada sam jela,ne sunčane,već je večer bila,ove što imam kada sam za tastaturom,dioptrija 2+.Tanjur bi sigurno bio puniji.Hm.Ideja za iskoristiti drugi puta.Vidiš što mi odmor radi-sve mi se opusti i ne reagiram na vrijeme,paljenje ko na albanske sviječice,nije to za mene,ajmo,na posao,paprike zovu,brati treba...
Šteta.a kolko bi još toga mogla reći.A bila samo tri dana......
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
cnhe.jpg


f3ih.jpg



Moram li još nešto reći?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh