• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
cnhe.jpg


f3ih.jpg



Moram li još nešto reći?

Sretan rođendan ! Negdje si napisala ovih dana da Ti fali pet godina do penzije. More se otprilike izračunat koliko Ti je ljeta. Slika to ne pokazuje - izgledaš mlađe. Svako dobro i pozdrav iz Zaprešića ! :icon_syda:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sretan rođendan,dali se skupilo društva da se ta fina tortica smaže odjednom:icon_pidu::icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hvala na lijepim riječima.
Torta je otišla,neki komadić je ostao.
Vele ljudi da godine nisu važne ako se u njima možemo naći i ako smo ih u stanju prihvatiti i shvatiti da kakve i koje god bile,u sebi mogu nositi nešto lijepoga.I ako smo u stanju to primjetiti.Ne treba se okretati iza sebe i žaliti za propuštenim,ispred nas uvijek ima nečega što je vrijedno življenja,samo treba pružiti ruku i taknuti,barem vrhovima prstiju, ono što nas veseli i dozvoliti samima sebi da budemo sretni.Kao što ja uvijek volim reći,a čini mi se da sam već par puta to danas ponovila-život je prepun uspona i padova.I nije bitno ako se spotakneš i padneš.Bitno je imati snage ustati i nastaviti dalje. :icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
uh,sad vidim kasnim malo,al mislim da za lijepe želje nije nikad kasno..pa stoga johabice sretan rođendan i sve najbolje uz malo zakašnjenje :(party)::(party)::icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ništa nije kasno,meni ti je cijeli život rođendan,samo taj jedan dan koristim da poberem puse i poklone.:(giggle)::(giggle)::(giggle):Naravno,i lijepe želje.A i pala je i neka masaža u salonu kao poklon.Iskoristiti ću je već slijedeći tjedan.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eh @puknuti,sad samo da ja znam engleski,jel.....
I da si još stavio nešto sa borovnicom....

Hvala.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
"Nemaj straha,
umiri se draga (i)
tako ipak propio se nisam
da bih umro nevidjevši tebe."

Konačno pa i ti naiđe.
Daleko sam ja još od smrti,još mi se puno toga lijepoga u životu mora dogoditi....:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nije nikakvo zakašnjenje,upravo jedem zadnji,zaostali komadičak torte.Dakle-taman.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Hvala lijepa.

Hvala svima koji su se potrudili izraziti mi lijepe želje,hvala i onima koji su mi se javili na PP.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eto,nije važno što su neki čestitari malo okasnili sa lijepim željama,imam ja i iz svoje obitelji koji kasne čak i više,ali ja,majka ko majka,ne bih bila majka kada ne bih oprostila.Jel. A ruku na srce,nije i da nemam zašto oprostiti.Ma imam, doista imam,i to moram ispričati sada,odmah.Pa onda ajd,ko što ja volim reći - bilo je to ovako -

Zvala mene kćer,živi cura -cura velim,jest da je cura,jer to što živi sa čovjekom svoga života za mene ne znači ništa tako dugo dok službeni papir u ruci nije,jest da sam malo staromodna,ali ne može mi se niti zamjeriti,jel,ako se zna koja me je nagazila neki dan, godina mislim,pa ja toga njenoga još uvijek zovem,a tako ću ga i do službenoga papira zvati-eventualno potencijalni moguči buduči zet-živi ona u Zagrebu,pa im kao nije bilo zgodno u četvrtak samo zbog moga rođendana doći rodnoj kući. Ajd,mislila ja,i nije,petak je radni dan,tek je subota slobodna,pa neka,kada dođu-dobro dođu,napraviti ćemo neki sitni ručak,dobiti ću još koju pusu-ma puse ja posebno volim,ne zato što se volim ljubiti-ih,što lažem opet,ne zato što se volim ljubiti, nego zašta bi inače netko volio puse,jel,i zato,ali i zato što uz puse uvijek idu lijepe želje,a lijepih želja nikada previše,jer ionako se sve nikada ne ostvare,pa neka ih i pretekne,pa da se i tek poneka ostvari,dosta je za mrvicu sreće,a sreće ionako ne treba previše u životu,jer kada bismo stalno bili sretni,sreća onda ne bi bila sreća,ma bila bi,kako ne bi,ali je ne bismo znali cijeniti,pa onda ipak ne bi bila.Jel.Tako je to u životu.a pošto imam ja i drugo dijete,obiteljsko-to obiteljsko znači-službeni papir,žena,dijete jedno,da je još koje bilo bi dobro,ma šta dobro,bilo bi lijepo,krasno,prekrasno čak,ali nije,pa je i tako kako je opet dobro,pa pozvali mi i njih opet-e,oni su u četvrtak bili,ali oni su tu blizu,u gradu žćive pa im lako doći i dva puta ak treba. A trebalo je. A trebalo je zbog toga jer su mi napravili spačku,isplanirali nešto na inicijativu moga muža,zlata mojega,jest da mu taj zlatni sjaj kroz ovih trideset i šest godina kako zajedno živimo znao ponekada i potamniti,ali se ja uvijek trudila dobrano ga uvijek isponova izglancati,pa se više-manje nekako caklio i sjajio,i blistao čak,a i sada se još uvijek trudim,jer vele ljudi,i livadu kada zapustiš na njoj samo korov raste. Da. I opet da reknem - tako ti je to u životu.

Eh,sada još samo da kratko reknem - došla meni danas djeca i donjela poklon.Zapakiran,nešto teško,i nedaju mi da pipnem.Ali pogoditi moram.Kaj da reknem-blizu sam bila.Pogodila nisam.Najbliže što sam bila je bila ideja da sam dobila knjigu.I to valjda neko dijelo u nastavcima obzirom na veličinu i težinu poklona.Pa knjiga je,i to ne jedna,nego dvadeset njih,i to ne u nastavcima nego jedna te ista,i to ne neka slavna i vrijedna i razvikana,poklonili oni meni mene samu,došli na ideju da neke što sam ovdje nažvrljala pretvore u jednu knjižicu,tako,da se nađe za uspomenu,da me razvesele,da,ko što kažu,ostane nekoga traga utrošenih kasnonoćnih sati i izlizane tastature.

r19v.jpg


uff3.jpg


h7as.jpg


y7vt.jpg


ito1.jpg


m3wu.jpg



Hvala mužu,znam da si pošteno okrnjio naš obiteljski buđet,znam da si me htio razveseliti,znam da si to napravio iz ljubavi prema meni.Za tebe nikada nije bilo ništa previše napraviti za tvoju malu.
Hvala djeco na trudu,organizaciji i potrošenom vremenu.Lijepši poklon zaista ne bih mogla poželjeti.
I nije bitno što moja knjiga nema literarnu vrijednost i nije bitno ni to što je izdana u dvadeset primjeraka,bitno je da je u nju utkana ljubav moje obitelji.

Volim vas.Vaša supruga,majka,baka,svekrva i eventualno potencijalna moguća buduća punica.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
ooooo....netko bude nagrađen večeras...:(clap):
a johabica, tebe bi mogli nagraditi i Kiklopom, pa da budeš rame uz rame s najpoznatijom cicom ovih krajeva...:(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pa da,možda bih joj (ne)kvalitetom mogla biti rame uz rame,ali sa atributima me gazi ko malu zelenu.Na meni sve lelujavo i žljundrasto.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Darijus,sad me sjetilo,jesam ja tebi govorila da sam ptica trkačica a ne slonica,nisi vjerovao,jel,kojote.Ma ću ti svejedno nagaziti nožni palac kada te vidim.Hi,hi.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Znaci knjiga je stampana cak i prije nego se iko nadao johabice jel ima primijerak za mene ipak sam ja to predlagao davnih dana i ako ima nista bez posvete:icon_biggrin::icon_biggrin:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice ,svaka čast na trudu i idealnom poklonu što su napravili tvoji najmiliji,a johabi se bude malo umilio zbog troška,a što da su lopovi odnijeli dio uroda ili da je led satro,zbilja original poklon:(clap)::(clap)::icon_pray::icon_pray:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
johabice, cestitam, stvarno je mnogo truda ulozeno u ovo! ovako je ovjekovjecen tvoj trud i rad na forumu! skidam kapu!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne meni,mome mužu.Njemu svašta padne na pamet,a i mojoj djeci.E,da su mi još samo rekli šta spremaju,pa da je to malo prepravim da bude barem vrijedno truda,bilo bi bolje.Ali,neka,za uspomenu je dobro i tako kako je.Zapravo su lopovi oni,misle me navuči na tanak led,pa da konačno napravim ono što sam se zarekla da nikada neću.Zapravo nisam niti sigurna da mogu.
 

zvončica

Član
Tu od
26 Ruj 2012
Poruka
156
Johabice, poklonjenom konju ne gledaju se zubi. Ovo je prekrasna gesta i svaka pohvala tvojoj obitelji, a i tebi, naravno, na svemu što si pisala. Pozdrav!
 

Najnoviji postovi

Na vrh