• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dogodovštine iz naših života

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
svaki život gledan sa strane je sapunica
lakše je gledati tuđi život i pametovati, kako bi se nešto moglo uraditi,
nego živjeti svoj život, gdje svaki postupak ili rijeć ima težinu i posljedice
lako je predvidjeti radnju sapunice, kad sve vidite u najavi


u stvarnom životu nema najave
u stvarnom životu riječ može uzrokovati posljedice i nanijeti bol koju daljinski upravljač nemože ugasiti

Sve što si rekao stoji,samo treba razlikovati životne situacije kojih se možemo prisječati sa smiješkom,i onih koje sami isceniramo,a želimo ih što prije zaboraviti.Zato život ima svojih čari,nikada neznamo što nam donosi slijedeći dan,a nama su osobno najdraži dani koje možemo kasnije prepričati i od srca im se nasmijati.A najviše od svega volimo kada i od nečega lošega možemo izvuči ma i mrvicu dobrog i kasnije se nato gledajuči sa strane sa prijateljima nasmijati.
Ima jedna uzrečica koje se držimo cijelog svog života-nikada nije toliko loše da nebi moglo biti gore.Dakle,dobro je tako,kako jest.
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
.Samo je problem sada što sam primjetila da sada jmamo nekako puno više ženskoga društva nego muškoga.

-e da neće opet biti nekog sranja,da sada muž neće ostati bez tebe -kao što si ti njega mogla izgubiti,probaj par puta otići u kafić pa budeš odma saznala-nikad se nezna:D:D:D
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
-e da neće opet biti nekog sranja,da sada muž neće ostati bez tebe -kao što si ti njega mogla izgubiti,probaj par puta otići u kafić pa budeš odma saznala-nikad se nezna:D:D:D

Ne brini Davore 22,ja sam ti od onih žena koje čvrsto stoje nogama na zemlji,a i poprilično sam,vjerujem,snalažljiva.Sutra ću,budem li imala vremena,ispričati kako sam bila kod suca za prekršaje,da ne čekaš predugo pred vratima.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Ja još uvijek čekam kada će netko od vas ispričati nešto što mu se dogodilo,ne mogu vjerovati da nitko nema nešto čemu bismo se svi mogli nasmijati.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Ne brini Davore 22,ja sam ti od onih žena koje čvrsto stoje nogama na zemlji,a i poprilično sam,vjerujem,snalažljiva.Sutra ću,budem li imala vremena,ispričati kako sam bila kod suca za prekršaje,da ne čekaš predugo pred vratima.

žene su stvorenja koja jako čvrsto stoje na nogama , a opet najlakše se nađu u zraku:weedman::weedman::weedman:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Ja još uvijek čekam kada će netko od vas ispričati nešto što mu se dogodilo,ne mogu vjerovati da nitko nema nešto čemu bismo se svi mogli nasmijati.

a evo ti nešto smješno
nabavio ja pčele i prvo vrcanje, neznam di bi vrcao(prostorija)
i odluka pala, u jednoj vani prostoriji u dvorištu
odnio ja vrcaljku, nastavke ,kante,i sve pripremio, i zovem "ljepšu" polovicu da mi pomogne

ona pustila djecu u dvorište da se igraju i došla,a u prostoriji gužva, jedva ući,
ušli mi , zatvorili vrata, i sad da napravimo mjesta presložim ja unutra sve,i složim nastavke na vrata, znaći dok ne završimo nema van

kad odjednom kći kuca :- tata ajd van , treba te teta susjeda
-šta treba?
-treba joj nešto napravit.(antenu)
-reci teti da tata sad nemože i da ću doći za sat -dva

e sad štos je u tome da ja dok sam govorio, istovremeno sam vrtio vrcaljku i držao je da ne " poleti" pa znate kako mi je izgledao glas

a druga stvar je da nisam znao da susjeda zapravo stoji ispred vrata i sluša

a kad je došla i pitala kći gdje je tata, mala joj je odgovorila: mama i tata su dole u sobi i nešto prcaju(vrcaju)


e sad možete mislit što se poslije pričalo po selu:weedman:
a najbolje mi bilo ono sat -dva:finga:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Ilegalac,jesi li ti u toj prostoriji bio legalno ili ilegalno?

Nemoj brinuti zbog glasina po selu,kod ženske populacije si sigurno dobio na cijeni
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Ilegalac,jesi li ti u toj prostoriji bio legalno ili ilegalno?

Nemoj brinuti zbog glasina po selu,kod ženske populacije si sigurno dobio na cijeni

ha al treba sad tu reputaciju opravdat:finga:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
A joj,dobri ste,ja sam svoju ženu jednom gađao čekićem...:lol:
Bilo je nevrijeme i skinulo mi dvije ploče sa sjenika,i to na samome vrhu i na rubu.Penjem se ja baja sam,pošto se svi boje visine,u ustima držim čekić,a u rukama ploču i puzim po krovu.Ajd,nekako postavim prvu i krenem zabijati drugu a žena se smije odozdo i podjebava,a ja jadni pazim da ne tresnemo i ja i ploča.Idem zabit šeraf (na moju žalost lijevom rukom)kad on odleti u 3 pm,ajd nema veze,imam još jednega u rezervi.Uzmem drugega i tres,ode i taj za prvim,a žena pras u smjeh.A ja ni 5 ni 6 kako sam imao čekić u ruci(sreća za nju kaj je bio u lijevoj)bacio ga njoj pod noge onako ljut.A ona;pa ti si lud,mogal si me i pogoditi,a kaj je najbolje,furila se na mene dobri 10 dana,slike ima ali tona ne....:lol:
Tako da sada kad radim nešto na visini drži jezik za zubima...;)...ili je uopće nema u blizini...:lol:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
A joj,dobri ste,ja sam svoju ženu jednom gađao čekićem...:lol:
Bilo je nevrijeme i skinulo mi dvije ploče sa sjenika,i to na samome vrhu i na rubu.Penjem se ja baja sam,pošto se svi boje visine,u ustima držim čekić,a u rukama ploču i puzim po krovu.Ajd,nekako postavim prvu i krenem zabijati drugu a žena se smije odozdo i podjebava,a ja jadni pazim da ne tresnemo i ja i ploča.Idem zabit šeraf (na moju žalost lijevom rukom)kad on odleti u 3 pm,ajd nema veze,imam još jednega u rezervi.Uzmem drugega i tres,ode i taj za prvim,a žena pras u smjeh.A ja ni 5 ni 6 kako sam imao čekić u ruci(sreća za nju kaj je bio u lijevoj)bacio ga njoj pod noge onako ljut.A ona;pa ti si lud,mogal si me i pogoditi,a kaj je najbolje,furila se na mene dobri 10 dana,slike ima ali tona ne....:lol:
Tako da sada kad radim nešto na visini drži jezik za zubima...;)...ili je uopće nema u blizini...:lol:

Ha,ha,ha,bili ste obadvoje u životno opasnoj situaciji.
Nije strašno ako nije bilo deset dana tona,bitno da nije isključila cijeli program.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Ha,ha,ha,bili ste obadvoje u životno opasnoj situaciji.
Nije strašno ako nije bilo deset dana tona,bitno da nije isključila cijeli program.

a joj,da pogledi ubijaju,ne bi se odvajao od pancirke....:scratch
ali kako se kaže,poslije svađe je slađe...:lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Ovo je dobar tekst za one koji su još slobodni, da vide kako je to biti vezan :lol:
a kaj je najbolje,furila se na mene dobri 10 dana,slike ima ali tona ne....:lol:
Ha,ha,ha,bili ste obadvoje u životno opasnoj situaciji.
Nije strašno ako nije bilo deset dana tona,bitno da nije isključila cijeli program.
Zato čim moja počne prigovarat preko telefona ja kažem da mi se javi kada se smiri i poklopim. Sljedećih nekoliko dana, ili više ovisi o jačini razmjene mišljenja, nema ni slike ni tona dok se ona ne javi :lol: A za to vrijeme :partyman::finga:
a joj,da pogledi ubijaju,ne bi se odvajao od pancirke....:scratch
ali kako se kaže,poslije svađe je slađe...:lol:
Ooooo da ;) ili nakon velike "suše" povezane sa onim što sam iznad napisao :lol:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Pozdrav forumašima,ja sam supruga jednog forumaša,živimo zajedno pozamašan broj godina-u dobru i zlu.Pošto je u ova teška vremena večina tema ozbiljna ili informativna,pomislila sam da možda ne bi bilo loše pozabaviti se događajima iz dnevnog života,možda se čak i malo nasmijemo.Evo ispričati ću vam jedan istiniti događaj iz vremena kada se naša cjelokupna proizvodnja svodila na uzgoj krumpira.Bila je to godina kada su krumpiri rasli ko ludi,svaki dan se naočigled moglo vidjeti kako lijepo napreduju.Sve smo fino napravili,prihranili,ogrnuli,a onda se svakih nekoliko dana vozikali traktorom poljem,diveći se napretku.Prilikom jednog takvog obilaska primjetili smo da je vrijeme za uništavanje zlatica Namnožile se beštije,grickaju naše krumpire,grickaju,gledamo ih mi poprijeko i mislimo-e, nećete.Sutra ide tura špricanja,pa kome opanci,kome obujci.I dođe sutra,kad prije no što smo se uspjeli iskobeljati iz kreveta počne padati kiša.Od prskanja ništa.Padala je cijeli dan.I sutra.I prekosutra.I dan poslije toga.Moram li reči da mi se već dizala kosa na glavi.Kiša pada a zlatice grickaju,grickaju...Konačno svane sunce.E;mislim ja, sada će biti megdana,samo se treba strpjeti još koji dan,jer zemljica je namočena ne može traktor na njivu,propasti će do osovine.Zlatice su sve deblje,lišća na krumpiru svakim danom ima sve manje,a mi smo nemoćni.No,došao je dan kada se vlaga koliko-toliko povukla,napunimo mi špricu i krenemo u borbu.Samo, 10 ha krumpirišta treba prskati cijeli dan,a već su se od ranog popodneva počeli gomilati oblaci.Tamo negdje pred večer došli smo na parcelu dugačku oko četiristo metara.Cima je bila prekrasna,zlatica toliko da bismo se mogli obogatiti da ih je netko htio kupiti.Veli meni moj muž-hajde ženo da mi rezgrnemo cimu kuda prolaze kotači traktora,šteta je,kada je istegneš visoka je skoro do glave,kotači će je svu polomiti.Mislim ja-ludog li čovjeka,pa to je 400 metara u jednu stranu i 400 metara natrag po dva reda,dan je pri kraju,sprema se opet kiša,a još treba običi par parcela-i naravno,usprotivim se.Dobro,kaže on meni ljutito,ako ti nečeš,ja hoču.I počne raditi.Gledam ja ,ide to njemu nekako,ali ide i vrijeme.Nakon nekog vremena dopizdilo meni,sjela sam na traktor,uključila prskalicu i krenula.Nato se moj muž uspravio,stajao je u redu kojim je prolazio desni kotač i bijesno me gledao.A ja špricam. Mislim,doći ću do njega,stati,pa neka dalje preuzme on.I dođem do njega,hoću stati,stavim nogu na kuplung,imala sam neke blesave patike,noga mi se omakne,a traktor ide dalje.Sad,ja sam točno osjetila kada je kotač došao na njegove noge,ali što ću,stisnuti opet kvačilo i stati mu na nogama?Pa sam se lijepo prevezla preko nogu i onda stala.Gledam ga onako sa traktora,lice mu je najprije posivjelo,pa poplavilo,a onda dobilo lijepu purpurno-crvenu,zdravo-seljačku boju. Samo je sjeo na zemlju,šuti on,šutim ja.Dobro sad,nije šutio doslovlo,čuli su se uzdasi.Da ne duljim,stopala su ostala čitava,spasila su ga ona četiri dana kiše,nogice su lijepo propale u zemlju,i žao mi eto što nismo imali fotoaparat da ih slikamo za uspomenu.Pouka ove priče bi bila-nemojte ići u polje sa suprugom ako prije toga niste nepisali oporuku.

Ja sam muž svoje žene.
Eto vidim da se moja supruga ufurala na forum,pa sad iznosi detalje našeg bračnog života.Ja vam ne volim puno pisati,ali komentirati moram iz više razloga.Naime ima tu još uvijek puuuno otvorenih pitanja,kao u ovom istinitom događaju sve do trenutka gdje ona i dan danas tvrdi joj nije bila namjera mene povoziti.Ta tvrdnja je za mene vrlo upitna.
Naime ja sam se primio posla razgrtanja cime krumpira,jer je bila grehota ga gaziti,a ona se razjapurila,skočila u traktor i krenula špricat,mislim si ja,uspravim se i gledam,stat će kad dođe do mene,stojim u jarku i čekam.Dođe traktor do mene,stat će,stat će... iiiii gotovo,već je bila na meni, odnosno na mojim nogama.
Baš neki dan kad sam čitao ovaj post,pitam ja nju opet,ajd ženo sad je več prošlo dugo godina,priznaj da nisi htjela namjerno stati traktorom i neće i neće:roll:
Lijepi pozdrav... forumašicama?..i forumašima.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Ah, neka pitanja moga muža muče dan-danas.Pa odgovor je vrlo jasan,naravno da ga nisam htjela namjerno pregaziti,pa nije napisao oporuku u moju korist.Sve dok svu svoju imovinu ne prepiše na mene,može biti siguran da će mu se događeti samo prirodne nezgode.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
i tak sam ja svojoj lijepo rekal ; "Draga, sve ti dam, al zemlju nedam"
:vragek:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
i tak sam ja svojoj lijepo rekal ; "Draga, sve ti dam, al zemlju nedam"
:vragek:

Znaš šta DARIJUS,prijetnja ti baš i nije neka,a šta će joj zemlja,da mora raditi?Ja bih na njenom mjestu mirne duše odabrala ono"sve".
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh