• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Domaći proizvodi!

  • Temu pokrenuo Željko
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
snupy kaže:
to je neka serijska proizvodnja ?gdje nabavljaš dijelove i po kojoj cijeni ako nije tajna.
Tehnopan Sesvete?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
jozek kaže:
puž ide ispod runjača pa mi je bitno da je dolje što niže da ima veći usipni koš

ne je serijska proizvodnja pre koperacijska jen je za kolegu ja švasam a on dreja, a materijal sam svoj plača
koji te dijelovi konkretno zanimaju??
Dobro, jer sa slika mi je izgledal kak 6...8m dug.
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
zvonis01 kaže:
puž

pužnicu sam nabavio kod jednog tu lokalnog cijena 110 kn metar i komad je dužine 3 m u nju ti ide 3/4 cijev
Tehnopanova cijena je 110+pdv za metar
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
kolko je otprilike težina jer nemam kipericu pa mi je zanimljivija ubodna verzija ?
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Imam jedno lagano pitanje el to izrađuješ po narudžbi ili imaš samo gotove...ako izrađuješ po narudžbi kolika je cjena jer zanima me takvo šta...:)
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
@snupy za težinu nebih znao točno zavisi od dužine i promjera
@Zlatko123 za izradu se možemo dogovoriti ali to bi mogli napraviti tokom zime
malo je bilo drugih poslova pa su puževi stavljeni u drugi plan ali sad nastavljamo i danas ih bojadisao i sutra počinje sastavlanje







 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
po komadu, nemreš to po metru trebaš lagere, remenice, motor bio on 2m ili 5m jedino što ti je cijev i pužnica za toliko dulja dobro ak ju duži onda i motor malo jači, danas počeo sastavljati pa evo par sličica







 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Imam ti ja jedan nerabljeni trofazni 4-polni motor 1.1kW s prirubnicom (bez nogu). Ako budeš trebal, javi.
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
ma meni bi trebalo od silosa do mlina...tak da bi mi trebala određena dužina...ali ako se odlučim ja ti javim..:)
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
posel konačno gotov i evo kak to sad izgleda







bilo je i vatreno krštenje ali je nešči prčkal po fotiću :evil:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Zašto stavljaš motor gore?
Ja imam dolje,tamo kod koša...
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
gore sam ga stavio da mi izađe što veči usipni koš i da dođe što niže da stane ispod ružđare jer kad uvrečavam prilikom zamjene vreče moraš biti dovoljno brz da ti kukuruz ne curi iz njega van pa je to rešenje da se izvuče što veči
 
A

anel

Guest
domaci proizvod

lture (posejano na 70cm) skidam srednju motiku, i piči...jedina mana je, što je Toma nizak, i za kukuruz do max 50-60cm,i to u 12h kad peče sunce...da se nelomi kukuruz!Tako da moram parati na vreme...dok je mali kukuruz..1-2-3 puta!Da nebi ručna motika radila!!!
Neispravan link obrisan!
Neispravan link je obrisan!
Neispravan link obrisan!
Neispravan link je obrisan!
Neispravan link obrisan!
Neispravan link je obrisan!
Ja sam zadovoljan kako radi...al mana kod paranja kukuruza...je... ne osvrći se nazad, da vidiš kako ide,,,jer dok vratiš pogled napred,,,(pošto je Toma zglobni, lako vrdne),,,ode 2 kvadrata kukuruza...jednom našteluj...i piči...

Joe bil mi mogo napisat dimenzije onih nozeva i motika na ovoj tvojoj skalameriji i ja sam planiro napravit za svog MF pa me zanimaju dimenzije i debljina lima
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,726

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Opa!Lijepo,ali mislim da je ovo previše za nivu...Sumnjam da može pri većim dubinama snijega raditi.
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
nije to moje,sa tim čiste krug gdje se radi tehnički pregled vozila u Vrbovcu ,slučajno sam ju zagledal pa hajd da poslikam ,inače pital sam jednog radnika tamo i rekel je da su ladu i kupili za to a ralicu je napravil jedan njihov čovjek koji je sada u penziji
 

Najnoviji postovi

Na vrh