• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Domaći proizvodi!

  • Temu pokrenuo Željko
  • Datum prvog posta

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: domači proizvod

Marko355 kaže:
Što nisi napravio 4 krila?

Što nisi vidio da je dodao rotor na kraju, barem se vidi da je friško vareno!
 
S

slavonac 4

Guest
Re: domači proizvod

zar nebi bilo bolje da su rotori barem iz 2 djela-ljepo je i ovako ali mislim da bi bolje radili zbog nerevnina na njivi,ovako mislim da je krut pa ona strana sto bude na višljem terenu diktira visinu . :D
 
T

Toyo

Guest
Re: domači proizvod

ma to radi jako dobro, meni se čini da je bolje da je vse v jednom delu. bolje radi i lepše. ne pušta sledove na sredini.
 
S

slavonac 4

Guest
Re: domači proizvod

vjerujem da radi-u svakom slučaju nek te dugo služe :gitarist:
zašto nisi obojao rotor dok ga nisi isprljao-šteta je da hrđa :scratch
 
T

Toyo

Guest
Re: domači proizvod

ne razmumijem te šta mi želiš povedat, možeš malo bolje razložit šta misliš.
 
V

VTZ

Guest
Re: domači proizvod

Kaže ti da si prije drljanja trebao prefarbati valjak i nove dijelove, jer ovako će ti prije početi hrđati (korodirati).
 
T

Tomazy

Guest
Re: domači proizvod

pravi da si ta nov kos rabil pobarvat preden si ga šel preiskusit da ne bo rjavel.Ni sto odstotna slovenščina ampak za silo bo. nasvidenje ;)
 
T

Toyo

Guest
Re: domači proizvod

aja....ma ni ja neznam perfektno hr. zašto ne prvo moraš probat pa onda farbat če radi.....danas san farbao tako da nema problema.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: domači proizvod

marko hurlimann xa86 kaže:
Marko355 kaže:
Što nisi napravio 4 krila?
Nisi u toku Markec ;)


Ma jesam, slabije ovih dana pratim forum.

Sad sam tek skužio da je on samo valjak stavio, ja sam mislio da je cjelu drljaču napravio...
 
A

ARGON

Guest
Re: domači proizvod

evo još jedan domači proizvod! utovarivač za gnoj.
radil ga je moj prijatelj (ja sam samo mehanizam za otvaranje)




 
T

Toyo

Guest
Re: domači proizvod

majstore ovo je jako dobro, net ti služi jako dugo :D :D :D
 
A

ARGON

Guest
Re: domači proizvod

Hvala! ja sam više bil pomočnik nek majstor! :)
daj bože da služi čim duže, jer mi puno vrijedi i može se koristiti za više toga: za gnoj, zemlju (na špice stavim pleh,napravljen po mjeri, da ne curi), trupce... dosta je masivno napravljen, npr. trokut onaj dole kaj se kapči na ruke hidraulike je puno zeljezo,glavne cijevi 100x100mm i 10mm mesa..



 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
svaka šast,majstore zvonis!!! :D :D
koje su dimenzije i s čim to misliš vući???
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
zvonis01 kaže:
širina 220 dužina 180,mislim ići plitko između voćaka sa imt 533

koliko te je izašao materijal??
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Lijepo dečki, svaka čast svima, napravili ste dobre strojeve, i što je najvažnije, za realnu cijenu istih. Po dućanima svi uvijek gledaju samo na zaradu, a nitko više ne misli na krajnjeg korisnika. :twisted:
Zbog toga se isplati iskoristit malo slobodnog vremena i dati si truda pa napraviti neki koristan stroj da bi si olakšali posao. Još malo pa ću i ja postat nešto...još je u izradi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav Svima!
zvonis - pa ovo prelepo izgleda...fenomenalno...sve pohvale! Još ako tako bude radio, kako izgleda...bit će odlično!
Kad ide proba?...daj koju fotku,,ili video, kad bude puštanje u pogon!
Jako mi se dopada...
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh