• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duhan

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
A jeste li razmišljali o međurednom razmaku kukuruza i širini radnih tijela rolinga.......može li se rolingom uopče ući u kukuruz......
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ne ljuti se momak al onda nemoj pisat da se može ako nisi probao,ja jesam.......možda bi se dalo nešt napravit ali previše truda i ulaganjat za premalo rezultata....jednostavno taj stroj je predviđen za nešto drugo.:drink:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Ajd pogledaj što si napisao u onom postu...
Jel se može štelat. Može! Meni je na 90 cm, može i na 70.
Kako radi to u kukuruzu, neznam i nije me briga, jer zapravo to nisi ni spomenul, nego odgovaram na ono što je napisano. Dakle, može se uć u kukuruz!
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ajd uživaj momak ja nisam na forumu da bi pametovo niti da mi se pametuje več da ubijem vrijeme i razmjenim iskustva sa ljudima,pozdrav.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
danas skinuli šumu(ogrijev)sa dnevnog reda,sad su plastenici na redu kako vrijeme bude dozvoljavalo,planiram jednu sušaru prebacit na drva pa malo da se napravi......:(wait):
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
kod nas je ugovor rijesen prije 10 ak dana, odmah poslije sastanka su napali :D
ja moram samo jedan vanjski najlon zamjenit i spremno, polako se ceprkalo ovih dana, prosle god se 7.3 nasula voda, sad ce to morat malo pricekat da se vrijeme smiri :D
labavi (imam komsiju tako ga zovu haha) koliko imas susara, i jel do sad na plin grijano ili na lozu?
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
napravio si jugoviću malo prometa :eek::
Mijenjaš cijeli termogen ili samo prepravljaš postojeći?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
type,dvije na plin,mislim da će sad jedna bit na drva pa šta bude.....
mzilja,otkud znaš da ću baš od njega uzet.....no u pravu si,čini mi se da daje najviše za uloženo,mijenjam komplet termogen,prvo vidio sam neke u radu postavljene prošle godine,drugo razgovaro sa čovijekom na viroexp-u i steko dobar dojam,treče idem na skuplju varijantu.....kad se propada neka to bude sa stilom:(rofl)::icon_kidra:
pa jbte,ima kod mene firma koja to radi(termogen)pitam za cijenu...kaže sto tisuča,šlog me strefio.....pa srbić cijelu sušaru 105 ramova i termogenom na biomasu pravi za tu lovu.:icon_scratch:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
meni i nije smiješno kad se sjetim koliko se naradim za taj isti kg i dobijem za njega par kuna:icon_hang:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma znam da je hebena situacija sa duhanom ,ali toliko apsurda u našu državu oko njega da ljude boli glava.Potiću duhan,brane pušenje,uzimaju maksimalne trošarine na njemu a krive ga za sve žive bolesti,ali bit će bolje.
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Pozdrav duvanari:smile: Kakvo je stanje sipa li se voda u plastenike? Mi smo prije par dana napravili ugovor. Poceli smo sa sipanjem vode. Otprilike ista povrsina kao i prosle godine negdje oko 10.5 hektara.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nažalost prijatelju tek se počinju pripremati plastenici,kod nas malo komplicirana situacija,prodaje se firma,pa sad dosta nepoznanica što uzrokuje kašnjenje ugovaranja,a što za sobom povlači i sve ostalo.No valjda ćemo stiči sve napraviti,pa i vrijeme nam nejde na ruku a i datum je još uvijek pod kontrolom.
Trenutno se radi na ugradnji termogena na biomasu......jbg imamo love ko Đajić pa da se malo troši:mur::icon_weed:
 

Najnoviji postovi

Na vrh