• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duhan

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
a uuuu, dosta tj. koliko sušara ti je to
Ja sutra i u utorak bi trebo bit gotov možda u srijedu je finito
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,355
Još 6-8 sušara, a striki od 8-9 sušara, zato kažem dva puna tjedna kad idem 6 dana u duhan.
Sušare su od 78, 87 i 105 rama.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a ja slušo struku, za danas mraz i pobro po onoj kiši sve na zemlju...a mraza ni za lijek(pobrano 4-5 sušara )i šta sad da radim,,,,duhan mi je dosta loš tako da nemam računa nekom plačat najam.......***** ti Vakulu,Kaučiča,Dragojloviča,Kozariča,Samoščanca i ostale.....bolje da sam slušo snaju,njena je baka iz šalice prorekla da nebude mraza...:(punch):
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Moze duhan stajati na zemlji dugo, ustavi se odmah. Mi smo pretprosle godine nabrali 2 susare i 3 na zemlju, i rukne mraz, pokrio sam hrpe najlonima tu noc, dolje nabacao stabljike nasjekao, znaci tjedan se susio nabrani duhan, jos tjedan se susio ovaj s hrpa i treci tjedan dosao na red taj zadnji s hrpa. Povenuo je, uzutio se al nije propao.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
je može stajat al palo je puno kiše i još če padat, tak da mislim da baš i nemre dugo stajat na zemlji.

Evo ja danas nabro zadnju 45 (105) sušaru po kiši :D, i još mi ostalo za jedno 50 rama al to če malčer pobrat...
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Dobro, to stoji. Ono je mraz reznio i kasnije je bilo prelijepo vrijeme, kako to inace bude. sad je koma

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Pajdo previse si navodbjavao. Katastrofa, mi u pon krecemo na zemlju 2-3-4 susare, al nije tako mokro. Strasno, ovo je poplava :(

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ja jučer napunio stopeticu,danas radim,sutra punim malu makar je nedjelja i onda vidim šta bude ostalo i u kakvom stanju jer ovo je praviše vode i jednostavno se bojim da će istrunuti......:(shake):

Pajdo previse si navodbjavao. Katastrofa, mi u pon krecemo na zemlju 2-3-4 susare, al nije tako mokro. Strasno, ovo je poplava :(

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

neznam šta da ti kažem,ne usuđujem se reč da neče mraz,al mislim da ga neče bit još 10 dana....vidiš šta sam ja napravio,neznam jel znaš radim u DHMZ,razgovaro sa starim iskusnim sinoptičarima,dok su mi babe govorile da neče mraz........rezultat vidiš na slikama........radi kako hočeš....ovog trenutka da sam ja u pitanju ostavio bih ga na struku......al opet znaš onu o golubu i vrapcu....
:(doh):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Zasad nisam primjetio,vidjet ću za dan-dva,samo ga nesmiješ tiskat i na visoko slagat......nego dečki ima novi momenat za one koji imaju još dosta vani......u odnosu na moju prethodnu tvrdnju da bi ga sad ostavio na struku evo prije kratkog vremena izašli novi modeli........smrdi utorak,srijeda........:icon_sad:

čuj sigurno neče bit klasa ko sa struka,al opet vrabac i golub......
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Neznam ja koje prognoze vi gledate,ja nevidim niti jedan dan ispod 5 stupnjeva
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,355
Tako i ja. Imam još 4 sušare i to i u srijedu trebalo bit gotovo. Striko ima još 5-6 tako da ako padne on je nadrapal.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
ma područje vtc nema mraza neboj te se....

bome labavi si zaboravio pumpu ugasit preko noći..... :)
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ajd pogledaj yr.no(ja gledam za pitomaču,što ne znaći da u suhopolju neće biti2-3 stupnja više ili manje) 21.10. ujutro.......daje 3 stupnja.To ti je tempa na 2 m iznad zemlje u meteor. kučici.Prema zemlji tem opada i to ti je ziher mraz,tu su ti još u igri vlaga,vjetar,strujanje(smjer i td,itd......)no najbitnije to je tek jedan izlaz i to dalek,vidjet čemo večeras u 22 sata.....
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Kako napreduje poso? Kod nas je u srijedu bilo malo mraza ali ga nije ostetio. Drzi se dobro. Imamo jos sledecu sedmicu sigurno brati. Nadam se da nece biti mraza da ne moramo na zemlju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh