• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

M

Mata imt 540

Guest
Re: Eurowolf

ima ga jedan liku tu u selu i on mi s njim balira sijeno i slamu .....traktor kolko sam vidio izgleda još okk ništa nije da bi bilo strgano ili kaj ja unam samo ne sviđa mi se kad frajer uključiva kardan stalno se čuje da krči pa sad :) ali kolko njega taj frajer ganja još se čudim kak je izdržao a sad zavisi kako potrefiš na kojeg valjda :roll:
 
B

Bobo

Guest
"pavinjak" ti je inace clan foruma marko355, pa ga pitaj sto pise na naljepnici na ta dva plava traktora ;)
 
S

Sesva

Guest
nisam ni vidio da je to njegov video , znam da je on pavinjak na you tube jer mi je on sam to reko i gledao sam mu videe

ajde pitat cu ga .. thx BOBO sto si me podsjetio na to !
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Na onom bez dupljaka piše 1245 a onaj sa dupljacima je 1454, tako piše...
 
S

Sesva

Guest
po tom je onaj bez duplih kotaca negdje 120 KS , a ovaj drugi 140-150 KS !
 
P

phoenixfendt

Guest
ja sam vlasnik traktora foton euroleopard 804 i vrlo sam zadovoljan sa njime on je iz prve serie iz 2004godine original perkins motor turbo 85ks ali ima osecaj da ima i 90ks i menjac i hidraulik kao fiat 80 90.iako motor ima oznaku PERKINS ENGINES TIANJIN kao sto i vama pise na motoru i gledao sam ove slike i sve postove i vido sta svako misli o ovim traktorima,po mom misljeu to je odlican traktor male potrosnje goriva dobrih vucnih osobina i dobar raspored brzina i dobrom kabinom sa ventilacijom i udobnim sedistem mada je kabina pomalo bucna ali to nesmeta toliko.ja sa mojim europardom vucem vogel noot 3 brazde u 1 direktnoj i super ide ore na svakoj dubini i svaku vrstu zemlje i trosi oko 8 do 10 litara po jutru ili 17 litara po hektaru na oko 1600obrtaja.Kvarova za sada nije bilo iako traktor ima 500 sati i par sitnijih kvarova,vuce setvospremac od 3.3 m i teske prikolice i pokazao se kao odlican traktor i preporucujem ga svakome ko zeli da kupi novi traktor do 90 ks! :D
 
V

vedran5

Guest
traktor Eurowolf

Zainteresiran sam za kupnju eurowolfa 454.Molio bih nečije iskustvo.Rad,ponašanje u radu a najviše kvarovi i ima li dijelova.hvala.
 

John Deere

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
94
Re: traktor Eurowolf

ima tu kod mene Jinma 454, po izgledu je ista kak i eurowolf a ja mislim da je i ovo ostalo isto. ta jinma je stara malo više od 2.god. sad ima oko 1000 radnih sati, većih kvarova nije imal samo mu se raštelao kuplung i rastalila mu se neka žičica na bravi za paljenje :blackeye
 
B

Bobo

Guest
Re: traktor Eurowolf

JINMA, FOTON, EuroWolf... svje je to jedan te isti traktor s drugacijim naljepnicama...

Gledao sam 454 u Gudovcu prije par godina i bili smo ozbiljno zagrijani za taj traktor, ali kad smo ga iz bliza vidjeli, odmah smo odustali. Nista dobroga o tim traktorima nisam cuo, ali necu govoriti da su losi, jer iskustva s njima nemam.

Znam da jako jako tesko pale cak i po ljetu, sto manji motor, to je problem izrazeniji. Ovdje su ih prodavali u jednoj firmi i morali su ih slepat da upale kad duze vremena stoje... Sve u svamu, jako los dojam ostavljaju, al ih ljudi kupuju zbog niske cjene...
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: traktor Eurowolf

Ja ti imam Eurowolf 554. Isti ti je po svemu kao i 454 samo što ima 4 cilindra i 55ks. Star je godinu dana i ima 350 sati. Za te traktore ti najbolje vrijedi ona stara "Koliko para, toliko muzike". Ne kažem da su katastrofa, ali moraš biti spreman da će biti nekih problema. No ipak mislim da vrijede te novce koliko koštaju. Pogledaj si moje stare komentare, ima već tema o njima pa ako te još nešto zanima slobodno pitaj.

John Deere kaže:
ima tu kod mene Jinma 454, po izgledu je ista kak i eurowolf a ja mislim da je i ovo ostalo isto. ta jinma je stara malo više od 2.god. sad ima oko 1000 radnih sati, većih kvarova nije imal samo mu se raštelao kuplung i rastalila mu se neka žičica na bravi za paljenje :blackeye
Upravo i mene sad muči kuplung. Raštelao mi se drugi stupanj, znači uključivanje kardana, brzine se normalno šaltaju. Da li možda znaš kako su riješili taj problem na Jinmi jer ja sam već dva puta štelao i opet se nakon nekog vremena raštela?
Inače Jinma i Eurowolf su isti traktori, samo sruga boja. Na mom na utezima čak i piše Jinma :D
 

John Deere

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
94
Re: traktor Eurowolf

tak se je i njemu drugi stupanj raštelal onda mu je to moj stari(mehaničar je) poštelal jer mu je istekel garantni rok, i jedno vrjeme je bilo dobro i sad mu se pred zimu opet raštelal, e sad neznam kaj bude dal bude ga rastepal ili budemo ga opet preštelali
ak budemo ga rastepali stavi slike ;)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: traktor Eurowolf

Ista stvar i kod mene. I mi razmišljamo da ga rastavljamo pa bi se morale neke kontra matice staviti ili neki drugi način da se više ne otpusti.
 
V

vedran5

Guest
Re: traktor Eurowolf

Koliko godina se proizodi eurowolf 454 i koliko godina je u hrvatskoj.Volio bih znati kakav će bit za 5,10 godina.
 
G

gogych

Guest
Re: traktor Eurowolf

Jedan moj frend kupio je novog wolfa 45 ks.e sad,nema fini hidraulik,plug iskače iz brazde,ode do donjeg svijeta u oranju...cjelo vrijeme oranja ruka mora biti na ručici za reguliranje hidraulika-barem tako kaže kolega,jel to točno?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: traktor Eurowolf

Komšija ima 454 (editirano), tera ga ko vrag svoju mater, traktor pali ko avion, jedino ga pati el. instalacija. S njim radi sve, od oranja, baliranja, probao je i silirat s mojim silokomajom ali ima prebrzu prvu sporu. Navodno ima još neku ručicu za sporije brzine.

Kum ima europarda 80ks, isto ga poprilično tera, nema više od 1000h i poprilično je mastan, skoro ko imt ;)
 
G

gogych

Guest
Imam pitanje za nekog od vas vlasnika eurowolfa,svejedno je da li 45 il 55ks,naime,jedan mi frend ima wolfa 45 i žali mi se na hidraulik,točnije,problem pri oranju,traktor nema fini hidraulik i nema mu druge nego stalno rukom regulirati hidraulik pri oranju što meni zvuči nevjerovatno makar i za kineza...vjerujem da ima neki način regulacije hidraulika ili se varam,može mi netko nešto više reći o tome,ali molim od vlasnika takvog traktora a ne tipa rekla-kazala-čula kakvih je postova koliko vidim najviše ovdje?
 

Najnoviji postovi

Na vrh