• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

PUHA

Novi član
Tu od
20 Svi 2015
Poruka
4
Pokušati ću nazvati i Danijela d.0.0. i gospodina Željka. On nabave preko interneta nema ništa. Hvala puno :)
 

PUHA

Novi član
Tu od
20 Svi 2015
Poruka
4
Pozdrav! Jesam, stigla u petak. Preko tvrtke Danijel d.o.o. dode 2.250,00 kn
 

plug

Novi član
Tu od
1 Lip 2015
Poruka
2
Ajde molim te prepiši podatke sa pločice od pumpe ili ih slikaj pa postavi. :(handshake):
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Bome jako povoljno, u kakvom je bio stanju? Pretpostavljam da brojač radnih sati nije radio, ali koliko je otprilike imao? Gume su bile original?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,524
Ti traktori su došli na jako slabi glas, iako možda za hobi poljoprivrednike nisu preloši. Cijena je, po mojem mišljenju, adekvatna u usporedbi s Unijem 445 i njihovom cijenom.
Nekak sam stekel dojam da nema prevelike žalosti za njim, ali možda se varam.
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Univerzal 445 moze da sanja da ce izaci gde i ovaj kinez u sumi. U to sam se i sam uverio.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,524
Ako govoriš iz vlastitog iskustva, poštujem to.
Nemam iskustva s Eurowolfom, a s Univerzalima na mojim bregovima rade susjedi bez problema. A pogotovo u šumi.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
S traktorom u šumi treba i znati raditi onaj ko nema iskustva može imati i traktor 100ks pa nebude došel tam di bude ovaj s malim ursusom np. tak da ja mislim da netreba po tome suditi , a univerzali ima po zagorju kolko hočeš di su svakakvi tereni , tak da nekaj i to govori .
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Ima i ovde dosta univerzala. Kazem samo da ovaj moze bolje izvuci, dal zbog tegova ili sta vec.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,241
Mnogi se iznenade kako dobro povlace, u odnosu na svoju velicinu i konjazu, govorim za Europarda 454 i 524.
To su mali traktori, ali imaju dobru duzinu i tegove isturene napred.
Malo koji traktor toga ranga moze da se ponese s njima kada treba nesto izvuci, narocito u brdu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh