• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

P

predator95

Guest
imao sam widows Xp i stavio sam windows 7 ali mi nešto nije bilo dobro pa sam opet stavio windows xp
probao sam već 5 puta ali mi ne radi[/quote]

Aha pa tako reci,e pa onda stavarno neznam :)
 
J

jamesbond

Guest
Aha pa tako reci,e pa onda stavarno neznam :)[/quote]

niti ja neznam što bi moglo biti
već sam probao sve moguće i nemoguće
 
P

predator95

Guest
niti ja neznam što bi moglo biti
već sam probao sve moguće i nemoguće[/quote]

exexex e imam strasnu ideju :D Uzmi od brate komp :D
 
J

jamesbond

Guest
exexex e imam strasnu ideju :D Uzmi od brate komp :D[/quote]

bilo bi dobro da bi mogao.
Brat ne živi samnom jer se je oženio
tak da nemogu
nažalost
 
J

jamesbond

Guest
predator95 kaže:
http://uploading.com/files/m6d79m97/extract%2Bme.zip/

e ti mi trebas :D Zasto mi ne radi komande:4,5,6,7-0 ,kp 8-2 , i ono za izbacivanje i dizanje hedera neznam pod kojim je brojevima uglavnom ni to mi ne radi,i sta znaci M,isto ne pokazuje nista,i sta se postize servisiranjem :D[/quote]

ko ???
ja????????
 

Zinic

Novi član
Tu od
7 Srp 2010
Poruka
14
Radim skin za male bale pa ako mi neko može uslikati par njih slamnatih i par od sijena.
 
P

predator95

Guest
jamesbond kaže:
predator95 kaže:
http://uploading.com/files/m6d79m97/extract%2Bme.zip/

e ti mi trebas :D Zasto mi ne radi komande:4,5,6,7-0 ,kp 8-2 , i ono za izbacivanje i dizanje hedera neznam pod kojim je brojevima uglavnom ni to mi ne radi,i sta znaci M,isto ne pokazuje nista,i sta se postize servisiranjem :D

ne, masseyferguson on je postavio ovaj link..
 
F

filipkc

Guest
e dečki idem sa giants editorom traktora uređivat tj moda i denem ga v igricu i celi mi je bijeli
kaj sam skina maknul ili kaj i kak se taj skin postavi
 
Z

zetor proxima

Guest
eee ljudi pozzz ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :roll: :roll: .....ee jel mozda imate linko od one sipke za slepanje ....ili ood bilo cega za slepanje :?: :?: :?: :?:
 
M

masseyferguson

Guest
predator......... daj skini neki kombajn koji ima samo kontrole V i G i B ......... čisto onako da ti nebude komplicirano...hehe e neznam zašto ti ono neradi. kod mene je sve ok radi savršeno
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
zetor proxima kaže:
eee ljudi pozzz ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :roll: :roll: .....ee jel mozda imate linko od one sipke za slepanje ....ili ood bilo cega za slepanje :?: :?: :?: :?:


To smo nas više tražili ali kažu da je to nemoguće ... ?
 
P

predator95

Guest
masseyferguson kaže:
predator......... daj skini neki kombajn koji ima samo kontrole V i G i B ......... čisto onako da ti nebude komplicirano...hehe e neznam zašto ti ono neradi. kod mene je sve ok radi savršeno

Necu kombajn mi se 'dja :D
 

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
pozdrav ljudi,vidim da je igra več postala dosadna.zna li iko kakvih novosi u vezi -ls11-.svakim danom srce tuče sve jače i jače a ls tako hladnokrvno šuti.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :scratch
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
brzimedvedicka kaže:
pozdrav ljudi,vidim da je igra več postala dosadna.zna li iko kakvih novosi u vezi -ls11-.svakim danom srce tuče sve jače i jače a ls tako hladnokrvno šuti.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :scratch


čovječe... nije sada samo poljoprivreda u igri.... bit će i uzgoj stoke.............
 

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
jamesbond kaže:
1280 x960 To misliš???
Grafička ati radeon 9550 256 mb
Prije je radila igrica a sada više ne
i stavio sam nove windowse i opet ne radi

nema vez ekoje windowse imaš, ls radi na xp, wista, win7. slabiji procesori i manjak RAM memorije još mogu proći, ali najveći problem je grafička kartica. na radeonki 9550 kao i na 1300/1500 seriji, a i na nvidia karticama javlja se isti problem, a to su zastarijeli driveri grafičke kartice
glavni krivac u 90% slučajeva je shader pixel model, a ls potražuje minimalno 2.0 verziju.
ali dodatna RAM memorija, nikad nije od viška...

najjednostavnije rješenje je otići na stranice ATI-a ili NVIDIE, pronaći verziju grafičke kartice i skinuti poslijednje drivere za nju. po mogućnosti, skinuti baš sa njihovih stranica jer uvijek drže up-to-date drivere.

ako imaš ATI model grafičke i instaliran Ati Catalyst za nju, prvo ga deinstaliraj pa tek onda instaliraj novog. da izbjegneš sve moguće konflikte.

nadam se da sam barem malo pomogao. pozz
 
P

predator95

Guest
čovječe... nije sada samo poljoprivreda u igri.... bit će i uzgoj stoke.............[/quote]

extra :D
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
@marijogjulic Budalo. Ti ocito nisi ucio njemacki. Tiskovna konferencija je 18.8.2010 a ko zna kad ce izac.
 

Najnoviji postovi

Na vrh