• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

pajo11

Novi član
Tu od
19 Kol 2011
Poruka
18
ja sam na njihovom forumu i pratim..kroz koji mjesec dana bi ovi modovi trebali izaći i 533 s njima..u izradi još eckart cisterna,sip samoutovarna,tomovinković...
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=YvJuovQ4hgk[/YT]

0OJxw.jpg

EC4pq.png
 

izzygk

Član
Tu od
14 Svi 2012
Poruka
41
bok dečki!
možda znate kad će izači novi farming simulator? 2012 ili 2013?
hvala unaprijed a odgovoru.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
bok dečki!
možda znate kad će izači novi farming simulator? 2012 ili 2013?
hvala unaprijed a odgovoru.

2012 nece bit jer je umjesto toga izaso profarm i platinum edition,ja sam cuo da ce 2013 izac sad u devetom mjesecu :D
jedva cekam :3
 

Tomo Vinkovic

Novi član
Tu od
8 Tra 2011
Poruka
5
Svidza mi se ovo zadnje sto ce izadzi u postu koji je postavio Pajo11.
A sada jedno pitanje? Moze li neko postavit link od od neke male mape v1 ili v2 u kojoj ima mali grad, male njive tj. neku mapu za male traktore kao Ferguson Te20, Imt 533 i sl???? :weedman::weedman: VELIKI POZZZ
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Svidza mi se ovo zadnje sto ce izadzi u postu koji je postavio Pajo11.
A sada jedno pitanje? Moze li neko postavit link od od neke male mape v1 ili v2 u kojoj ima mali grad, male njive tj. neku mapu za male traktore kao Ferguson Te20, Imt 533 i sl???? :weedman::weedman: VELIKI POZZZ

imao sam manor farm bas za taj ferguson te20...postala mi dosadna,sad igram dolenjsku mm4,isto dosadno :/
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
koja je ovo balirka koju zetor ima iza liči mi na deutz fahr ili sipma

i evo jedna informacija za ls 2013 i mislim da su nas isto jako razočarali [YT]http://www.youtube.com/watch?v=PNrrmiubBLg&feature=player_detailpage[/YT]
ako ko zna njemački :weedman::weedman:
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
koja je ovo balirka koju zetor ima iza liči mi na deutz fahr ili sipma

i evo jedna informacija za ls 2013 i mislim da su nas isto jako razočarali [YT]http://www.youtube.com/watch?v=PNrrmiubBLg&feature=player_detailpage[/YT]
ako ko zna njemački :weedman::weedman:

znam ja...
kao sto rekoh izaci ce krajem ljeta pocetkom jeseni...
jedna od mašina če bit weidemann i krone...bit ce realisticnije,nece bit vece od 2 gb,dvoriste ce se moci preuredjivat al s cime je jos nepoznato...
 

Tomo Vinkovic

Novi član
Tu od
8 Tra 2011
Poruka
5
imao sam manor farm bas za taj ferguson te20...postala mi dosadna,sad igram dolenjsku mm4,isto dosadno :/

Hvala na mapi, nak na prvi pogled manor map nije losa. Ako ne mozes naci sebi mapu onda trebas probati Agricultural Simulator Historiche. Igrica je extra al je ne mogu igrati jer slab mi je laptop :eek::eek::partyman:
 

Tomo Vinkovic

Novi član
Tu od
8 Tra 2011
Poruka
5
Editovao sam jedan IMT traktor sve sto sam htio da uradim na njemu sam uradio, ali imam jedan problem. Ubacim filter na IMT u Editoru, kliknem save i sve stima, ali kad igarm farming onda mi tog filtera nema na Traktoru. Pa sta trebam uraditi da filter ostane na mjestu??? :scratch :scratch :)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
fric kak okreces ovaj silo kombajn
meni se oece onda cev okretat :madmana:

taj silokombajn okrečeš ga sa numpad tipkama 8-4-6-2. 6 i 4 su za okretat surlu levo desno a 8 i 2 su za okretat onaj dio gornji dal da baca više u zrak ili niže

a tino mapa ti je ova http://www.modhoster.com/mods/bockowo-1991#overview_tabs-content za skinut odi na files 5 imaš dvije vrste samo bockowo 1991 ti je sa drukčijom travom a low poly je isto sa drukčijom travom
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh