• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

K

krx pozega

Guest
Ratarko jel ima kod vas u okolici koji noviji Fendt..

Zanima me dali ih Ameri sebi uvoze...jel ih priznaju
 
R

Ratarko

Guest
Ne , nema osim jednog vinogradarskoga u Sl.Brodu .
Malo je falilo da frend jučer kupi 930-etku ali ipak se odlučio za traktor plave boje , stiže za desetak dana pa če biti slika :D
 
R

Ratarko

Guest
Ah eto , novac je u pitanju kao i obično .
Zanimljivo mi je da sam baš vjerovao da če mi taj frend uzeti Fenda , znam da je mogao , pa sam zato i išao sa njim kao moralna podrška ali opet ništa . Sve moje priče su bile uzaludne a grlo sam izgubio nagovarajuči ga :lol:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ratarko stigli su u Mirkovac 2 nova Fendta i 2 lemken premetnjaka sa resetkastim daskama. 1 je 6+1, a 2 je 7+1. Jos dolazi 1 veliki i nekoliko manjih
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
Ratarko stigli su u Mirkovac 2 nova Fendta i 2 lemken premetnjaka sa resetkastim daskama. 1 je 6+1, a 2 je 7+1. Jos dolazi 1 veliki i nekoliko manjih

Da , rekoše mi tamo u Remontu ( Emil ) da je došlo par komada ali isto tako mi je rekao da se naručuje ili se več naručilo još preko nekoliko Fendtova :D
Biti če i za tebe jedan , pa makar i najmanji bilo bi ti super jer si novi radnik :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

robert

Guest
taj ght-a/gta je odlican stroj,takav sa uskim gumama i 70-100ks,nema boljeg traktora,jos ima dajcov zracnjak i kompatibilan je ama bas za sve!!!
 
B

branko

Guest
robert kaže:
taj ght-a/gta je odlican stroj,takav sa uskim gumama i 70-100ks,nema boljeg traktora,jos ima dajcov zracnjak i kompatibilan je ama bas za sve!!!

u mojoj blizini ima jedan s prednjim utovarivacem, za to mislim da nema boljeg traktora jer imas odlicnu preglednost.
 
R

robert

Guest
+ toga mozes na zadnju hidr.,na prednju hidr i na prednju osovinu stavit cisternu i prskat do mile volje,ili naprijed iznad pred. osov. stavit sanduk.a ima dajcov motor pa malo sisa goriva.traktor je jaako funkcionalan,al i skup.gledao sam jos prije u njemackoj kad sam bio.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
rober

+ toga mozes na zadnju hidr.,na prednju hidr i na prednju osovinu stavit cisternu i prskat do mile volje,ili naprijed iznad pred. osov. stavit sanduk.a ima dajcov motor pa malo sisa goriva.traktor je jaako funkcionalan,al i skup.gledao sam jos prije u njemackoj kad sam bio.

zaboravio si napomenuti da je ujedno i jako jako ružan
 
R

robert

Guest
meni je bas dobar.bio ljep il ne,bitno je da dobro obavi posao.meni je samo to bitno.ne znam sto se na pravi,ali za lakse poslove boljeg traktora nema
 
B

branko

Guest
mario kaže:
Zašto se više ne proizvodi kad je tako dobar?

zakon trzista, mala potraznja, mala serija, a cijena razvijanja je isto ko iza normalan traktor, mozda cak jos i veca.
 
B

branko

Guest
sto je najbitnije za taj traktor da prednje kotace okrece skorao pa 90 stupnjeva (nije toliko ali je blizu jer mu kotac dodje do mosta) ali to moze raditi samo udesno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh