• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
80Fendt231GT.jpg

85FendtF345GT.jpg

90Fendt395GTA.jpg

98Fendt380GTA.jpg




Fendt Xylon 520-524

98FendtXylon.jpg

98FendtXylon2.jpg

98FendtXylonOhjaamo.jpg
 
B

branko

Guest
TX75 kaže:
to moze raditi samo udesno.

branko zašto samo u desno?? :eek:

iskreno receno neznam jer dok nam je to ovaj pokazivao toliko smo bili zapanjeni time da sam zaboravio gledati sto mu smeta za lijevu stranu.
 
R

robert

Guest
sto bi u jednu stranu vise moto neg u drugu?pa nije to rus
:lol:
 
R

Ratarko

Guest
Evo Fendonja se sekira sa samo dva pera podrivačem , uh što bi se moj Massey igrao sa tim ;) :lol:

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ja pretpostavljam da je 100 ks,ima moj prijatelj takvoga...

Još dodaj 80 KS i pogodio si od prve :D
 
R

robert

Guest
170ks,ima novi kineski motor.ovi tegovi naprijed su sa moga RUSA!.ratarko bi li se mf igrao sa tim podrivacem? :?
sto god ti nije jasno pitaj tog bajicu sa fendom.on ti zna sve!jel ti objasnjavao kakav imas traktor,funkcije i to?samo njega pitaj :lol:
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
170ks,ima novi kineski motor.ovi tegovi naprijed su sa moga RUSA!.ratarko bi li se mf igrao sa tim podrivacem? :?

Probali smo raditi sa mojim Masseyom i išlo je jedno 10 % dublje nego sa Fendtom ali ništa brže nego Fendt . Proklizavanje sam imao od min. 20 % - 36 % . Nisam imao prednji uteg na traktoru . Ustvari sigurno će se i ROKI javiti jer je to kod njega rađeno .

sto god ti nije jasno pitaj tog bajicu sa fendom.on ti zna sve!jel ti objasnjavao kakav imas traktor,funkcije i to?samo njega pitaj :lol:

Ma daaa , malo smo prodivanili u birtije o traktoriranju :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Zašto ima kineski motor, taj inače ima originalno mwm motor? Tko proizvodi taj kineski motor?
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Zašto ima kineski motor, taj inače ima originalno mwm motor? Tko proizvodi taj kineski motor?

U Kini se proizvodi taj motor jer MWM ima i tamo tvornicu .
Kaže da će proizvesti do 50.000 motora godišnje .
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Koliko ima sati Fendt, kakav je po kvaliteti motor?

Koliko znam kupit je polovan a sada je natukao skoro pa još toliko sati .
Traktor je skoro pa punoljetan po riječima vlasnika .
Ovaj sada motor ( kineski ) radi super . Tih je , ne dimi - nikada , ne gubi okretaje a ima i snagu .
U podrivanju je ponekad okretao sva četiri kotača skoro pa u mjestu ali nije dimio i nije gubio okretaje , po meni je motor OK .
 
R

ROKI

Guest
Taj fendt je ljut na gasu, nema dima ni trunčice, al neeema kila za taj poso. Evo kod mene baš sad podriva JD 8100 sa duplim točkovima (bez tegova) sa Rabewerk podrivčem 3 radna tijela i ima šta vuć na 60-65 cm dubine! Majstor ga dere na 2200 o/min. te ide 5.5 - 6.5 km/h. Puno je duži, teži, širi (duple gume), jači i za klasu veći traktor od onog Fendt-a. Vdjet ćemo šta će bajo napravit u oranju sa 615-icom.
 
Z

zrine892

Guest
hehe.fora.....hhmmm....e da vidio sam u radu jednog novog fenda sa vario menjacem i deutz motorom ja mislim da je imao pegorago podrivac sa pet radnih tijela i fendt je 160ks ili 170 ks nisam siguran....ali mogu reci da je mazao duboko cak i do 65-70...ni truncice dima al mislim da je ispred njega isao gruber oko 25 cm koliko ide i zato mu je vjerovatno to puno znacilo.....
 
K

KRESO

Guest
EJ LJUDI JEL IMA NETKO FENDTA-615 LSA 79-84god , DA MI KAŽE KAKAV JE I DALI VALJA ? :scratch
 
Z

zrine892

Guest
neznam dali jedan i Bockinaca prodaje Fendta...imao je ali on ti se bavi sa uslugom i take stvari...on je meni pričao da je fendt jako odlican...sam nisam bio siguran je to ta serija...ali znam da je bio oko 120 ks...
 
R

ROKI

Guest
Krešo kolega moj ima Fendta 615 i sad mu je stavio potpuno novi motor jer je stari nastradao i mogu ti reći da je traktor odličan. Kod mene je nedavno poorao 40 ha sa 4x14" OLT okretač i to na 40 cm. Traktor nema KAPI dima i to može i Ratarko potvrditi! Star je, ali ide super.

Zrine mislim da smo ja i moj kolega (taj što ima Fendt-a 615) bili kod tog tipa u Boćkinci (mislim da se zove Dominko) i tad je imao Fendt-a 614 ali je bio dobro izradjen. Tip radi usluge i sredjuje i prodaje traktore i kombajne.
 
K

KRESO

Guest
OVAJ JE KAK SAM JA NAÅ AO NA NETU 150ks ,A LIK KOJI GA PRODAJE VELI 165ks .
SVIĐA MI SE PA ONO AK NETKO NEŠTA ZNA ? ,DA NE KUPIM MAČKA U VREĆI! :roll:
 
R

ROKI

Guest
Kolegin je bio 185 ks, a sad ima motor 170-175 ks. Ima on i Fendta 512 i 818, ali taj 818 ima 230ks. Ako želiš mogu ti dati broj pa da se malo raspitaš kod njega o traktoru. On ih sam popravlja i šarafa po njima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh