• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

R

Ratarko

Guest
Da taj fendolino nema tolike gumetine sigurno bi se prekobacio na stranu :shock: jer na velikoj kosini stoji !!!
 
B

bajki

Guest
Koliki je da ovaj uteg od naprijed izgleda kao da ima 150 do 200 kg!
 
P

pf-steyr

Guest
bajki kaže:
Koliki je da ovaj uteg od naprijed izgleda kao da ima 150 do 200 kg!

Prije bi reko 1500kg
 
M

mladen

Guest
ja bi reko da je1800kg nedaj boze daga moras izvagat na svojoj nozi :mrgreen: :lol:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
mladen kaže:
ja bi reko da je1800kg nedaj boze daga moras izvagat na svojoj nozi :mrgreen: :lol:

I ja mislim da je 1800 :D :D
 
B

bajki

Guest
Znama da je taj uteg toliko težak ,ali sam mislio u odnosu na veličinu traktora da izgleda jako mal.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
eo ga i od mene,,,
fendt

Slika065.jpg
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ma fuckas to. Ja bih dusu prodao za fendt 309 vario. Ne trebaju mi takve grdosije, a uostalom svi ti veliki traktori imaju slicnu opremu. Treba naci traktor od 90-ak konja koji nudi sve sto i taj fendt. O cijeni ne vrijedi diskutirati.
 
T

TOMY

Guest
cabage kaže:
Ja bih dusu prodao za fendt 309 vario.

Kad već prodaješ dušu onda bolje uzmi neki iz 700 serije!!
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
TOMY kaže:
Kad već prodaješ dušu onda bolje uzmi neki iz 700 serije!!
Eh kume, to mozda treba tebi, a kaj ce meni traktor od sto i kusur konja? Uostalom 300 je ljepsi. Za moje potrebe sasvim dovoljno. I za tri puta vise nego kaj meni treba. Bar bi se mogao prestimavati po selu dok nebi imao posla ;) ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh