• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
dali je ovo moguće :?: :?: :?: dali je to realna cijena :mrgreen: :mrgreen: i zašto je tako jeb... jeftin? brat mi radi na carini i kaže da smo plaćam PDV i ništa više... :scratch :scratch :scratch

PODATCI NA NJEMAČKOM
gricultural vehicles, Tractor, Used vehicle
Price: 7,500 EUR
Construction Year: 2000
Power: 103 kW / 140 PS
HU: 11/2010
Vehicle Description:
mit Lagerregelung FKH, 4xBW, Frontkraftheber und Frontzapfwelle, Rundumleuchte, Arb.-Scheinwerfer A-Säule und Kotflügel, Druckluft, Klimaanlage, fricke de


Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

:!: :!: :?: :?: :?: :?: :scratch :scratch :scratch
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A mozda greska kod cijene. Ne vjerujem da bi bio tako jako jeftin takav traktor. Ipak je to fendt i 140ks sa dosta opreme
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
čuo sam se danas sa strikanom iz njemačke, zvat će čovjeka danas popodne...mislim da će biti u pitanju mjesto zareza...vjerovatno se čovjek zeznuo u cifri 7.500 možda bude 75,000 :?: :?: :?: :?:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Gle 309 sa pr hidraulikom i kardanom ti dode 65000€ nov. To ti je 95ks pa si sad računaj koliko bi dosal ovakav rabljeni traktor. Od opreme ima sve. Greška u cijeni najvjerojatnije :mrgreen:
 
M

matija

Guest
roko kaže:
čuo sam se danas sa strikanom iz njemačke, zvat će čovjeka danas popodne...mislim da će biti u pitanju mjesto zareza...vjerovatno se čovjek zeznuo u cifri 7.500 možda bude 75,000 :?: :?: :?: :?:

da vjerojatno je greška u zarezu, a tih 75000 bi valjda bila cijena s porezom
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
dečki..... :shock: :shock: :shock: čuo sam se sa strikanom, kaže da je zvao čovjeka i da je traktor prodan...rekao je da traktor ima nekakav kvar na kompjuteru i da je zaista prodan za jeben.. 7.500,oo EURA :shock: :shock: :shock: uzeti štrik i objesiti se za jaj. koliko bi popravak tog kompa mogao koštati :scratch :scratch :?: :?:
sad sam gledao te stranice i nema ga nigdje (čak ni pod cijenom od 75.000,oo)...bio je puna 2 sata na netu :cry: :cry:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
rekao sam strikanu da se raspita malo kod tog čovjeka da vidi kakav je kvar u pitanju....mora da je neki jeb.. kad je traktor 50.000,oo-ak eura jeftiniji..... znate onu staru "skuplja pita nego tepsija" :D :D ima traktora samo da je malo više para....
što vi mislite o uvoznim traktorima.... :?: :?:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To mora de je neka tvornička greška kad je tak jeftin.
I to velika greška!!!
 
K

krx pozega

Guest
Uf...ja bi baš onakog za 7.500 eura....uf sve štima pa i cijena :roll: :blackeye
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
:D :D :D cijena prava sitnica... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kad mi stric javi koji je kvar ja vas obavijetsim..mora da je popravak jako jako jaaaaaaaakooooooo skuuuup, ako je vani tako skup koliko bi tek koštalo da se popravi kod nas----sigurno bi mogao i kupiti novog za te pare...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Frajer koji ga je prodao za te novce dooobro zna koliko dode popravak :mrgreen: Ocito mu se vise isplatilo prodat i uzrt drugog. Cijena je prava sitnica. Taj bi traktor kod nas ovi uvoznici papreno naplatili da ga oni dovezu :mrgreen:
 
B

bajki

Guest
Bez obzira koji kvar bio trebalo je traktor kupiti iprodavati za rezervne dijelove, gume, felge, utezi. sigurno se mogu iskoristiti i dijelovi sa motora, mjenjača i ostalo. Dobilo bi se tu jako puno novaca! Nemogu vjerovati da je kvar na elektronici toliki da vrijedi 50.000€.
Meni tu smrdi na neku muljažu sa papirima!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kaj ak mu je kihnula elektronika,koliko dode popravak??? To zapadni traktor i cijene popravaka su jako velike.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
samo da nešto nadodam monitor za Amazone sijačicu za kukuruz košta nevjerojatnih 25.000kn- Igračka nekih 15x15 cm. A ovdje je sve elektronika. Bajki kome ga prodati za djelove, nema takvih puno u HR i koji ih imaje djelovi se nabavljaju kod ovlaštenih servisera
 
Z

zrine892

Guest
mozda traktor nema radilicu ni cilindre pa ga prodaje...;) ;) sumljivo mi je ta cijena...;)
 
4

4WD

Guest
Da dijelovi su papreno skupi meni je otišao display na satu i samo display dođe 1600 kn + pdv, šta tek da je cijeli sat otišao :scratch :scratch
 
M

mladen

Guest
hej ljudi imo sam jedan slucaj sa elektronikom na maseju dodje meni covjek posto sam ja elektricarda mu skinem procesor od hidroulike posto je on vec navodno razgovaro sa serviserima i onimu kazu da je do nega i da ga treba zamjenuti i navodno on je kosto basoslovno puno i kad sam ga ja skino kazem ja njemu ako je on vec otiso i ako nema od njega nist de da mi njega odnesemo prvo kod TV mehanicara nek ga covjek pogleda nece te nista kostati i tako i bude kad ga je covjek otvorio i pregledo ustanovio je da je na njemu strado jedan kondezator i tranzistor on je to zamjenio i reko nam nosite ako ne bude funkcionisalo nista mi niste duzni a ako bude uredu dacete mi 20 eura k, kad sam ga postavio hidroulika je radila ko sat , za nepovjerovati , hvala bogu ovi novi serviseri samo znaju zamjenit stari dio novim . ;) pa se ti hvataj podjepu :shock:
 
4

4WD

Guest
Meni je jednom kad sam tanjurao "otkazala" elektronika na hidraulici i više ni makac... Kad ono iskočio osigurač od trešnje vratio ga nazad i teraj dalje.. :mrgreen: A već sam pretrnuo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh