• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ovaj ide u sjetvu
[COLOR=rgb(243, 121, 52)][I] Obrisan neispravan link. [/I][/COLOR]
[COLOR=rgb(243, 121, 52)][I] Obrisan neispravan link. [/I][/COLOR]
ovaj je u pripremi
[COLOR=rgb(243, 121, 52)][I] Obrisan neispravan link. [/I][/COLOR]
[COLOR=rgb(243, 121, 52)][I] Obrisan neispravan link. [/I][/COLOR]
[COLOR=rgb(243, 121, 52)][I] Obrisan neispravan link. [/I][/COLOR]
[COLOR=rgb(243, 121, 52)][I] Obrisan neispravan link. [/I][/COLOR]
 
J

JOSIP.1

Guest
zvona, daj ako znas (ili mozes provjerit) napisi mi koje su dimenzije ti uski tockovi na tom fendtu za sjetvu?

nema sta, pile strasne!
koliko je konjusina ovaj veliki s udvojenim tockovima?
 
J

JOSIP.1

Guest
i koji stroj to ima prikvacen pozada, jeli neka sklopiva roto drljaca, ili nesta drugo???
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Traktorcici su prekrasni. Dajte jednog,moze i najmanji,meni dobar :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
a joj...mislim da sam jezika progutao...stvarno dobri strojevi...jako dobri...imam jednu sliku od onog fendt serije 9...bratić slikao...;) ;)
 
P

Picek

Guest
zrine892 kaže:
a joj...mislim da sam jezika progutao...stvarno dobri strojevi...jako dobri...imam jednu sliku od onog fendt serije 9...bratić slikao...;) ;)
uskoro ti u susjedstvo dolazi jedan bolji :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Picek kaže:
zrine892 kaže:
a joj...mislim da sam jezika progutao...stvarno dobri strojevi...jako dobri...imam jednu sliku od onog fendt serije 9...bratić slikao...;) ;)
uskoro ti u susjedstvo dolazi jedan bolji :mrgreen:
gdje?kod mene u podgajcima??nemoguće...?jedino u susjednom selu da...ali kod mene u podgajcima...nema logike da dojde takav...ako dolazi onda meni dolazi... :mrgreen: :mrgreen:
 
P

Picek

Guest
zrine892 kaže:
gdje?kod mene u podgajcima??nemoguće...?jedino u susjednom selu da...ali kod mene u podgajcima...nema logike da dojde takav...ako dolazi onda meni dolazi... :mrgreen: :mrgreen:
ma vi ste ionako selo uz selo..
zračne linije 2 km ako i toliko :?
 
Z

zrine892

Guest
pa reci kod koga dolazi? jel u svetom durdu? ili u crnkovcima??ili u bočkincima?? :scratch :scratch :scratch :blackeye
 
P

Picek

Guest
zrine892 kaže:
pa reci kod koga dolazi? jel u svetom durdu? ili u crnkovcima??ili u bočkincima?? :scratch :scratch :scratch :blackeye
u svetom đurđu, kod gosp. Senkića..
 
Z

zrine892

Guest
i mislio sam...dvoumio se između valtre i deutz fahr...koliko sam ja čuo da je odustao...a ipak se predomislio...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
JOSIP.1 kaže:
zvona, daj ako znas (ili mozes provjerit) napisi mi koje su dimenzije ti uski tockovi na tom fendtu za sjetvu?

nema sta, pile strasne!
koliko je konjusina ovaj veliki s udvojenim tockovima?

za točkove ču ti provjerit a fendt je ili od 300 ili od 360 ks to je stariji model
 
J

JOSIP.1

Guest
daj molim te provjeri, trebaju mi kroz 10-ak dana stic slicni za masseya, mogla bi bit to te dimenzije, ili ce bit malo sire od tih, dosta su te uske, ali dobro jel su udvojene.
 
R

ROKI

Guest
Rekao bi da su zadnje širine 11,2 a prednje 8,3. Promjer neznam napamet.
 
J

JOSIP.1

Guest
meni se cini na oko da su prednje 9,5 (230) a zadnje 11,2 (270), ja sam narucio malo sire 11,2 i 12,4 (270/95 R32 i 300/95 R46) , ali visina me zanima koja je, jer mora mi se poklopit obod po starim tockovima zbog prednje vuce.
mislim da ti tocno postoje standardi koja od tih guma mjenja koju siroku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh