• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

A

Alen

Guest
Ska000.jpg
 
F

Farmer Johny

Guest
Decki dali netko zna koliko tocno kosta Fendt Vario 936 Black Beauty sa full opremom , ali i prednjom hidraulikom , ventilima i prednjim kardanom , to me zanima jer bi ga sad trebao kupiti a neznam tocnu cijenu !


Decki sto mislite o ovome Fendtu ?
Odgovorite cim prije !
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Bok i DObrodošao na forum.

Pa naravno da je to pila od traktora.
Svaka čast ako ga želiš kupiti.

Na Fendt-ovoj stranici, je za osnovni model navedena cijena od 205 000 eura, al bolje ti to provjeri kod našeg zastupnika.

Čime se baviš?

Koliko hektara obrađuješ kad trebaš ovakvu mrcinu?
 
F

Farmer Johny

Guest
netreba meni tolika mrcina , obradujem 280 hektara zemlje i imam par traktora ,sto mi je dovoljno ali opet na knap stignem to sve obraditi pa mi treba jos jedan minimum , sad dali bi to bilo previse , to je ipak 360 KS, btw kolko to cudo ima rezervar ???

Ma raspitat cu se kod zastupnika za cijenu i sigurno cu uzet model Black Beauty , kad mi stigne doma postat cu slike ovdje na forum !
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
U lijepo, al trebaš još nešto zemlje prikupit da možeš tu mrcinu iskoristit.

Od kud si?

Kakve traktore sad imaš?
 
F

Farmer Johny

Guest
Sad imam Massey Ferguson 3080 , Fendt 716 Vario , New Holland TM 190 - to su traktori , a imam ostalu mehanizaciju , dva silokombajna i 2 kombajna , silokombajni su Class Jaguar 950 novi , a kombajni su lexioni 600 !!

Nije nesto pretjerano ali treba mi jos mehanizacije !

Imam ja jos 2 traktora ispod 100 konja , ali njih nisam ni napisao al evo , moze ovak Fendt Deutz DX 85
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
joj normalno da se zezam......
pa nisam lud da ne bih kuzio foru zato sam i to napisao :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ova sa silokombajnom je vrhunska, a vidi onu prikolicu, ma čovječe da pukneš od veličine!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh