• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

D

dgeceg

Guest
dok si mislil na desnu priljučnicu, jer si mislil na donju desnu ili na gornju desnu priključnicu?
 
B

Branimir 105 s

Guest
dgeceg kaže:
dok si mislil na desnu priljučnicu, jer si mislil na donju desnu ili na gornju desnu priključnicu?
Desnu ova koja je sama ispod utičnice za svjetla

Nemam utovarivač.
 
B

Branimir 105 s

Guest
E onda moraš pogledat jel imaš kakve ventile sa strane kud ti idu crijeva na utovarivač. Ako nemaš probaj to ugraditi to nije skupo rješenje. Probaj i na koju priključnicu ti fila ulje kad ti isprazni one cilindre za izravnavanje korpe onda bi trebal kipati i spusti utovarivač da imaš što više ulja u sistemu.
Jel si onda kupio onu prikolicu :?:
 
B

Branimir 105 s

Guest
Jel onda imaš ventile sa strane? Daj molim te par slika od utovariača. Kolko te došla prikolica može i na pp
 
D

dgeceg

Guest
sutra ću ti poslat slike od utovarivača, a prikolica dođe 1000eura,trostrani kiper, zračne kočnice,metalne stranice.
nemam sad slike na kompu,pa ću ti sutra
 
B

Branimir 105 s

Guest
dgeceg kaže:
sutra ću ti poslat slike od utovarivača, a prikolica dođe 1000eura,trostrani kiper, zračne kočnice,metalne stranice.
nemam sad slike na kompu,pa ću ti sutra

Čovječe pa gde si ju kupil kolko tona :?: :shock: Daj prodaj ju meni dam ti 1500 :lol: :mrgreen:
 
D

dgeceg

Guest
nosivost 5t, to sam kupio od kuma si, pa mi ju je dao malo povoljnije
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
brzo, brzo, koliko konja je to točno, koliko para, takvog traktora tražim!!!!!!! :?: :?: :?:

Jel ima i prednji utovarivač il je samo rama gore?
 
M

Markolino

Guest
Bok ljudi.U potrazi sam za fendom al neznam koji bi zadovoljavao moje potrebe:
311 -116 ks
312 - 120 ks (??)
512 - 125 ks
godišta su oko 96.g;snaga im je približna pa ako ima tko iskustva s bilo kojim od tih modela , molim komentar!
A kod mene bi vukao 3 m rotodrljaču(packer)+sijačicu i za prijevoz(oko 18 t)
Molim za komentare, :D
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
danas sam bio u vrbovcu i vidio sam tog traltorčića, mislim da je oko 11.200ojrića i 93.god,
ima još SAME i LAMBORGHINI kraj njega...
 
D

dgeceg

Guest
jel zna tko kolko dođu zadnji utegi za fendt-a, i gdje ih ima za kupiti?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
roko kaže:
danas sam bio u vrbovcu i vidio sam tog traltorčića, mislim da je oko 11.200ojrića i 93.god,
ima još SAME i LAMBORGHINI kraj njega...

tako je same lamborghini i renault i još jedan fendt 510 taj je manji. nisam gledao ni cijenu ni godište samo sam ga poslikao bio sam u žurbi
 

Najnoviji postovi

Na vrh