• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ŠANANA IMT 565 kaže:
brzo, brzo, koliko konja je to točno, koliko para, takvog traktora tražim!!!!!!! :?: :?: :?:

Jel ima i prednji utovarivač il je samo rama gore?
neznam ti za utovarivač jel ga ima al mislim da ima nisam siguran. al traktor na oko lijepo izgleda a sad detalje ti neznam
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni je prekrasan, ak veli roko da je '93., to i nije tak staro, a i cjena nije pretjerana za 116 ks traktora, još k tome i fendta, takav traktor, posebno ta serija mi se jako sviđa i vjerovatno bude to moj iduči traktor!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
a lamborg. je bio oko 14.??? 99god.,,,da stajo je neki veliki renault a na vrhu kabine piše FENDT, jesi primjetio?
a tog manjeg nije bilo...
koliko sam vidio, nije bilo utovarivača nigdje osim te rame što ima na sebi..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
roko kaže:
a lamborg. je bio oko 14.??? 99god.,,,da stajo je neki veliki renault a na vrhu kabine piše FENDT, jesi primjetio?
a tog manjeg nije bilo...
a neznam sad ču stavit slike od toga manjeg na njemu je pisalo 510 i bio je između lamba i samea a ovaj veči kaj je tu na sliki je bio gore na početku kraj rotodrljača
da primjetio sam da piše fendt možda samo naljepnica iako su nešto pod zadnje renault i fend kemijali s tim traktorima. nešto su stavljali fendove motore na renaulte pod kraj
 

zelenko

Član
Tu od
19 Lis 2008
Poruka
33
dgeceg kaže:
jel zna tko kolko dođu zadnji utegi za fendt-a, i gdje ih ima za kupiti?
a za koju tipu i seriju ti je potreban,ima ih nekoliko
 

zelenko

Član
Tu od
19 Lis 2008
Poruka
33
ŠANANA IMT 565 kaže:
brzo, brzo, koliko konja je to točno, koliko para, takvog traktora tražim!!!!!!! :?: :?: :?:

Jel ima i prednji utovarivač il je samo rama gore?
škicnuo sam ga danas jer sam opsjednut s njima(fendovima,naravno,da nebi šta krivo pomislili :lol: :lol: ),1993,g,116 ks,14500 eura,prednjeg utovarivača nema,samo nosač i to za pick up kopčanje.nisam mogao vidjeti koliko ima radnih sati jer je padala kiša pa su stakla bila zamagljena,ali po izgledu ima ih dosta. . .
 
D

dgeceg

Guest
jel zna tko kolko dođu zadnji utegi za fendt-a, i gdje ih ima za kupiti?
 

zelenko

Član
Tu od
19 Lis 2008
Poruka
33
nečeš ih moči nači,ja ih tražim več godinama,za kotače 30", i jednostavno ih nema,ni kod nas ni vani.pitao san sve ove švercere oko Zeline i okolice(a hvala bogu znam ih baš sve) da mi nabave bilo gdje,ne pitam za cijenu,ali ništa.to je rijetka dodatna oprema,i to je to.ako su ti baš neophodni pokušaj pripasati od zetora ili sličnih traktora jer toga ima more.ili pokušaj natočiti vodu u gume,sad ne naravno,zbog smrzavanja.sretno u traženju
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
zelenko kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
brzo, brzo, koliko konja je to točno, koliko para, takvog traktora tražim!!!!!!! :?: :?: :?:

Jel ima i prednji utovarivač il je samo rama gore?
škicnuo sam ga danas jer sam opsjednut s njima(fendovima,naravno,da nebi šta krivo pomislili :lol: :lol: ),1993,g,116 ks,14500 eura,prednjeg utovarivača nema,samo nosač i to za pick up kopčanje.nisam mogao vidjeti koliko ima radnih sati jer je padala kiša pa su stakla bila zamagljena,ali po izgledu ima ih dosta. . .
ako mislis na ovog sto sam ja postavio slike, on i je jarane 82 godiste, 80KS i nebi trebao biti skuplji do 10000 € bez utovarivaca....i da je u puno boljem stanju od ovoga jer ovaj je stalno u sumi izlupan je previshe,a motor mu je boli glava. :D :D
:) :)
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Gdje bi se mogli naći dupli kotaći za Fendt 612 i kakav je način uopće spajanja...čini mi se da postoji više načina?!?!?!
 
1

108ls

Guest
pozdrav svim ljubiteljima fendta,zanima me koje ulje ide u hidroulik u fendt .unaprijed hvala.
 
F

fendt

Guest
ovisi o kojem se fendu radi ja sam cuo da slobodno ide isto ulje kao i u motor ja sam koristio na isti nacin u fendu 612 iz 80 godine i sve je funkcioniralo besprijekorno.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Koliko bi taj trebal biti ks i kakve to pluge ima iza :?: :?:
 

Najnoviji postovi

Na vrh