• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Kažu da su 300 serije malo slabašne. A i puno novaca za 26 g. star traktor. Za te novce se dade naći znatno mlađi traktor iste klase (videl sam Explorera 70, 1995.g., kupljenog za 9000).
 
D

dgeceg

Guest
mislim ja ipak da ću na kraju uzet fendt 612 lsa, to su malo jači, vidio sam povoljnih po internetu, po 11000 eura
 
D

dgeceg

Guest
evo pošto sad kupujem jači traktor, ovog fendta kojeg sad imam ću prodat, pa me zanima kolko bi ja mogo dobit za njega, traktor je fendt 105 s farmer, 65 konja, 3.5 tona je težak, ima prednji utovarivač, na njemu su nove novcate gume, cijeli je komplet ofarban, traktor je u odličnom stanju, ima 8670 radnih sati, na poklon dam korpu za čišćenje snijega, korpu za rasute terete i vile za roto bale koje idu iza na hidrauliku i naprijed na korpu.recite kolko bi max mogao dobit za njega???
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ajd molim te postavi slike tog svog fendta, daavidim, mene takvi interesiraju
 
D

dgeceg

Guest
evo malo slika, traktor je malo zmazan ali nema veze, btw, felge su crvene samo kaj su sad zmazane pa se ne vidi









 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E da to je to kaj bi meni za prvu ruku odgovaralo da zamjenim mog 565, al ti za tog traktora možeš bez problema dobit 5000€ i više, a ja o tome za imt-a, iste konjske snage mogu samo sanjat ;)
Prednji utovarivač je zakon :D , jel si probal nositi s njime omotane bale sjenaže :?:
 
D

dgeceg

Guest
da, bez problema diže, zadnji kraj opće ne pleše, ali kada dižem nešto teže, onda si stavim iza na hidrauliku vile i balu i vozim kaj hoću, korpa max diže 1500 kg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Koliko tražiš za njega, vjerujem da ga za 4000€ nebi dal ni u snu ;) ;) :?:
 
D

dgeceg

Guest
da za 4000€ ga nedam, ja neznam jer se tebi isplati ili ne?ali ja sam taj traktor kupio od jednog čovjeka za 6500€, on je reko 6000€ bez utovarivača i 6500€ s utovarivačem, naravno ja sam uzeo s utovarivačem, kad sam ga kupio, kupio sam mu nove gume jer su stare bile jako loše i dao sam ga komplet na farbanje, i s traktorom nisam dobio niti jedan priključak za utovarivač, nego sam sve morao raditi, tako da se ga meni ne isplati sad davat za đabe, a neznam koja mu je realna cijena, moram se još raspitat kod ovih švercera
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ak je tako, onda bi ti za njega mogao tražiti i 7000€ il ponovno 6500€ koliko si ga i platio, a sve si ovo naknadno radio i kupio, al opet ja znam za jedan traktor od 80 ks s prednjom vučom koji se prodaje za 7500€ ;)
 
D

dgeceg

Guest
najvjerovatnije ću mu stavit cijenu 7000€, jer sam triput više uložio, pa mi se ne isplati ga dat jeftinije
 
D

dgeceg

Guest
kaj nitko ne zna ili? požurite s odgovorima, hitno mi je, hoću što prije stavit u oglasnik
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
to kolko si ti uložio u njega i kolko on lijepo izgleda te niko ne pita. za tu godinu je to previše novaca pa da ima i prednju vuču je malo puno. godine ga muče i to je to ma da neznam kako dobro izgledao. ja svog mf-a 560 nemogu prodat za 5000e da se postavim na glavu a sve je novo na njemu i cijeli je preuređen od piksiranja do generalki do novih guma do neznam čega sve al godine su tu pa zato inače ja ga niti nebi prodavao al sam ti velim primjer. budi sretan ako ti netko ponudi 5500e bez razmišljana ga daj jer je to plafon cijene i nitko neče pitati kolko si ga ti platio nego kolko vrijedi
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
dgeceg kaže:
kolko realno vrijedi po tebi

Pazi ovo, Fendt kao Fendt i novi i stari vrijedi uvijek puno da je u bilo kakvom stanju, jer to je kad se kaže fendt, to se zna da je dobro i super, i štima, ti si svojeg zriktao i tražiš za njega 7000€, dao si za njega 6500€ skoro bez ičega, pa je normalno da sad više tražiš za njega...da ne duljim...ja mislim-po meni oko 5500-6000€, ja da toliko imam došel bi ti i na ruke stavil novce - 6000€ samo zato jer je Fendt :D

Operi ga i uglancaj da se vidi kako traktor zapravo izgleda, kad veliš da je friško obojan, možda se ko zaljubi u njega i da ti to što tražiš :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa dobor nisasm rekel da nevalaju nego velim bez obzira to su veliki novci 7000e je precjenjeno neka visoka cijene al u rangu prihvatljivog bi bila 5500-6000 al i to je več nazavt če te i pitat za cijenu i poklopit slušalicu jer je čul sve kaj ga zanimalo
 

Najnoviji postovi

Na vrh