• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Velike cifre su u pitanju..
Mada ti sam znaš za koliko češ ga prodat,i te cijene češ se držat,več če ga neko kupit..
7000 je previše za ovo,em nema prednju vuču,kabina nije bog zna kak "zadihtana",i godine ga služe več...rs su manje bitini a to nije neki problem kod kupovini bar meni...Gume ako su dobre opet malo podižu cijenu..
Početnu stavi 6500 pa češ vidjet kak če biti odaziv ljudi...
 
D

dgeceg

Guest
e puno vam hvala, sutra on ide na čišćenje, najvjerovatnije ću mu stavit cijenu oko 6000€ možda još kojih 100 € više, istina je kaj vi velite, traktor je odličan ali ga godine malo muče, pa više para zbog toga ne mogu dobit
 
D

dgeceg

Guest
da li tko zna jer se može ugraditi prednji utovarivač na fendta 309 ls, i kolko para?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
dgeceg kaže:
da li tko zna jer se može ugraditi prednji utovarivač na fendta 309 ls, i kolko para?
Pa naravno da se može..
Imaš više vrsta utovarivača od 1000-10 000 eura...
 
D

dgeceg

Guest
ja bih neki da je oko 1000€, jel su to novi ili polovni za tolko para?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
dgeceg kaže:
ja bih neki da je oko 1000€, jel su to novi ili polovni za tolko para?
Pa ti su polovni,ali to su oni najslabiji..
Za dobar polovan treba dat oko 2000-3000 eura...
 
D

dgeceg

Guest
daj mi još samo reci gdje ih ima za kupiti? sad sam gledao u oglasniku nema nijednog za fendta, svi su skoro za zetore i mf-a tak bar piše
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
dgeceg kaže:
daj mi još samo reci gdje ih ima za kupiti? sad sam gledao u oglasniku nema nijednog za fendta, svi su skoro za zetore i mf-a tak bar piše
Sve se da pripasat...
Probaj pitat kod Gašparca..
Ili ako očeš novi utovarivač nazovi Strojometal i pitaj za cijenu...
 
D

dgeceg

Guest
di je to, kod "gašparca",kaj tam prodaju utovarivače i jer imaš možda broj telefona od njih?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
dgeceg kaže:
di je to, kod "gašparca",kaj tam prodaju utovarivače i jer imaš možda broj telefona od njih?
Čovječe, pa to ti je skoro u dvorištu: Lužan, na staroj cesti od Donje Zeline prema Sesvetama. Pitaj i Žagara (za njega valjda znaš, on je u Vrbovcu). I ima još jedan čovjek u Lonjici, preko puta Trgomonta.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Vidio u Novom Sadu
slika010.jpg
slika011d.jpg

Ljudi, kad je to traktor...
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
evo i onaj pored u akciji

[youtube:3gqyn1ug]Bv0xTssLmbA&feature[/youtube:3gqyn1ug]
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Mamu mu, pa ima sive felge. Nešt tu nije u redu, vjerojatno neka kopija :mrgreen:
 
D

dgeceg

Guest
imam jedan problem na traktoru, neke masnoće ulja mi se poznaju po felgama na traktoru, na zadnjoj felgi, sad ja neznam kaj bi to moglo bit??možda neki semering pušta????molim vas za brzi odgovor
 
M

MaliBrko

Guest
daniel2356 kaže:
a jel ima netko informaciju koliko bi došao jedan od oko 200 KS novi Fendt
Prelaziš na drugu marku traktora?
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
ma gledal sam ih na prosvjedu, bilo ih je par komada, super mi izgledaju, pa sam malo kopal po netu i pregledaval taj vario mjenjač i komande, sve mi se to svidlo, ali kad sam našao cijenu od 150.000€ za 200 KS, pacemaker mi odma preskočil, mislim da je McCormick puno povoljniji, ja sam svojeg platio 80.000 €.
 

Najnoviji postovi

Na vrh