• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
KRESO kaže:
i kakve su cijene?
paklene odnosno veče nego kodnas za polovne traktore i kombajne koje sam pitao
 
M

MaliBrko

Guest
bole kaže:
KRESO kaže:
i kakve su cijene?
paklene odnosno veče nego kodnas za polovne traktore i kombajne koje sam pitao
A izgleda mi da su dobro i istjerani!
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
MaliBrko kaže:
bole kaže:
KRESO kaže:
i kakve su cijene?
paklene odnosno veče nego kodnas za polovne traktore i kombajne koje sam pitao
A izgleda mi da su dobro i istjerani!
i to što kažeš imaju previše radni sati za svoje godište, oni ih malo pokrpaju srede i nabiju cjene da boli glava a šta je sve rađeno nanjima niko nezna
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
728
Evo bio na poslu pa vidio traktorčinu, kraj Višnjana.

Fendt936series47.jpg


Fendt936series48.jpg
 
M

MarkoZ

Guest
Dobrovečer!


Ja sam novi na forumu. Živim u Sloveniji ali ima svu rodbinu u Međemurju, zato jer su mi roditelji od tamo Jedan prijatelj ima Fendt 818 Vario TMS 2008. godište. Evo slike
0vG1JKE4XKJqOrti.jpg


CozGNRNtSWuaoEC5.v.jpg



Ljep Pozdrav!
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
u koja zvijer...baš je pravi...kolko samo to košta eura?cijelo bogatstvo.... :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
 
M

MarkoZ

Guest
Cjena je 120.000€.A Roto dirljača Lemken Zirkon 10/300 i pneumatska sijačnica, koja radi na hidromotor Lemken Solitair 8/300 stoji 40.000€(koja je na obije slike)
 
M

MarkoZ

Guest
Ima 186 KS(izmjereno) a kod težih radova i kod radova sa kardanom ima 192 KS. Mašina je sa Deutz na 6 cilindri. Težina je malo manje nego 7t, vario mjenjač.
 
B

baota

Guest
traktor je odlican i nema ga boljeg ja sam bio kod covjeka u Grazu ima dva nova fenda 412 i 818 ovaj 818 zakovo na 55 radni sati otisao mu taj vario mjenjac traktor je vec garaziran duze vrijeme bili su ovi iz servisa ali nikakav covjeku nicu dali odgovor mjenjali su mu i automat nekakav elektronski svasta ali pomoci nema a covjek ga je platio preko 100 tisuca eura :!:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Čuj sve se može pokvariti, od Belarusa do Fendt-a. E sad, tko je kriv; rukovaoc ili tvornica?
Taj kvar ne dokazuje da Fendt nije dobar.
 
B

baota

Guest
ma naravno da se pokvarit sve moze pricao mi je kako su mu bili rekli da je u pitanju problem rukovanja traktorom ali izgleda da je jednostavno imao neku manu kod sklapanja jer nece niti naprijed niti nazad a covjek samo sa njim prikolicu vuko i drva izvlacio ,i rekao mi je da mu je to 4 fend i svaki puta kupi novog .
 

Najnoviji postovi

Na vrh