• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
taj se malo ''kurči'' s svojim fendtom, da Bog da mu vario vrisne :evil: :evil:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ŠANANA kaže:
taj se malo ''kurči'' s svojim fendtom, da Bog da mu vario vrisne :evil: :evil:

:lol: to je fendt neče on tako brzo otič ;)
 
Z

zetor4718

Guest
Što švabo napravi to ne napravi nitko!!!!Da nabrojim:MERCEDES-BENZ,MAN,VW,AUDI,BMW,FENDT,DEUTZ-FAHR,SCHLUTER,CLASS.Sve je totalno precizno i jako kvalitetno te besprijekorno.FENDT je jako kvalitetan i kad bi se bavio poljoprivredom definitivno bi bio moj izbor.Dosta je skup ali kvaliteta se plaća.Pošto ja neradim puno sa traktorom mene zadovoljava i Zetor tisućama godina iza Fendt-a.Inače jako mi se sviđa Fendt 308lsa i kad bi mi se pružila prilika bio bi moj izbor.U današnje vrijeme mislim da su FENDT,CASE,JOHN DEERE,CLASS po kvaliteti približno jednaki,al ZETOR je ZETOR!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ŠALA!!!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
zetor4718 kaže:
Što švabo napravi to ne napravi nitko!!!!Da nabrojim:MERCEDES-BENZ,MAN,VW,AUDI,BMW,FENDT,DEUTZ-FAHR,SCHLUTER,CLASS.Sve je totalno precizno i jako kvalitetno te besprijekorno.FENDT je jako kvalitetan i kad bi se bavio poljoprivredom definitivno bi bio moj izbor.Dosta je skup ali kvaliteta se plaća.Pošto ja neradim puno sa traktorom mene zadovoljava i Zetor tisućama godina iza Fendt-a.Inače jako mi se sviđa Fendt 308lsa i kad bi mi se pružila prilika bio bi moj izbor.U današnje vrijeme mislim da su FENDT,CASE,JOHN DEERE,CLASS po kvaliteti približno jednaki,al ZETOR je ZETOR!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ŠALA!!!!
Ajd ne lupaj gluposti :!:
Odkad je DF Švaba,a isto tako i Claas :?:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
daniel2356 kaže:
daj nas onda prosvijetli...
DF je talijan..Isto tako kao i ostali iz SDF gupe..Neznam zašto svi tako uveličavaju taj DF...
Jest da su sad neki SDF Švabe,ali u večini su talijani..
Claas je Francuz,ubiti Renault...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
marko93 kaže:
daniel2356 kaže:
daj nas onda prosvijetli...
DF je talijan..Isto tako kao i ostali iz SDF gupe..Neznam zašto svi tako uveličavaju taj DF...
Jest da su sad neki SDF Švabe,ali u večini su talijani..
Claas je Francuz,ubiti Renault...
el mložeš detaljnije da mi potvrdiš te podatke da je DF talijan odakle ti ti podatci s neke stranice ili.... :scratch :scratch :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Nisam tražio nikakve podatke na netu..
Ako mislis da se varam dokaži da nije tako...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
marko93 kaže:
Nisam tražio nikakve podatke na netu..
Ako mislis da se varam dokaži da nije tako...
pa neznam el je ili nije al ovo mi je prvi put da sam čuo da je DF talijan pa zato pitam el imaš neki povjerljiv izvor podataka, evo upravo tražim na netu ali ništa nema.. svuda piše Njemačka kvaliteta
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
:lol: :lol: :lol: DF je talijan :lol: :lol: :lol: :mrgreen: nikad bio nije a današnjih godina na pola.

što se piše SDF ne znači da je DF talijan.

zašto je nstarim deutz motorima biuo magirusov znak i pisalo KHD. a osim toga ima taj znak bole na profili pa pogledajte.
inače KHD je skračenica od 3 ljudi koji su proizveli traktore poznate kao deutz. poimenu jednog od osnivača. a prvo ime je bilo klokner ovg sa h neznam i 3 je bilo deutz. pa je po tome ispao znak i traktor KHD DEUTZ kasnije poznat kao deutz-fahr.

to je od nekad njemački traktor nikad talijanski do prije jedno desetak i više godina dok nisu počeli raditi s SAME i talijanskom ekipom. pa nemrete reč da je deutz talijan jer nije čisti švabo od nekad ljudima poznat dok se nije sjedinio s same pa je nastao SDF. jer do prije nisu imali veze s talijanima.
john deer je klasični amer po svemu gledano odličan traktor kao fendt i nikad nije švabo. porijeklom je iz amerike a sad zante i sami das ih rade u njemačkoj pa je po tome nazvan švabskim traktorom što i nije istina.
massey ferguson je porijeklom iz engleske (UK) a rade ih u farncuskoj i nešto malo manje a kvalitetnije u engleskoj rodnoj tvornici gdi su i nastali. a MASSEY-FERGUSON je opet nastao od 2 traktora odnosno 2 čovjeka koji su se bavili proizvodnjom i od tud mu ime.
a fendt je čisti švabo bez ičijeg dodatka. claas kolko znam al za jeg slabije je naslijedio renaulta u korporaciji s john deere-om a kasnije se osamostalio ali još vuče gene od john deera. eto tolko kolko je rečeno i kolko se zna o tim traktorima
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
tako je za nove serije kažem neznam al deutz nije nikad bio talijan. oduvjek švabo a dans evo pol pol kao što rekoh u postu prije nije opet napustio svoje rodno mjesto još uvjek se gore prave strojke detza proizvode.
obajnio sam povjes deutza na grubo za starije modele dakle do deutz postanka do nekih 199x godina kad su počeli u skladu s sameom raditi
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
otkad pa je nekaj njemačkog kvalitetno,zna se da talijan radi najbolje poljoprivredne strojeve,dok aute ne rade kvalitetne ni jedni ni drugi.
 
Z

zetor4718

Guest
Za class ares i ceres znam da su po renaultu napravljeni ali sam mislio da su njemačka kompanija a da je DEUTZ-FAHR talijan to još nisam nikad čuo stvarno nikad


danek kaže:
otkad pa je nekaj njemačkog kvalitetno,zna se da talijan radi najbolje poljoprivredne strojeve,dok aute ne rade kvalitetne ni jedni ni drugi.

Traktore talijanske nisam nikad imao pa ne mogu prosuđivat ali da njemci ne rade dobre aute(osim opela) to nisi u pravu sigurno!!Ali da nemješamo aute u poljoprivredne strojeve tu je riječ o FENDTU traktoru vrhunske NJEMAČKE kvalitete!!
 
B

baota

Guest
danek kaže:
otkad pa je nekaj njemačkog kvalitetno,zna se da talijan radi najbolje poljoprivredne strojeve,dok aute ne rade kvalitetne ni jedni ni drugi.
:lol: :lol: kupis si jedan autic svabski pa ces da vidis sta je pila nepoderiva naprimjer r32 golfa deres ga i nocu i danju a nemozes mu nista tako je inace sa svakim njemackim proizvodom , a talijani neprave ni stapove za pecanje da valjaju zabari .a fendt je fendt
 
Z

zetor4718

Guest
baota kaže:
kupis si jedan autic svabski pa ces da vidis sta je pila nepoderiva naprimjer r32 golfa deres ga i nocu i danju a nemozes mu nista tako je inace sa svakim njemackim proizvodom , a talijani neprave ni stapove za pecanje da valjaju zabari .a fendt je fendt

POTPISUJEM!!!!!!!A za ovog golfa imaš :drinkers: od mene!Inače više volim diesel motore.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
baota kaže:
danek kaže:
otkad pa je nekaj njemačkog kvalitetno,zna se da talijan radi najbolje poljoprivredne strojeve,dok aute ne rade kvalitetne ni jedni ni drugi.
:lol: :lol: kupis si jedan autic svabski pa ces da vidis sta je pila nepoderiva naprimjer r32 golfa deres ga i nocu i danju a nemozes mu nista tako je inace sa svakim njemackim proizvodom , a talijani neprave ni stapove za pecanje da valjaju zabari .a fendt je fendt
I moj stari je tako mislio 40g.
@baota, jel si se kad vozio u talijanu TB?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
deutz fahr i same su isti traktori i prave se u italiji
u njemackoj se prave jedino deutz agrotron rekao mi je to prijatelj a radi u detz servisu.
Agrotron je preko 130 ks
 

Najnoviji postovi

Na vrh