• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

B

baota

Guest
ove gdje pise dole u kutu agriaffaires ove 3 4 su skinute a ove ostale su sve slikane u svicarskoj brat je to slikavao ima i sa novim i sa polovnim prodaju se mislim kreuzlingen manji grad u svicarskoj a ovaj 936 je sa sajma i cjena mu je 205 tisuca eura takav kakav je :!:
imam negdje sliku sa cjenom sitnica :shock: :lol: imam jos nekih slika novih DF pa Same zetora mf ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
nabacaj slike mf au temu mf da vidimo pile. al od fendina mi se sviđa onaj mali vrag 312 vario na zadnjoj sliki tu sad još da je 310 i da ima full opremu kaj može ponudit taj traktor e to bi volio imat u dvorištu pa makar samo za vožnju al to su moji skori nikad neostvareni snovi :cry: :cry: :cry: :cry: :mrgreen:
 
B

baota

Guest
pa ovi su na prodaju imaju po nesto skroz malo radni sati skoro pa novi a taj mali 312 je bezobrazno skup preskup velika mu namjena ,ma imam slika kakvih hoces polovnih novih pa budem stavio
:!:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa to i kažem preskup je za mene al bi mi dušu dao. to je jedini traktor kojem bi dao da stane uz mojeg mf-a :D :mrgreen: al skupo slabo se plača pa moj neostavreni san nikad
 
B

baota

Guest
kolika je razlika u novcima naprimjer od novog mf u startu nebih ga ja kupio jer smatram da nije za toliko novaca kvalitetni i bolj mf ce uraditi sve sta i on i jos ostane dosta u djepu mislim da je preskup i nerealno skup :?: masina jes ali :?: :?: :?:
 
V

valtra_8550

Guest
pa to za nekoga vrijedi bogatstvo..vadite to van i cuvajte.njegovo vrijeme ce doc
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Imam fendta 104s turbomatic, 70-tih godina i vidim da je vec na forumu u ovoj temi bilo diskusije o poluzi na od straga traktora na lijevoj strani gledano od straga, ima dva položaja, naprijed i nazad. Čemu ona služi, pretpostavljam nesto oko hidraulike zadnjih poluga.
 

imt5550

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
66
Patrik kaže:
Evo bio na poslu pa vidio traktorčinu, kraj Višnjana.

Fendt936series47.jpg


Fendt936series48.jpg
taj ti je od bana i ima jos deutzai same svi sa malcerima
 
D

dgeceg

Guest
ove slike su sa fendta 311 (ja mislim)
zanima me jer tak sve isto ima i fendt 105 s farmer
f1-3.jpg

f2-3.jpg



a ovako skinuto i bez
f3-2.jpg


kucista kocnice
f4-1.jpg


diskovi radne kocnice
f5.jpg


kuciste radne kocnice i potisne ploce
f6.jpg


dobos rucne kocnice
f7.jpg


pakne rucne kocnice
f8.jpg
 
I

ivica

Guest
ovo su slike mojeg fendt-a uzete s drugog foruma ,fendt je 312 ,ovdje smo cistili kocnice ,ova truba ima prek 200kg pa ju je posel ponovo naciljati na mjesto ,drugu stranu nam se nije dalo tak pa smo s miniwashom i vrelom vodom isprali
 
I

ivica

Guest
izvana smo kroz onu rupu di je cilindar kocnice ,bitno je isprati prasinu van od habanja kocnica koje se skupi tolko da sve zablokira
 
T

Tomyslav

Guest
Što znate o traktorima Renault-Fendt?Jel je samo mašina od Fenda ili...?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
šta ovaj pokušava :scratch :scratch :scratch
[youtube:2tehxvwk]mwXhsY3pKps[/youtube:2tehxvwk]
 

Najnoviji postovi

Na vrh