• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
od novih samo 900 od starijih 600 može 800 ali stariji od 95 do 21,novi 700 i 800 su ubiti isti razlika je u snazi i nešto jako malo u težini
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
samo jedna slikica

P160711_1936.jpg
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
od novih samo 900 od starijih 600 može 800 ali stariji od 95 do 21,novi 700 i 800 su ubiti isti razlika je u snazi i nešto jako malo u težini


Daj se malo informiraj na Fendt stranici ovo o serijama, a što se smatra pod "profi"? Ako se misli na razinu opreme, onda se to može dobiti u novim serijama 700, 800, i 900.
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
Daj se malo informiraj na Fendt stranici ovo o serijama, a što se smatra pod "profi"? Ako se misli na razinu opreme, onda se to može dobiti u novim serijama 700, 800, i 900.

ja sam se informiro davno prije otiđi u Beli Manastir pa se uvjeri sam,imam sve kataloge od NOVIH serija i samo za 900 seriju piše da je profi serija koja je razlika neznam jer je sve na njemačkom
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
ti si se informiro isto kako je i MUJO naučijo pisati a kad ga haso pita šta si napisao on veli e jebga nisam još naučio čitati .
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
ti si se informiro isto kako je i MUJO naučijo pisati a kad ga haso pita šta si napisao on veli e jebga nisam još naučio čitati .

di spavaš taki pametan pa te ne ukradu,kad budeš radio više od 10 god s fendovima onda se javi da razmjenimo informacije
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
a šta se odma uvrijediš. sam si reko da si se informiro ali su katolozi na njemačkom koji neznaš pa kako si se onda informiro ? a što se tiče fendova u praqvu si fenda imam 6 g. a za dva tj stiže još jedan.
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
a šta se odma uvrijediš. sam si reko da si se informiro ali su katolozi na njemačkom koji neznaš pa kako si se onda informiro ? a što se tiče fendova u praqvu si fenda imam 6 g. a za dva tj stiže još jedan.

ma ne ljutim se,svaki katalog koji imam je posebno na 900 seriji piše profi bio sam u belju i pričo opčenito s ljudima o serijam i rekli su mi to što sam na piso da 700 nije profi serija oni trnutno imaju 924 2006 g. i nije profi sve mu je isto ko i u 700 seriji(kompjuter,ekran,đojstik itd...) novi 924 je profi drukčiji je iz nutra ima noviji kompjuter, đojstik i ekran e sad jel ima kako poboljšanje na prijenosu to neznam i ima dajcev motor oni kažu da je bolji manov motor
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
ma ne ljutim se,svaki katalog koji imam je posebno na 900 seriji piše profi bio sam u belju i pričo opčenito s ljudima o serijam i rekli su mi to što sam na piso da 700 nije profi serija oni trnutno imaju 924 2006 g. i nije profi sve mu je isto ko i u 700 seriji(kompjuter,ekran,đojstik itd...) novi 924 je profi drukčiji je iz nutra ima noviji kompjuter, đojstik i ekran e sad jel ima kako poboljšanje na prijenosu to neznam i ima dajcev motor oni kažu da je bolji manov motor

Ha, ha pa to im dodje kao traktor od 240KS nije profi to je onako amaterski, za malo vrta i to :rolfer:
Moram sebi nabaviti jedan, ono za hobi poslove i to :finga:
Oprostite nisam mogao odoliti :D
:partyman::partyman::partyman:
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
Ha, ha pa to im dodje kao traktor od 240KS nije profi to je onako amaterski, za malo vrta i to :rolfer:
Moram sebi nabaviti jedan, ono za hobi poslove i to :finga:
Oprostite nisam mogao odoliti :D
:partyman::partyman::partyman:

uspoređujem stariju liniju 924 i noviju 924 liniju,
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
uspoređujem stariju liniju 924 i noviju 924 liniju,
Pa da ali i za 700 seriju kazete da nije profi pa kakao traktor od 180ks nije profi, smijesna mi je ta politika firme. Recimo kod Steyr-a profi pocenje vec od 110KS sto je i logicno. Inace sam veliki obovazalac Fenda i gledano sa moga stanovista sve i jedan Fendt je profi, logicno ko daje 50000e i vise za traktor a da se s tim bavi onako hobi
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Kome bitan naziv profi????
Svaki fendt bez obzira na seriju je profi
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Profi??!! Danas naručiš traktor sa opremom kakvom želiš!! (neznam za novije serije) ali bih usporedio dva traktora iste konjske snage različite serije:
fendt 611 (115 ks)
fendt 311 (115 ks)
Koji je profi ???Oba dva traktora super !!! Motor skoro isti ili isti,getribe potpuno različite,zadnji kraj traktora neusporediv-611 robusniji i čvršće napravljen, 311 finiji i elegantniji!!
Na gospodarstvu od 400 ha za mene bi 611 bio profi ,311 ne !
Oprema stoji ali profi je za mene i izdržljivost!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh